Єгипет

Єгипетське телебачення об’явило про смерть Мухаммада Мурсі прямо під час судового засідання по справі щодо його зв’язку з рухом «ХАМАС», яке проходило у понеділок 17.06.2019.

Відкрилась нова глава нападок на Іслам та мусульман після того, як Захід усвідомив, що у мусульман з’явилось певне розуміння політичного Ісламу як образу життя.

СМИ продовжують публікувати новини про пожежу, що трапилась на головному вокзалі Каїру у середу 27.02.2019. Згідно офіційним даним, пожежа сталася у результаті зіткнення поїзду з бетонною огородою на шостій платформі.

У суботу 21.10.2017 МВС Єгипту оприлюднило заяву про криваві зіткнення, які спалахнули у п’ятницю у пустельному районі аль-Вахат.

Згідно матеріалам, виставленим на сайті єгипетського «Дар аль-Іфта», «опір і боротьба інститутів держави, армії і поліції проти «заблудших терористичних угрупувань є одним із найвищих видів джихада на шляху Аллаха.

Інтернет-газета «Elaph» 15.06.2016 повідомляє, що Комітет по зовнішнім зв’язкам британської Палати громад провів слухання лідерів «Братів-мусульман» про їх стосунки з екстремизмом та тероризмом.

О благородна Умма, ці дні нагадують нам про сумну подію, а саме – про усунення Халіфату руками злочинця сторіччя Мустафи Кемаля 28 числа Раджабу 1342 року за хіджрою (03.03.1924р.).