Туреччина

Хізб ут-Тахрір у Туреччині провів прес-реліз «Прояви турботу про Східний Туркестан. Не мовчи перед несправедливістю Китаю!» після п’ятничної молитви у мечеті Маліка Хатун в Анкарі та мечеті Фатіх у Стамбулі.

У столиці Казахстану Астані відбувся саміт Організації Ісламської співпраці. Як повідомлялось, на зустрічі, що відбулась 10–11 вересня 2017 р., були присутніми біля 80 делегацій із 57 країн.

بسم الله الرحمن الرحيم

Президент США Дональд Трамп 6 грудня 2017 року нахабним чином заявив про визнання Єрусалиму столицею сіоністського утворення та доручив перенести американське посольство із Тель-Авіва в аль-Кудс.

Президент Туреччини Ердоган на партійних зустрічах з головами провінцій 8–17 листопада 2017 року, коментуючи скандал, який мав місце під час навчань НАТО у Норвегії, заявив:

 

28 Раджаба 1342р.х. (3 березня 1924р.) під головуванням Англії прислуговуючими їй зрадниками із числа арабів та турок був скасований Халіфат. Рішення про скасування Халіфату було прийнято в Анкарі Першим національним зібранням Туреччини (Меджліс) в атмосфері страху.

У п’ятницю 6 жовтня Хізб ут-Тахрір у восьми містах Туреччини — у Стамбулі, Анкарі, Бурсі, Коньї, Адані, Мерсині, Газіантепі та Шанлиурфі — після п’ятничної молитви організував джаназа-намаз за загиблих в Ідлібі, а потім був зачитаний прес-реліз під назвою «Ідліб помирає! Не будь співучасником у цьому!», і усе це було завершено читанням дуа.

У Туреччині була відмінена конференція під назвою «Чому людство потребує Халіфату?», метою якої повинно було стати нагадування про дев’яносто третю річницю розпаду Халіфату, скасованого руками англійців та їх внутрішніх пособників 3 березня 1924 року, і вказівка на значущість Халіфату для усього світу.