Газета «Ар-Рая»

Одна політична сторона приймає рішення, друга відповідає протидією. Кожна намагається перетягнути канат на свою сторону. Такою сьогодні представляється політична арена у Судані.

27 квітня 2019г. майбутній президент України В.Зеленський зробив заяву відносно ініціативи РФ видавати російські паспорти громадянам України.

Після того, як халіф Мурад II відкрив місто Салоніки у 1431 році, отримавши перемогу на венеціанцями, хаджиб (висока чиновницька посада у часи Османів) доложив, що прибула делегація із міста Яніна по важливій справі.

В Єгипті 23.04.2019 виборча комісія об’явила про те, що у референдумі по конституційним зміненням взяло участь 44,33% виборців.

З початком протестів у Судані 19 грудня 2018 р. люди на вулицях обрали своїм гаслом фразу «Нехай лише паде!», після чого усі взялись обговорювати це гасло, і з’ясувалось, що воно позбавлене ясності.

Хоусіти отримали сильний політичний ляпас від Англії та її агентів, коли 13.04.2019 у 10 годин у місті Саюн відбулось засідання Палати представників Ємену (парламенту Ємену).

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая