Кампанія громадських звернень Хізб ут-Тахрір на підтримку Халіфату іде повним ходом

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Кампанія громадських звернень Хізб ут-Тахрір на підтримку Халіфату іде повним ходом
Вимогою людей є праведний Халіфат

Кампанія Хізб ут-Тахрір вілаят Пакистану по декламуванню підтримки Халіфату іде повним ходом. Вона почалась у січні 2013р. і проводилась у найвідоміших громадських містах Пакистану. Люди проявляють крайню підтримку даних громадських заяв, під час яких промовці закликають людей відмовитись від нинішньої порочної системи та приєднатися до руху за встановлення ісламської держави у Пакистані.

Дані публічні акції нагадали людям, що маскарад виборів, який наближається, ставить на меті привести лише нові обличчя, поряд із деякими старими. Тим не менш, істинна причина страждань та приниження, нинішня демократична капіталістична система, залишається стало на своєму місці. Подібно до того, як це відбувається у диктатурі, демократія породжує корупцію, страждання та приниження. Подібно диктатурі, у демократії право видавати закони, вирішувати, що правильно і що неправильно, знаходиться у руках людини, а не Аллаха (с.в.т.). Тому ті індивіди, хто дбає про свої власні інтереси, розуміють, що варто їм бути обраними у демократичну систему, вони зможуть видавати закони для захисту своїх інтересів. Будь-яка порочна людина розглядає своє «вкладання» мільйонів рупій заради становлення через вибори представником суспільства, як мудре інвестування, тому що вона дасть добру «віддачу». Парламент не призначений для турботи про інтереси людей, а є лише шляхом для цих порочних елементів влаштувати свої власні справи, а також справи тих, хто їх обрав та підготував до правління, а саме колоніалістів.

Дані громадські звернення  нагадали людям, що лише Халіфат дасть нам позбавлення від корупції, бідувань та приниження. У Халіфаті правителі не створюють законів, а самі є підлеглими перед законами Аллаха, подібно до решти інших громадян. Халіфат буде оцінювати особисте майно правителів під час приходу до влади, а після закінчення строку управління забере усе те майно, яке він набув під час правління. Іслам принесе нам позбавлення від труднощів недоступної електроенергії, газу, керосину, дизельного та іншого палива. І це у силу того, що у системі Халіфат громадська власність, яка включає у себе нафту на інші енергоносії, не може бути ані  приватизована, ані націоналізована. Навпаки, її володарем є сам народ, у той час як держава лише адмініструє її на благо людства. Тому Халіфат ніколи не буде заробляти на громадські власності, навпаки, він забезпечить положення, коли вона буде слугувати на благо усього суспільства. Халіфат принесе полегшення від труднощів сковуючого податкообкладання, характерного для нинішньої системи, звільнить нас від іноземного боргу, одночасно запустивши альтернативні джерела прибутку держави, для турботи про справи людей. В Ісламі лише Аллах (с.в.т.) вирішує, які податки дозволені, і хто здатний їх сплачувати, податкообкладання бідних заборонено. Іслам має свою власну унікальну систему збору державних прибутків, що включає прибуток від громадської власності, такої як газ та нафта, мідь та золото, прибуток з сільського господарства подібно ушру та хараджу, а також прибуток від промисловості у вигляді закяту з товарів.   
    
Що стосується зовнішньої політики, то Халіфат обріже корінь закордонного панування над мусульманами, тому що він обірве усі стосунки з ворогуючими кяфірськими державами. Він закриє їх посольства, бази та резиденції приватних воєнізованих організацій, а також заборонить контакти з їх військовими та політичними офіційними особами. Замість того, щоб спиратись на кяфірів у їх силі та гідності, Халіфат стане працювати для об’єднання усіх мусульманських земель в одну державу, а також почне налагоджувати стосунки з не ворогуючими країнами кяфірів, для сприяння їх заклику до Ісламу, на тлі ізоляції ворогуючих держав. І це лише маленький перелік того, що Хізб ут-Тахрір приготував для застосування з першої миті відновлення Халіфату з волі Аллаха.         
 
Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір
у вілаяті Пакистан
Воскресіння, 5 Джумад''іль Аууаль 1434
17 Березня 2013