Головорізи Каяні викрали члена Хізб ут-Тахрір у Пешеварі

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Головорізи Каяні викрали члена Хізб ут-Тахрір у Пешеварі. Викрадення та сфабриковані справи стосовно хлопців Хізб ут-Тахрір не відстрочать встановлення Халіфату.

Сьогодні у передмісті Пешевара Хаятабаде члена Хізб ут-Тахрір та вшанованого  доктора Зульфікара, який повертався з школи зі своїми дітьми, було викрадено у супермаркеті Phase 3 Khata на очах у десятків людей. Не зважаючи на те, що генерал Каяні запевнив усю спільноту, що ніхто не може вважатися злочинцем, доки його провина не буде доведена, хлопці  Хізб ут-Тахрір викрадаються на очах у своїх невинних дітей, нібито вони є в’язнями, які втекли з-за ґрат.

Насправді, зрадництво генерала Каяні стосовно свого народу та озброєних сил віднині не є таємницею, і сьогодні заклик до Халіфату став закликом усього народу та закликом його озброєних сил. Такий стан справ настілки засмутив генерала Каяні, що 5 листопада він оприлюднив попередження. Але, навіть, після цього попередження, політична боротьба Хізба не послабшала, а тільки підсилилась, що привело Каяні у відчай та примусило його опуститися до рівня такої нелюдяної тактики як викрадення членів Хізб ут-Тахрір на очах у їх невинних та заляканих дітей.

Так званою провиною цих хлопців є проведення мирної політичної боротьби з метою скасування капіталістичної системи та американського панування над Пакистаном шляхом встановлення Халіфату, який втілить релігію Аллаха. Поруч із викраденнями стосовно хлопців Хізба фабрикуються фальшиві та безпідставні кримінальні справи. Останній приклад – це вчорашнє відкриття кримінальної справи поліцією Лахору, у якій п’ятеро хлопців Хізб ут-Тахрір були звинувачені у розклеюванні підбурюючих плакатів на території Базару Королівської Артилерії, який знаходиться у відомстві озброєних сил. Насправді ж, розклеювання плакатів Хізб ут-Тахрір з вимогою покласти край зрадництву Каяні на даній території не мали місце!

Хізб ут-Тахрір хоче нагадати  генералу Каяні, що, навіть, викрадення офіційного представника Хізб ут-Тахрір у Пакистані Навід Бута не вплинуло на Хізб та його хлопців. Таким же чином викрадення доктора Зульфікара та фабрикація безпідставних кримінальних справ у Лахорі не послабить активність  Хізб ут-Тахрір. З метою подальшого викриття зрадництв, здійснюваних генералом Каяні, Хізб ут-Тахрір випустив прокламацію під назвою «О, Каяні! Саме ти послаблюєш Пакистан та віддаляєш себе від нас, тому що ти ведеш боротьбу з установленням нашої системи – Халіфатом». Нехай генерал Каяні знає, що його зрадництво по відношенню до Ісламу, його Умми та наших озброєних сил шляхом вступу до союзу з кяфірами і допомоги їм - є приреченим заняттям, бо установлення правління Ісламу є обіцянкою Аллаха  (с.в.т.) та Його Посланця ﷺ.

Таким чином, у зрадника Каяні усього два шляхи:  або він відсторонюється від військового керівництва та дозволяє щирим викорінити порочну капіталістичну систему та американське панування шляхом встановлення Халіфату, який стане втілювати Іслам як образ життя, або чекати на покарання від рук Умми та її озброєних сил, а покарання Аллаха більше цього. Посланець Аллаха Мухаммад (с.а.в.) сказав: «Потім буде тиранія, яка буде по волі Аллаха. Потім Аллах побажає прибрати її і прибере. Потім буде Халіфат за методом пророцтва».

 Шахзад Шайх
Заступник офіційного представника Хізб ут-Тахрір у Пакистані
Інформаційний офіс
Хізб ут-Тахрір у Пакистані
Понеділок, 12 Мухаррам 1434
26 Листопада 2012