Газета «Ар-Рая»

У той час як серця мусульман тягнуться до мечеті аль-Харам, бажають провести намаз у мечеті Пророка (с.а.с.), у якій молились його сподвижники, їх увагу приваблює до себе інша земля, яка не дає спокою політикам, де проводять військові дії армії і через яку збираються цілі конференції...

Уряд «Сил за свободу і змін» впадає в обурливе положення у своєму прагненні сформувати перехідний уряд, утопаючи у болоті розподілу політичних квот.

На попередніх зустрічах ми пролили світло на ситуацію в Йорданії, на геополітичну боротьбу між Америкою та Британією, а також на спроби Америки забрати Йорданію у Британії, що призвело до вбивства короля АбдуллахаI і приходу до влади короля Талала ібн Абдуллаха після вбивства його батька.

Чи існує політичний конфлікт в Йорданії між Британією і Америкою? Якою є ступінь і сила цього конфлікту, якщо такий є? Як ми можемо зрозуміти внутрішні події на йорданській арені, зовнішню економічну блокаду і напруженість у відносинах з деякими країнами у регіоні?

Хоча революція Судану і змогла скинути Умара аль-Башира, розпустити парламент, розпустити правлячу партію «Національний конгрес Судану», проте одні і ті ж самі сценарії приводять до одних і тих же результатів.

Людяність (гуманність) — це сучасний термін, який отримав поширення і застосування у багатьох аспектах нашого життя, особливо для того, щоб вирішити суперечки між людьми, коли стикаються життєві погляди, культури, позиції і стандарти.

На протязі останніх двох тижнів прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан продовжував говорити про скорочення ядерного озброєння, приготованого проти Індії.

В Уммі існує багато різноманітних партій, деякі із яких мають релігійну спрямованість, а деякі — світську. Наявність релігійних партій є природним у силу переконань мусульман і прив’язаності їх до своєї релігії, але світські партії з’явились з причини панування у світі західної ідеї.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая