Каяні, невже ти думаєш, що арешт Саада Джегранві зупинить марш у напрямку Халіфату і твоє приближення до шибениці?

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня

26 листопада 2012р. головорізи Каяні арештували незадовго до заходу сонця Саада Джегранві, члена Хізб ут-Тахрір та голову Центрального комітету по зв’язкам. Батько шістьох дітей Саад покликав свою літню мати-вдову, щоб вона змогла підтвердити те, що він був схоплений бандитами із спецслужб. Саад Джегранві був видатною та впливовою людиною у Лахорі та належав до відомого та вшанованого роду Джегранві.

Хізб ут-Тахрір хоче нагадати Каяні та його хазяям американцям, які ховаються у своїх кволих аванпостах та посольствах і отримують новини про триваючий марш у напрямку Халіфату:

1.Ваша кампанія загроз, утискань, викрадень та тортур, аж до мученицької смерті наших членів, навіть не послабила роботу Хізба, не кажучи про її повне зупинення. Цього не станеться ніколи та ані у жодній країні, з волі Аллаха.  Спроби загасити світло і керівництво релігії Аллаха – це провальне переслідування, про яке жалкували у цьому світі на протязі всієї історії ваші попередники від Фараона до Абу Лахаба, коли вони були  схоплені Господом світів.

يُرِيدُونَ أَن يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ
 «Вони хочуть загасити світло Аллаха своїми вустами. Але Аллах не допустить цього і завершить розповсюдження Свого світла, навіть якщо це ненависне невіруючим».
(9:32)

2.Застосування сил з вашого боку лише підтвердило те, що ви позбавлені навіть одного аргументу проти заклику Хізб ут-Тахрір, який викриває збитки і руйнування, викликані американською присутністю і вимагає його повного викоренення з усіх ісламських земель шляхом встановлення держави Умми – Халіфату. Увесь ісламський світ разом з його озброєними силами жадає Ісламу, а у вашій порочній ідеології і так званої цивілізації бачить лише збитки для себе.


وَمَن يَبْتَغِ غَيْرَ الْإِسْلَامِ دِينًا فَلَن يُقْبَلَ مِنْهُ وَهُوَ فِي الْآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِينَ
 «Від того, хто шукає іншу релігію, окрім Ісламу, це ніколи не буде прийняте, і в Останньому житті він опиниться серед тих, хто зазнав збитків»
(3:85)

3.Знаючі люди усвідомили, що ваші репресії посилилися останнього часу на тлі розуміння вами, що ваш проект очевидно провалився у світлі народних хвилювань на користь Ісламу, у яких заклик до Халіфату очевидний і сильний. Це посилення переконує свідомих, що ваш час, час колоніалізму невірних, його законів, систем і правителів закінчується, а ви всього лише граєте свою останню партію. Обіцянка Аллаха ﷻ виконається, коли Він побажає цього, і тоді для всього світу стане очевидно, що ви боролися не з Хізбом або Уммою, а з Аллахом ﷻ і Його рішенням, від виконання якого зруйнуються усі ваші плани і проекти.


وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ
«А ті, які чинять несправедливо, скоро дізнаються, куди вони повернуться»
(26:227)

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Пакистані
Понеділок, 19 Мухаррам 1434
3 Грудня 2012