Хізб ут-Тахрір вілаят Пакистан видає Громадський погляд на політику стосовно нинішніх проблем у Белуджістані

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Халіфат забезпечить процвітання, безпеку Белуджістану та поверне його у належний стан. 

 

Хізб ут-Тахрір / вілаят Пакистан видає Громадський погляд на політику стосовно нинішніх проблем у Белуджістані, із числа яких викрадення, тортури та вбивства. Ці проблеми надзвичайно трагічні, якщо розглядати Белуджістан як вінець Ісламської Умми. Народ Белуджістану пройнявся Ісламом таким чином, що уся провінція знаходилась під притулком Праведного Халіфату. Його народ стійкий у своїй релігії та люто чинив опір британському колоніальному вторгненню. Його народ – благородний та вшанований, який любить Іслам і по сьогодні.

Політика, що буде проводитись щодо даного регіону, у супроводі статті із проекту конституції Халіфату на арабській, англійській мовах та на мові урду.  У документі розкривається те, яким чином Халіфат покладе край існуванню демократичної системи, яка призвела до зневажання Белуджістаном.  Халіфат не є поліцейською державою, яка править силою, практикує переслідування, викрадення та тортури своїх громадян, які наділені правами від свого Творця (с.в.т.). Він заручиться лояльністю усіх своїх громадян, не залежно від етносу або мазхабу, за допомогою того, що буде правити тим, що є для них найдорожчим, Ісламом, переконуючи їх наведенням доказів із Корану та Сунни усьому, що буде втілюватися. На додаток до цього, ісламська система Халіфату є унітарною системою, яка править над усіма своїми громадянами Ісламом без будь-якої дискримінації, поза залежністю від того, чи є вони меншістю або більшістю. Іслам безпрецедентним чином зв’язав людей співчуттям та милосердям. Ці люди відрізнялись розмаїттям мов та націй. Іслам розплавив їх у єдину Умму в епоху Халіфату. Також і громадяни Халіфату не мусульманського віросповідання були вкрай відданими Халіфату, завдяки його справедливості та захисту їх прав.   

Іслам припинить присутність у Балуджістані та Пакистані у цілому колоніалістів, які розпалюють безлади. Халіфат усуне цю присутність рішуче і назавжди, закривши американські консульства, посольства, бази, депортувавши офіційних осіб. Він припинить усі контакти з офіційними особами усіх іноземних ворожих держав, щоб обрізати їх вплив.     

Довідка: Для ознайомлення з текстом Громадського погляду та відповідних статей із проекту конституції Халіфату перейдіть по наступному посиланню:

http://htmediapak.page.tl/policy-matters.htm

Інформаційний офіс Хізб у-Тахрір у вілаяті Пакистан.

Для переходу до Громадського погляду стосовно безладів у Белуджістані  (січень 2013р., рабі уль-авваль 1434р.х.) Натисніть сюди