Співчуття Ісламській Уммі з приводу смерті члена офісу аміра Хізб ут-Тахрір Абдульхаді Фаура Хасана Фаура

Звернення
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

بسم الله الرحمن الرحيم

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلا ٢٣

«Серед віруючих є мужі, які вірні заповіту, який вони уклали з Аллахом. Серед них є такі, які вже виконали свої зобов'язання, і такі, які ще чекають, але ніяк не зраджують своєму заповіту» (33:23).

Амір Хізб ут-Тахрір, а також члени офісу аміра, диван уль-мазалім, Центральний інформаційний офіс і Хізб ут-Тахрір загалом висловлюють свої співчуття Ісламській Уммі з приводу смерті члена офісу аміра Хізб ут-Тахрір Абдульхаді Фаура Хасана Фаура (Абу Махмуда), який помер 22 Сафара 1437 х. (04.12.2015 р відповідно) у віці 81 року.

Абу Махмуд був активним членом Хізб ут-Тахрір з самого початку. Він був супутником обох шейхів - Абу Ібрагіма (Такиюддіна) і Абу Юсуфа (Абдулькадіма), хай змилується над ними Аллах, як і був вірним супутником сьогоднішнього аміра, помічником і дружнім плечем для них та старанним муджтахідом у роботі з відновлення ісламського способу життя шляхом встановлення держави Праведного Халіфату. Він дуже хотів стати свідком світанку Халіфату, щоб знайти благо і нагороду у Аллаха за цю справу, однак Всевишній Аллах завершив його життєвий термін, щоб він придбав у Нього ще більше благо і велику нагороду та перебував у них навіки, якщо на те буде воля Аллаха.

فِي مَقْعَدِ صِدْقٍ عِنْدَ مَلِيكٍ مُقْتَدِرٍ ٥٥

«На сідалищі істини біля Всемогутнього Володаря» (54:55).

Це був щирий у своїй вірі у Всевишнього Аллаха, правдивий у своєму проходженні Посланникові Аллаха ﷺ чоловік. Це був, і ми не очищаємо (Не освячуємо) перед Аллахом нікого, дійсно один з тих, про кого сказав Аллах:

صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلا ٢٣

«...Які вірні заповіту, який вони уклали з Аллахом. Серед них є такі, які вже виконали свої зобов'язання, і такі, які ще чекають, але ніяк не зраджують своєму заповіту »(33:23).

Хай змилостивиться над тобою Аллах, Абу Махмуде! Ми сумуємо через розлуку з тобою, проте скажемо лише те, чим задоволений Аллах:

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ ١٥٦

«Які, коли їх осягає лихо, кажуть: «Воістину, ми належимо Аллаху і до Нього повернемося»» (2: 156).


«Воістину, ми належимо Аллаху, і до Нього наше повернення!»


Ваш брат Ата ібн Халіль Абу ар-Рашта
І брати з Хізб ут-Тахрір
22 Сафара 1437 х.
04.12.2015 р.