D8 – чергова жалюгідна спроба утворити уявність взаємодії поміж ісламськими країнами

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ісламабад скликав «Саміт 8 розвиваючих країн D8», який відбудеться між 19 та 22 листопада 2012р. для обговорення економічних, а також регіональних та міжнародних питань. На тлі обговорення цих питань Пакистан бажає показати, що повністю контролює безпеку у країні  та забезпечує правопорядок. Представник міністерства закордонних справ нещодавно повідомив, що уряд хоче дати ясний знак про те, що обстановка у Пакистані спокійна, не зважаючи на численні виклики безпеки.

Саміт  D8 був заснований Неджметтіном Ербаканом, колишнім прем’єр-міністром Туреччини у 1997р. До нього входять Бангладеш,Єгипет, Індонезія, Іран, Малайзія, Нігерія, Пакистан та Туреччина. Загальний ВВП складає 3,2 трильйони доларів, загальна кількість солдатів у цих країнах складає 3 мільйони, а населення складає 13% від загального населення землі. Окрім цього, країни, які входять до D8, оснащені  значними військовими активами, які включають біля 100 ядерних боєголовок Пакистану. Проте, не зважаючи на вражаючу статистику, D8 має незначний вплив на світову економіку та міжнародний стан.  

Незначна ефективність  D8 не є чимось дивним. Будь-яка економічна або політична організація в ісламському світі вражена подібною недугою. Рада співпраці арабських країн Перської затоки ( РСАКПЗ), Ліга Арабських країн (ЛАК) та Організація Ісламського співробітництва (ОІС) – це лише кілька прикладів об’єднань з сумно звісною репутацією. Не зважаючи на очевидну поразку подібних організацій, керівники мусульманського світу продовжують вірити у них та намагаються імітувати модель Європейського союзу.    

Але подібна переконаність недоречна. Вона закликана лише для того, щоб послабляти ісламський світ. І це у силу двох головних причин. Перша, нинішня глобальна економічна криза обнажила недоліки Європейського Союзу та продемонструвала, що без політичної єдності будь-яка економічна єдність приречена на поразку. Друга, реальними покровителями у цій справі є не народи цих країн і, навіть, не їх правителі, а колоніальні сили. Щоб зрозуміти, що D8 спіткає аналогічна доля, не треба далеко йти, досить лише поглянути на Лігу Арабських країн та Організацію Ісламської співпраці, щоб зрозуміти, як вміло використовує їх у своїх інтересах Америка, штампуючи  від їх імені свої рішення, не зважаючи на протести мас.

Для істинного порятунку Ісламської Умми треба раз і назавжди відмовитися від кошмарного сну національних країн, які розділили та заточили мусульман у більше ніж 50-ти розрізнених країнах. Мусульмани стануть хазяїнами свого уділу, якщо відмовляться від організацій та об’єднань, які встановлює над ними Захід.

Існує усього один метод об’єднати Ісламську Умму, який полягає у відновленні Халіфату. Халіфат – це не федерація країн, подібна до США, у якій кожна країна встановлює свої закони, у той час як оборона, економіка та закордонні справи знаходяться у веденні федерального уряду. Не подібний Халіфат і до ЄС, де окремі країни жертвують деякими аспектами свого економічного суверенітету Брюсселю, у той час як рішення по решті законів залишені на національні парламенти.  

Халіфат – це унітарна держава, де мусульмани обирають одного керівника, якому вони присягають, і який править Кораном, Сунною Посланця Аллаха (с.а.в.), Іджмою сахабов та Къиясом. Халіфат перетворює 50 розрізнених мусульманських держав в одне утворення. І таким чином створить найпотужнішу державу у світі, яка в істинному сенсі буде незалежна від Заходу в економічному, військовому та політичному плані.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Пакистані
П'ятниця, 16 Мухаррам 1434
30 Листопада 2012