Звернення

Хвала Аллаху! Мир і благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам та усім тим, хто надав йому допомогу!

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам й усім тим, хто пішов за ним, а потім:
Любі брати! Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху…

Ми звертаємося до вас із цим закликом на початку священного місяцю Рамадан, місяцю благословенного посту, про який Всемогутній Аллах сказав:

Промова вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, з приводу приходу місяця Зуль-хіджа 1438 р.х., під назвою:

Промова великого вченого, аміра Хізб ут-Тахрір Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, хай збереже його Аллах, присвячена відкриттю конференції про Халіфат, яка відбулася у Стамбулі у вівторок 03.03.2015 під назвою «Демократична президентська модель або Праведний Халіфат»

Хвала Аллаху, мир і благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам і тим, хто пішов за ним.

Як правило, керівництво Хізб ут-Тахрір в усіх вілаятах разом зі своїм аміром Атой Абу ар-Раштою виражає співчуття про смерть кожного із своїх хлопців . Проте через величезний внесок шейха Абу Мухаммада Сабрі аль-Арурі у справу заклику Хизба це співчуття — особливе.

Звернення аміра Хізб ут-Тахрір, вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, хай береже його Аллах, з приводу відновлення випуску газети «Ар-Райя» та видання п’ятнадцятого номеру у середу 13 Джумада аль-уля 1436 р.х./04.03.2015

З ім’ям Аллаха Милостивого, Милосердного

У відновленні «Ар-Райя» - нагадування і добра звістка

Хвала Аллаху! Мир і благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам і тим, хто надав йому допомогу!

بسم الله الرحمن الرحيم

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلا ٢٣

«Серед віруючих є мужі, які вірні заповіту, який вони уклали з Аллахом. Серед них є такі, які вже виконали свої зобов'язання, і такі, які ще чекають, але ніяк не зраджують своєму заповіту» (33:23).

Аллаху Акбар! Аллаху Акбар! Ля іляха ілляЛлаху ваЛлаху Акбар! Аллаху Акбар ва ліЛляхіль хамд!

До Благородної Ісламської Умми, до тих, хто робить хадж, щирих і правдивих братів, носіїв заклику, до усіх, хто відвідує мою сторінку, Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Прошу Всемогутнього Аллаха прийняти ваші поклоніння і зробити це свято таким, яке несе благо і милість. Хай Аллах прийме ваш хадж, і нехай Милостивий і Милосердний Аллах зробить його благочестивим для вас, пробачить ваші гріхи і зробить ваші прагнення гідними.