Уряд Хасіни абсолютно не цінує людські життя, перетворюючи людей у рабів зажерливого Світового капіталізму.

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

 

У завершенні свого прес-брифінгу учора (13.05.2013р.) представники Армії Бангладеш  проголосили офіційне завершення рятувальної операції на розвалинах Rana Plaza, заявивши про кількість жертв руйнування будівлі у 1127 осіб. Хізб ут-Тахрір вілаят Бангладеш висловлює співчуття родинам загиблих і прохає Аллаха Милосердного, послати їм заспокоєння і зарахувати у число шахідів у Наступному житті. Посланець Аллаха ﷺ сказав, що якщо хтось загине від подібних руйнувань, він буде зарахований у число шахідів. Ми також прохаємо Аллаха (с.в.т.) щоб він дав зцілення пораненим.

Цей трагічний випадок і аналогічні інциденти, подібно до пожежі на фабриці  Tazreen Fashion у листопаді минулого року, виявляють масштаби корупції у сьогоднішній системі, що виконується у Бангладеш правлячою коаліцією уряду Хасіни, до якою відноситься наступне:


1. Цілковита нездатність і нехтування уряду дбанням про справи людей, наглядом за власниками фабрик і дотриманню інженерних стандартів при будуванні. Також це вказує на присутність кумівства і використовування незаконних зв'язків при видачі дозволів на будування без будь-якого зв'язку з будівельними вимогами. Власнику фабрики достатньо належати до правлячої партії, щоб побудувати недопустимі додаткові три поверхи на 5-ти поверховій будівлі, тим самим перетворивши його у дефектну конструкцію. Дане положення знаходиться у повній суперечності з наступними словами Мухаммада ﷺ:

“Кожен із вас пастух і кожен із вас відповідальний за свою паству”.


2. Хасіна і режим, що править народом Бангладеш, перетворив його у рабів світових капіталістичних кампаній. Вони купують робочу силу в країні немовби рабів, у результаті чого зажерливі світові капіталістичні компанії перестали вдаватися до праці засуджених у китайських в'язницях, а стали використовувати труд жителів Бангладеш, з причини їх низької заробітної плати. Зарплатня людей, що працюють по 12 годин на день у текстильних фабриках Бангладеш, складає усього 30 євро у місяць, не дивлячись на те, що вони працюють на міжнародні компанії. Так, наприклад, було заявлено про те, що робочі  Rana Plaza працювали на такі європейські компанії як Mango, Primark і Benetton.


На додаток до рабства на місцевих фабриках, світські уряди вимусили людей, що зневірилися у визволенні від бідності і позбавлень, породжених сьогоднішньою системою, шукати роботу на так званих ринках праці, де вони, іменуючись робочими, фактично перетворюються у рабів, зокрема у країнах Затоки. Їх експлуатують найжахливішим чином, який має на увазі фізичну наругу, приниження і маленьку зарплатню, яка нічим не відрізняється від зарплат робочих на текстильних фабриках у Бангладеш.


Окрім того, іще гіршим є те, що Хасіна і правлячий режим перетворили армію Бангладеш у найманців ООН, відправляючи солдат для бойових місій з метою здійснення планів кяфірів-імперіалістів у різноманітні регіони планети, замість того щоб відправити їх до кордону або для захисту мусульман у Мьянмі або у підтримку наших братів у Сирії і таким чином захистити їх від тирана Шаму, Башара аль-Асада! Наступний хадіс Посланця Аллаха ﷺ застосуємо до Хасіни і її правлячого режиму за ті злочини, які вони чинять проти власного народу:

“Немає такого правителя, який звалив на себе дбання про мусульман і став їх обдурювати, без того, щоб Аллах не заборонив йому Рай”.


3. Подібні інциденти також розкривають повне нехтування Хасіни і правлячого режиму життями людей, коли вони задумують брехню і роблять безвідповідальні заяви подібно до слів “будівля зруйнувалася у силу вібрації брами ” або слів “причиною руйнування стала вібрація електричних генераторів”, немовби уряд не несе відповідальності за відключення електроенергії, у результаті якого власники фабрик використовують генератори, не кажучи все про їх нездатність і корупцію, що панує у сфері дотримання власниками фабрик будівельних стандартів.


 О мусульмани!
Годі, значить годі! Годі вашому поневоленню і поневоленню ваших дітей з боку порочного режиму. Вони ставляться до вас навіть гірше ніж до рабів. Ви краща Умма, виведена поміж людьми. У вас в руках Іслам, велика релігія, виконавши яку в життя за допомогою встановлення Халіфату замість сьогоднішньої порочної системи, ви набудете вдоволення Аллаха (с.в.т.) і визволитеся від тиранії.

 

فَإِذَا بَلَغْنَ أَجَلَهُنَّ فَأَمْسِكُوهُنَّ بِمَعْرُ‌وفٍ أَوْ فَارِ‌قُوهُنَّ بِمَعْرُ‌وفٍ وَأَشْهِدُوا ذَوَيْ عَدْلٍ مِّنكُمْ وَأَقِيمُوا الشَّهَادَةَ لِلَّـهِ ۚ ذَٰلِكُمْ يُوعَظُ بِهِ مَن كَانَ يُؤْمِنُ بِاللَّـهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ‌ ۚ وَمَن يَتَّقِ اللَّـهَ يَجْعَل لَّهُ مَخْرَ‌جًا ﴿٢وَيَرْ‌زُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ ۚ وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّـهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ۚ إِنَّ اللَّـهَ بَالِغُ أَمْرِ‌هِ ۚ قَدْ جَعَلَ اللَّـهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرً‌ا

“Тому, хто боїться Аллаха, Він створює вихід з положення і наділяє його долею звідти, звідки він навіть і не припускає. Тому, хто сподівається на Аллаха, достатньо Його. Аллах доводить до завершення Свою справу. Аллах встановив міру для кожної речі”. (65:2-3).

 


Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у вілаяті Бангладеш.