Організація ІГАД — американський інструмент в Африці

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

В середу 30 листопада 2022 року в готелі «Корінтія» в Хартумі відбулась 48-ма зустріч міністрів іноземних справ країн ІГАД.

Посол США Годфрі, виступаючи на відкритті зустрічі, високо оцінив зусилля і рішення організації по вирішенню африканських проблем; він вважає їх важливими і відчутними. Він згадав роль ІГАД у сприянні політичному процесу в Судані, у відновленні демократичного переходу і в тому, щоб зробити його прикладом для подражання.

Офіційний представник Хізб ут-Тахрір в Судані Ібрахім Усман (Абу Халіл) прокоментував цю подію:

«ІГАД (IGAD) — це Міжурядовий орган з питань розвитку, штаб-квартира якого знаходиться в Джибуті. Спочатку організація займалась питаннями розвитку в країнах, які знаходяться під його стягом. Організація була створена в 1996 році у якості альтернативи Міжурядовому органу по розвитку і боротьбі зі спустошенням, який був створений у 1986 році. В неї входять Джибуті, Судан, Південний Судан, Сомалі, Кенія, Уганда, Ефіопія і Еритрея. Це одна із регіональних організацій в Африці, її основна функція полягає у забезпеченні продовольчої безпеки і захисті оточуючого середовища, але реальність вказує, що це один із американських інструментів в Африці.

Виступ американського посла на зустрічі ІГАД в Хартумі і його похвала організації за її роль в сприянні політичному процесу в Судані підтверджують наші слова, що ІГАД діє в американських інтересах в суданському конфлікті. Що стосується слів посла про перехід до демократії, то це пил у вічі суданського народу.

О, народ Судану! Рішення кризи не пов’язано з ІГАД, з Африканським союзом, з UNITAMS (Місія ООН по наданню сприяння Судану в перехідний період) і з іншими організаціями . Рішення не пов’язано ані з американськими чи британськими послами,ані з їх агентами, навпаки, рішення знаходиться в вашій вірі. Ісламська акида зобов’язує вас запровадити божественні закони і заснувати державу у виді Другого Праведного Халіфат, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва».

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №420
13 Джумада аль-уля 1444 р.х.
7 грудня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню