Справа про викрадення офіційного представника Хізб ут-Тахрір

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Справа про викрадення офіційного представника Хізб ут-Тахрір
Відкритий лист військовому та політичному керівництву Пакистану та їх спецслужбам від родини Навід Батта.
Військовому та політичному керівництву та вашим спецслужбам.

Сьогодні минуло ось вже 9 місяців з дня нелегального затримання мого чоловіка Навід Батта та утримання у ваших темницях. Ви чудово проінформовані про минуле та сьогодення мого чоловіка, а також знаєте, що мій чоловік ніколи не був причетним до будь-якого злочину. Він не терорист і не причетний до будь-якої антидержавної діяльності. Його діяльність велась виключно ручкою та папером, а також усним донесенням свого послання до інших. Так через який злочин ви викрали його? Хіба його злочином стало те, що він жадав втілення Ісламу у даному Аллахом Пакистані, який був утворений в ім’я Ісламу? Хіба цей злочин настільки великий, що людина може утримуватися без будь-якого судового розгляду, а його місцезнаходження залишається повністю засекреченим від його родини? І таким, що ви відкрито брешете перед судом під присягою, що він не знаходиться у вашій темниці?

О, військове та політичне керівництво та ваші спецслужби!

Я раджу вам відмовитися від пригноблення тих, хто любить Аллаха (с.в.т.) та Його Посланця (с.а.с) через ваші власні посади, зарплати та кар’єру! Хіба ви не мусульмани? Хіба ви не будете відповідати перед Аллахом (с.в.т.) у Судний день? Або ви уклади угоду з Аллахом (с.в.т.), що ваші гріхи будуть прощені? (Ми звертаємось до Аллаха). Навіщо ви збираєте тягар гріхів над своїми головами, затримуючи невинних людей? Хіба у вас самих нема дружин та дітей? Хіба дані слова Посланця Аллаха (с.а.с.) не вселяють страх у ваші серця?  

«Мусульманин той, від рук та язика якого мусульмани знаходяться у безпеці» (Аль-Мустадрак).

Невже ви думаєте, що викрадаючи невинних мусульман і таким чином наносячи біль їх дружинам та дітям, ви набудете користі та благословення для своїх власних родин? Ви лише заробляєте безкінечні прокляття на свою адресу від пригноблених, мольби яких не відкидаються. Посланець Аллаха (с.а.с.) сказав:

«У трьох людей неодмінно приймаються мольби:у того, хто тримає піст, доки не разговиться; у справедливого імама (лідера), а також прокляття пригнобленого, яке Аллах піднімає до хмар і розчиняє перед ним двері неба, а потім каже Господь: «Я присягаюся своєю величчю, Я обов’язково допоможу тобі, навіть, якщо це буде потім». (Бухари).
 
Також Посланець Аллаха (с.а.с.) сказав:
«Стережіться молитви пригнобленого, тому що між нею та Аллахом нема ніякої перепони»

Знайте, що численні родини невинних громадян, подібно до моєї, постійно проклинають вас вдень та вночі. Хіба ви не повинні замислюватися над покаранням у майбутньому житті. Невже ви вважаєте, що не отримаєте воздаяння у цьому світі? Ви приймаєте бажане за дійсне! Пам’ятайте! Халіфат, чиє установлення ви хочете зупинити, викравши мого чоловіка Навід Батта за наказом своїх західних хазяїв, висить  як меч над вашою головою. І незабаром ви побачите його встановлення власними очами з подивом та жахом. Також знайте, що якщо ви не звільните мого чоловіка Навід Батта, то першою справою, відкритою проти вас у суді, стане мій позов до вас за це незаконне викрадення. Тому також приготуйтесь до покарання за цей злочин у цьому світі. А у День Суду мої руки будуть на ваших воротах, і цього дня ваші очі будуть розширені від жаху!    

О, військове та політичне керівництво та ваші спецслужби!

У вас є іще трохи часу, залиште ці гріховні вчинки та позбавтесь від них! Звільніть мого чоловіка, і замість того, щоб бути на боці пригноблювачів, встаньте на бік пригноблених. Станьте на сторону Ісламу, сторону Умми та сторону Аллаха (с.в.т.) та Його Посланця (с.а.с.). Сторону тих, хто закликає до Халіфату. Схопіть шпигунів Америки, Британії та колоніалістів – ворогів Ісламу. У вас є іще небагато часу для цього. Іще є час для того, щоб ви заради Аллаха врятували себе та свої родини від ефекту бумерангу від ваших дій та облишили збирати прокляття на свою адресу!   

وَمَا نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلَّا أَن يُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَمِيدِ  الَّذِي لَهُ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَاللَّهُ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ شَهِيدٌ   إِنَّ الَّذِينَ فَتَنُوا الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ ثُمَّ لَمْ يَتُوبُوا فَلَهُمْ عَذَابُ جَهَنَّمَ وَلَهُمْ عَذَابُ الْحَرِيقِ
 «Вони мстилися їм лише за те, що ті увірували в Аллаха Могутнього, Достохвального, Якому належить влада над небесами та землею. Аллах Свідок всілякої речі! Тим, які наразили на спокусу віруючих чоловіків та жінок і не покаялись, уготовані муки у Пеклі, муки від обпалюючого Вогню».  (85:8-10)

Дружина офіційного представника  Хізб ут-Тахрір у Пакистані Навід Батта.
Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у вілаяті Пакистан
Понеділок, 6 Джумад''іль Аууаль 1434
18 Березня 2013