Сирія

З іменем Аллаха, хвала Йому та благословення Пророку Мухаммаду (с.а.с.). Передається від Абу Муси (р.а.), що Пророк (с.а.с.) сказав:

Сили міжнародної коаліції спільно з «Сирійськими демократичними силами» (SDF) влаштували жахливу різанину у Багузі, який вважався останнім анклавом організації «ІДІЛ» до офіційного захвату силами «SDF».

Більше 40 військових загонів опозиційних сил у північній Сирії, Хомсі, Бадії та Дейр-ез-Зоре підтримали проект по формуванню об’єднаної національної армії при міністерстві оборони, запропонованому Сирійською Ісламською Радою (СІР) та прем’єр-міністром тимчасового сирійського уряду Джавадом Абу Хаттабом.

23.09.2018 у 12 годин ночі сили безпеки угрупування «Ахрараш-Шам», діючого у складі «Фронту національного звільнення», заарештували члена Хізб ут-Тахрір Ібрагіма Хаджа Алі (Абу Дуджану) прямо у його домі у м. Еріха, провінція Ідліб, після чого увезли у невідомому напрямку.

07.07.2017, поруч з м. Азаз, під час роздавання листівок «Мета військового втручання Туреччини полягає у придушенні революції Шаму та її знищенні», був заарештований Ахмад Іят, один із членів Хізб ут-Тахрір у м. Суран.

Раніше деякі ЗМІ повідомили про намір Фарука аш-Шараа прийняти перехідний етап у революції. Деякі підтримали це рішення, а інші почали вимагати, щоб він був на чолі конференції у Сочі з урахуванням того, що його руки не були заплямовані кров’ю.

Нема ніяких сумнівів у тому, що турецькому режиму була відведена особлива роль у поточних подіях, пов’язаних з революцією Шаму на усіх її етапах.