Хізб ут-Тахрір вілаят Пакистан видає громадський погляд на політику стосовно інфляції

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Хізб ут-Тахрір / вілаят Пакистан видає громадський погляд на політику стосовно інфляції.
Лише Халіфат усуне загрозу постійно зростаючої інфляції.

Подібно до інших валют, долар, фунт та франк від початку рупія підкріплювались реальним матеріальним багатством у вигляді дорогоцінних металів. У випадку з доларом це було золото, а з рупією – срібло. Така система стабілізувала цінність грошової одиниці як всередині країни , так і за її межами у міжнародній торгівлі. Доказом цьому є те, що середня ціна золота у 1910 р. була практично рівною ціні у 1890р.  Сьогодні у світі достатньо золота та срібла, щоб підтримувати реальну економіку, а також такі транзакції як купівля та продаж продовольства, одягу, житла, коштовностей, технологічного устаткування, технологій та інше. Тим не менш, у силу втілення капіталізму, попит на утворення грошей перевершив пропозицію золота та срібла. Держави відмовились від стандарту дорогоцінних металів, таким чином, що валюти стали опиратися лише на владу країни, дозволивши тим самим друкувати усе більше і більше грошей, без будь-якого забезпечення золотом чи сріблом. У результаті ці гроші втратили свою цінність, якщо взагалі не втратили її. Не зважаючи на брехливі обнадійливі заяви уряду, рупія навпаки послідовно обвалюється, призводячи до потужного збільшення цін. У відповідь держава лише продовжує друкувати іще більше і більше грошей, не замислюючись про жахливі наслідки, завзято копаючи могилу кровоносній системі економіки, чим і є валюта.

Капіталізм узаконив відсоткові маніпуляції з метою контролю економіки. Приватні банки використовують вкладників і самі вкладають їх у державний банк Пакистану на спеціальні рахунки для отримання високих ставок по відсоткам. Тому що державний банк не має додаткових грошей, щоб сплатити відсотки приватним банкам, він «утворює гроші», друкуючи їх.

Концепція капіталізму про баланс в економіці через девальвацію рупія також веде до інфляції. Будучи імпортуючою країною зі слабкою промисловою базою, капіталістичний уряд Пакистану слідкує за девальвацією рупія, ідучи за директивами МВФ. Було заявлено, що це робиться у першу чергу, щоб приборкати баланс у торгівлі. Тим не менш, девальвуючи рупію, уряд Пакистану збільшує вартість виробничих витрат, що веде до банкрутства у сільськогосподарському, текстильному та інших секторах, які і без цього знемагали від політики високих відсоткових ставок. Виходячи з цього, висока вартість запозичення поряд із збільшенням виробничих витрат, призвели до того, що багата кількість виробництв та кампаній стали не здатними конкурувати на міжнародному ринку.

Іслам зобов’язав, щоб валюта держави підкріплювалась дорогоцінними металами, тим самим усунувши головну причину інфляції. Посланець Аллаха (с.а.с.) наказав мусульманам чеканити золоті динари вагою 4,25гр. та срібні дирхами вагою 2,975гр. у якості валюти держави. Саме тому громадяни Халіфату насолоджувались стабільними цінами протягом тисячоліть. Повернення до золото-срібного стандарту для мусульман є вкрай практичним. Земля мусульман, у яких можливо відновлення Халіфату містить багато покладів золота та срібла, подібно родовищам Сандаі та Реко Дік у Пакистані.  
    
Халіфат, що наближається, зміцнить та стабілізує валюту, забезпечивши її реальним багатством – золотом та сріблом. Усе це призведе до припинення повсюдної  інфляції, яка калічить родини, індустрію та сільське господарство раз і назавжди.       

Довідка: Для ознайомлення з повним текстом документа та відповідних статей  із конституції Халіфату, перейдіть за наступним посиланням: http://htmediapak.page.tl/policy-matters.htm

Інформаційний офіс  Хізб ут-Тахрір у вілаяті Пакистан
Рабі ус-Сані 1434 р.х.
Лютий 2013