Спецслужби уряду викрали іще двох членів Хізб ут-Тахрір

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Спецслужби уряду викрали іще двох членів Хізб ут-Тахрір
Викрадення ніколи не врятують демократію від закату, так само як не стануть на заваді світанку Халіфату

Хізб ут-Тахрір_вілаят Пакистану засуджує викрадення двох своїх членів урядовими спецслужбами о п’ятниці 12 квітня 2013р. після п’ятничної молитви. Аамір Джегранві та інженер Фарук були викрадені численною групою осіб у камуфляжі спецслужб, яка з’явилася із трьох транспортних засобів. Місцезнаходження викрадених залишається невідомим на тлі  річниці, що наближається, з дня  викрадення офіційного представника Хізб ут-Тахрір Навід  Бата 11 травня 2012р.

Ці викрадення відбулися після роздачі прокламації, яка була видана Хізб ут-Тахрір /вілаят Пакистану під заголовком у вигляді тексту благородного хадіса Посланця Аллаха (с.а.с.): «Мусульманин не буде покусаний із однієї нори двічі». Дана прокламація викривала демократію як систему невір’я, яка чинить перешкоди втіленню Ісламу. У ній мусульман застерігали від того, щоб вони не були покусані демократією двічі під час виборів, що наближаються, які призначені на 11 травня 2013р. Окрім цього, у прокламації Хізб ут-Тахрір був представлений як партія, яка скеровує до встановлення Халіфату та негайному та всебічному втіленню Ісламу.  

Кампанія Хізб ут-Тахрір, яка закликає покласти край демократії та встановити Халіфат, завдала болю зрадникам у керівництві Пакистану, так само як і їх хазяїнам у Вашингтоні. Не дивлячись на заклик зрадників до «діалогу та дискусії», вони вдаються до «сили і утискання», тому що бачать, що їх заклик до кяфірських законів, що вигадані людиною, відкидається Уммою. Умма продовжує рости у плані усвідомленості. Вона усе більше розуміє, що демократія є вигаданою людиною системою, яка здає нашу віру, ресурси та землі ворогам - кяфірам. Воістину, кожен новий день віддаляє від кяфірської демократії та наближає до світанку Халіфату з волі Аллаха.  

Сьогодні Хізб ут-Тахрір заявляє зрадникам: не думайте, що Умма не обізнана щодо ваших огидних зусиль проти заклику до її Халіфату. Умма чудово розуміє, що ваша тиранія доводить слабкість ваших позицій та іще більше прив’язує її до Хізба. Більше того, не думайте, що Аллах (с.в.т.) не знає про ваші справи, тому що ваші брутальні вчинки призведуть вас до найгірших із плодів.

وَلَا تَحْسَبَنَّ اللَّهَ غَافِلًا عَمَّا يَعْمَلُ الظَّالِمُونَ ۚ إِنَّمَا يُؤَخِّرُهُمْ لِيَوْمٍ تَشْخَصُ فِيهِ الْأَبْصَارُ
 «Не думай, що Аллах не знає про те, що роблять беззаконники. Він лише дає їм відстрочку до того дня, коли закотяться погляди» (14:42)

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у вілаяті Пакистан.
Для перегляду фотографій перейдіть за посиланням:
Click Here
Понеділок, 11 Джумад'іль Ахіри 1434
22 квітня 2013