Ірак

Останні дні у ЗМІ і на різноманітних Інтернет - сайтах поширюються новини, пов’язані з відеороликами, на яких можна побачити американські війська у місті Фаллуджа, у провінції Анбар, а також в інших містах різних провінцій, таких як Салахуддін, Ніневія та Ербіль.

Сьогодні у вівторок 1 липня 2014 року було проведено першу парламентську сесію розчарувань та невдач на тлі суворих заходів безпеки у столиці Багдад, яке включає в себе припинення робочого дню, перекриття деяких мостів, розташованих у безпосередній близькості від зеленої зони, щоб це засідання стало заявою про відкриття Ради законодавчого органу і можна було уникнути конституційного вакууму.

У затишку гегемонії шиїтських партій у владі Іраку, викраденого у простого народу, партій, що не розуміють нічого у політиці і бажають тільки лише займати посади та грабувати громадське майно, депутати іракського парламенту раптом вирішили ввести реформи з приводу законів, які стосуються положення особистості.

Вже декілька тижнів йде агітація виборів, намічених на кінець квітня, зараз агітація у самому розпалі, на всіх рівнях, до уряду, парламенту, до релігійних інстанцій тощо.

У відповідь на заклики Масуда Барзані о п’ятниці 15.09.2017 парламент Іракського Курдистану об’явив про намір провести референдум про незалежність та створити курдську державу у північному Іраку під приводом права на самовизначення.

Уряд у Багдаді у "Зеленій зоні" збирається сьогодні, проявляючи почуття радості, за бетонними стінами, тому що проводять конференції або змови з участю ватажків тиранів із арабів та не арабів у так званій боротьбі з "тероризмом" і розробляють практичні механізми, щоб викоренити та усунути тероризм.

Того дня, 3 березня 1924 р., що відповідає 28 Раджабу 1342 р.х., Мустафа Кемаль скоїв свій підступний злочин: він заявив про офіційне усунення системи Халіфату і про проголошення Туреччини світською республікою, а також про відмову від інших мусульманських країн, які підкорювались їй.

Міжнародна конференція по “боротьбі з тероризмом”, яка проходила у Багдаді протягом двох днів з 13 березня 2014, завершилась прийняттям розпливчастих та не зобов’язуючих до реалізації рекомендацій.