Заява Саада Джанграві у зв’язку зі звільненням. Кінець правлінню тиранів і впевнене сходження Халіфату.

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Аллах (с.в.т.) говорить:

وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ ۚ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا ﴿٨١﴾


 
«Скажи: «З’явилася істина, і зникла брехня. Воістину, брехня приречена на загибель».  (17:81).

Режим Каяні, Зардарі і їх помічників був змушений змінити тактику у своїх незмінних спробах загасити слово Істини. Режим провалився у справі послаблення заклику до Халіфату, перетворившись у викрадачів захисників Халіфату, одним з яких є офіційний представник Хізб ут-Тахрір у Пакистані Навід Батт, чиє місцезнаходження залишається невідомим з травня 2012р. Після провалу даної дешевої тактики режим просунувся уперед, перейшовши від викрадень до кричущої брехні і безпідставної намови. У межах цього сьогодні режим намагається заточити прибічників Халіфату за допомогою сфабрикованих режимом карних справ, які передані до судів, що знаходяться під його тиском, щоб судочинство йшло згідно із законом, який режим встановив для цих судів.

Тим не менш, не дивлячись на усе це, суди не вгледіли те, що члени Хізб ут-Тахрір являють «загрозу» для держави. Насправді, моє звільнення підтверджує, що Пакистан населений мусульманами, чиї пращури працювали на створення цієї країни заради Ісламу, які і сьогодні бажають його. Саме тому у залах судів визволяють прибічників Халіфату, не дивлячись на тиск тиранів, що чиниться ними в інтересах своїх хазяїв з Білого дому. Більш того, визволення Саада Джагранві підтверджує, що істинна загроза нашій країні виходить від Америки і її маленької групи агентів у громадянському та військовому керівництві.
 
Ми хочемо запевнити цей неспроможний режим, що з волі Аллаха він незабаром побачить свій кінець, а не кінець заклику до Істини, як це вказано Аллахом (с.в.т.). Ми хочемо запевнити цей режим, що де б не знаходилися прибічники Халіфату, будь-то  у в’язницях тиранів, на вулицях серед народу або у невідомих місцях, подібно до Навіда Батта, усі вони знаходяться під Захистом і Милістю Аллаха (с.в.т.), наймилосерднішого з усіх, хто володіє милосердям. Ми також хочемо запевнити вас, о зрадники у військовому та політичному керівництві і їх соратники, вам потрібно почекати іще трохи до того, як праведний Халіф, який об’єднає усе багатство і міць Умми в одну потужну державу, помститься замість мусульман за ваше зло. Так будьте ж милосердні у відношенні до себе, готуючись до цього і утримайтеся від будь-якого подальшого зла і співучасті у ньому.

Ми закликаємо володарів сили працювати з Хізб ут-Тахрір для заміни проваленого режиму Каяні і Зардарі правлінням Ісламу, за допомогою держави Халіфат. Не будьте поблажливі у відношенні до подібних зрадників у ваших рядах, тому що вони ведуть нашу країну до руйнування на радість нашим ворогам. Без сумнівів, наймудрішими з володарів сили є ті, хто старається підняти свій статус в Ахіраті, виступивши зараз для встановлення Ісламу в його правильне місце.
 
Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у вілаяті Пакистан.