Демократія – коріння проблеми, Халіфат – рішення. Опублікований англійський переклад книги викраденого Навід Бата

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Книга офіційного представника Хізб ут-Тахрір у Пакистані Навід Бата «Демократія – коріння проблем, Халіфат – рішення» опублікована на англійській мові (оригінал на мові урду) у той час, як місцезнаходження самого Навід Бата залишається невідомим з дня його викрадення 11 травня 2012 р.

Після падіння Халіфату кяфіри-колоніалісти запровадили демократичну систему в ісламському світі, нібито вона -  єдина існуюча система правління. Поруч із цим, невірні колоніалісти вихолостили із свідомості мусульман закони Ісламу стосовно системи правління. Кяфіри настілки набули у цьому успіху, що, навіть, щирі мусульмани, включаючи улемів,  інтелігенцію та вчених, стали сприймати демократію як ісламську концепцію. Сьогодні люди стали шукати іншу систему для життя, тому що демократія зазнала поразки у вирішенні простіших проблем переважної більшості людей у світі. Книга Навід Бата може зіграти важливу роль у наставлянні мусульман та людства у правильному напрямку.

Книга складається з 4- частин:

1.Демократія – корінь усіх проблем

2.Реальність демократії

3.Конституція 1973р. є світською конституцією невір’я.

4.Структура ісламської держави та її найважливіші аспекти.

Сьогодні увесь ісламський світ бере участь у процесі відродження та Умма виступає проти колоніальної системи та її агентів. Також і у Пакистані незабаром розпочнеться театральна вистава під назвою «вибори», мета якої – зберегти надії народу на нинішню прогнилу систему. Ця книга містить безцінне керівництво для інтелектуалів, філософів, бюрократів, суддів, політиків, торгівців, бізнесменів та широких мас у справі розуміння нинішніх проблем та їх правильного рішення.

Ми закликаємо робітників ЗМІ написати нариси, показати телевізійні програми про цю книгу та проінформувати людей про її важливість і тим самим зіграти свою роль у вказуванні людям правильного напрямку.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Пакистані.

Довідка

Дана книга доступна по наступним ссилкам:
Англійська версія:
https://docs.google.com/document/d/1AWOHnQCrrpyaJ1gcyvmi-Kax7hyq933iLfoWC2FthBs/edit
http://pk.tl/14O6
Урду версія:
http://www.khilafat.dk/pdfdata/demo.pdf
http://pk.tl/14Oc

Інформаційний офіс
Хізб ут-Тахрір
Виілаят Пакистан
П'ятниця, 7 Сафар 1434
21 Грудня 2012