Звернення

Пояснення аміра Хізб ут-Тахрір, вченого Ати ібн Халіль Абу ар-Рашти відносно підтвердження бачення молодого півмісяця Шаваль у цьому році (1441 р.х. / 2020 р)

Як правило, керівництво Хізб ут-Тахрір в усіх вілаятах разом зі своїм аміром Атой Абу ар-Раштою виражає співчуття про смерть кожного із своїх хлопців . Проте через величезний внесок шейха Абу Мухаммада Сабрі аль-Арурі у справу заклику Хизба це співчуття — особливе.

بسم الله الرحمن الرحيم

Хвала Аллаху! Мир і благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам та усім, хто надав йому підтримку...

بسم الله الرحمن الرحيم

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلا ٢٣

«Серед віруючих є мужі, які вірні заповіту, який вони уклали з Аллахом. Серед них є такі, які вже виконали свої зобов'язання, і такі, які ще чекають, але ніяк не зраджують своєму заповіту» (33:23).

Хвала Аллаху! Мир і благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам та усім тим, хто надав йому допомогу!

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам й усім тим, хто пішов за ним, а потім:
Любі брати! Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху…

Ми звертаємося до вас із цим закликом на початку священного місяцю Рамадан, місяцю благословенного посту, про який Всемогутній Аллах сказав:

Промова вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, з приводу приходу місяця Зуль-хіджа 1438 р.х., під назвою:

Промова великого вченого, аміра Хізб ут-Тахрір Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, хай збереже його Аллах, присвячена відкриттю конференції про Халіфат, яка відбулася у Стамбулі у вівторок 03.03.2015 під назвою «Демократична президентська модель або Праведний Халіфат»

Хвала Аллаху, мир і благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам і тим, хто пішов за ним.