Хізб ут-Тахрір видав політику Халіфату в області охорони здоров'я. Халіфат забезпечить положення, коли здоров'я стане правом усіх громадян

Прес-релізи ЦІО
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Хізб ут-Тахрір/ вілаят Пакистан видав Публічний погляд на політику у відношенні того, щоб зробити охорону здоров'я правом, а не розкішшю для усіх громадян Халіфату, встановлення  якого насувається, поза залежністю від їх релігії, мазхабу, статі і раси.

Стан сфери охорони здоров'я жахливий, де розповсюджені хвороби що загрожують життю, у той час як їх профілактика можлива. Також має місце невідповідне навчання пацієнтів дбанню про своє здоров'я, слабкі неперевірені протоколи лікування, які не мають під собою медичного обґрунтування, відсутність цілісної системи охорони здоров'я з первинною, вторинною і третинною інфраструктурою, слабка вітчизняна клінічна підготовка, а також відсутність потужних унікальних досліджень, пов'язаних з місцевими хворобами і вимогами до здоров'я. На даний момент приватний сектор бере на себе приблизно 80% амбулаторних візитів пацієнтів. Домінування приватного сектору перетворило охорону здоров'я з послуги у бізнес, а дбання про здоров'я з права у розкіш. Збільшення рахунків на приватне медичне обслуговування і діагностику зробили лікування недоступним для більшості населення Пакистану.

Це жахливе положення справ є віддзеркаленням моделі нинішніх правителів Пакистану аналогічної передової представниці демократії — Америки. У США також, демократія перетворила хворих у покупців, а дбання про здоров'я у розкіш. Демократія приватизувала сферу охорони здоров'я і дослідження в області фармацевтики, щоб вони приносили користь нечисленній групі, яка тепер наживається на бідності мільйонів. У результаті приватизації ліків і сфери медичного обслуговування вони стали недоступними для більшості у світі і для багатьох навіть на Заході.

Це сумне положення у світі цілком відрізняється від того, що мало місце у часи Халіфату, коли держава підтримувала переважно громадський сектор охорони здоров'я згідно з вимогами Посланця Аллаха (с.а.с.). Медичне обслуговування є правом громадян, забезпечення якого лежить на державі поза залежністю від їх раси, мазхабу або статі. Дбання про здоров'я і медичне обслуговування є одним з обов'язків держави, таким чином, що воно було доступне для громадян, будь-то у плані поліклінік або лікарень, або комунальних установ закликаних лікувати мусульман.

Халіфат забезпечить усіх безкоштовним медичним обслуговуванням, але також не буде перешкоджати платній медицині або використовуванню приватної медичної допомоги.

Для спонсування цього прориву в області медичного обслуговування Халіфат перебудує отримання прибутків державою згідно з законами шаріату, які прискорять процес образотворчості. Халіфат отримає великі прибутки з громадської діяльності, такої як енергоносії і  з державних установ, подібних компаніям по масштабному будуванню і важкій промисловості. Халіфат встановить харадж над сільським господарством і покладе кінець несправедливим податкам на прибуток і продажі, які скували економічну активність.

Довідка: Для ознайомлення з повним текстом документу і відповідними статтями з конституції Халіфату перейдіть по наступному посиланню:
http://htmediapak.page.tl/policy-matters.htm


Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у вілаяті Пакистан
12 Шавваль 1434 р.х.
19/08/2013
N0: PR13087