Газета «Ар-Рая»

Саме Халіфат об’єднував мусульман у межах єдиного політичного утворення і забезпечував життя у честі і гідності завдяки тому, що мусульмани несли у світ справедливість і милість.

У четвер 28 лютого у Лондоні відбулась міжнародна конференція, закликана допомогти Йорданії справитись з наслідками кризи сирійських біженців, як заявляє про це сама Йорданія.

24–25 лютого у Шарм-еш-Шейху відбувся арабсько-європейський саміт під гаслом «Інвестиції у стабільність».

Біля двох тижнів назад були проведені дві важливі конференції. Перша із них проходила під егідою Америки у польській столиці Варшаві під назвою «Мир та безпека на Близькому Сході», у якій взяли участь понад шістдесяти країн світу, включаючи арабські, такі як Бахрейн, Саудівська Аравія, Оман, Йорданія, Ємен та інші.

Умма усвідомила, що її порятунком є Іслам, усвідомила, що Іслам володіє політичною системою, яка поверне ісламську культуру у життя суспільства і відновить славу, про яку вона мріє, а також усвідомила, що її релігія є істинною.

Немає сумнівів, що міжнародна політика будується на прихованні істинних цілей та підступних намірів. Сьогодні вона будується на фундаментальній ідеї, мета якої — викоренити Іслам і не допустити його приходу до влади.

Після восьми років туніської народної революції, після участі «Партії відродження» у декількох урядах, у тому числі — в «уряді-трійка» у 2011–2014 рр.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая