Хізб ут-Тахрір видає політику стосовно ЗМІ у затишку Халіфату

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Хізб ут-Тахрір видає політику стосовно ЗМІ у затишку Халіфату.
ЗМІ Халіфату стануть світовим голосом Правди.

Хізб ут-Тахрір / вілаят Пакистану видає Громадський погляд на політику стосовно ЗМІ (приватні, державні, електронні та печатні). У документі вказана форма управління та підтримки Халіфатом енергійних ЗМІ, які будуть у повному обсязі викривати колоніальні плани, відзвітовувати правителів та просувати Священну релігію Іслам у світовому масштабі.

Нинішнє сторіччя назване інформаційною епохою. Електронні та печатні, державні та приватні – усі види ЗМІ відіграють не лише важливу роль у формуванні громадської думки, але також забезпечують людей попередньою інформацією, згідно до якої формуються поняття. Поруч із цим, є певні питання, у яких приватні ЗМІ залежать від позиції держави, подібно до питань, які пов’язані з безпекою та викриттям планів колоніалістів. Держава повинна сприяти ЗМІ. Тільки Халіфат буде енергійно підтримувати ЗМІ, у їх ролі по сприянню турботі про справи громадян та розповсюдженню заклику Ісламу усьому людству. Інформація є важливим складником у заклику до Ісламу  та державі. Тому департамент ЗМІ напряму підкоряється Халіфу, подібно до інших інститутів Халіфату таким як судова система або Маджліс уль-Умма.

Тому ЗМІ Халіфату, чи то вони приватні чи державні, будуть розглядатися громадянами держави як надійні джерела інформації, а народи світу будуть розглядати їх як глобальний голос правди.
   
Довідка: Для ознайомлення з повним текстом документу та відповідними словами статей із проекту конституції держави Халіфат, перейдіть за наступним посиланням:
 
http://htmediapak.page.tl/policy-matters.htm
Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у вилаяті Пакистан.
Субота, 9 Джумад'іль Ахіри 1434
20 квітня 2013