Перемир’я з тираном Шаму, спроби узаконити його та продовжити його життя

Сирія
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

ЗМІ оприлюднили новину про те, що досягається угода між представниками повстанців «Джейш аль-Фатх», з одного боку, та представниками іранського КСІР та ліванської «Хізбалли» — з іншого боку, відносно виводу жителів сіл Кафрая та аль-Фуа у провінції Ідліб в обмін на вивід повстанців із Забадані, Мадая та інших населених пунктів в околицях Дамаску, а також сотень арештованих сирійським режимом осіб.

О мусульмани, жителі Шаму — центру землі Ісламу!

Незважаючи на деталі угоди, нема сумнівів у тому, наскільки небезпечні усі ці перемир’я та переговори. Вже усі зрозуміли це та побачили, як переговори та перемир’я обертаються руйнуваннями та вбивствами. До того ж, подібні переговори надають законності вбивці жінок, дітей та старих, продовжуючи його правління. Переговори те перемир’я сковують повстанців у межах американського політичного плану, після чого вони не можуть вийти із них. Це і пояснює причини цілої низки спроб США при допомозі Росії примусити повстанців припинити вогонь та помиритись з режимом Асада. Одночасно Америка прагне розпалити полум’я міжусобиць серед повстанців, щоб вони послабили самі себе і проблема вирішилась сама собою . Той, хто уважно придивиться до досягнутої угоди, побачить, що вона співпала по часу із запевняннями Росії про те, що вона розташувала свої військові групи у районі м. Афрін (північний захід провінції Алеппо) для підтримання сил курдської YPG та протистояння можливим актам агресії проти YPG з боку Туреччини та повстанців. До того ж, командуючий YPG Сіпан Хамо в інтерв’ю газеті «Хаят» заявив, що він не виключає можливості співпраці SDF/YPG з повстанськими угрупуваннями та бедуїнськими племенами при повітряній підтримці Росії у справі наступу на м. Ідліб. Цим і пояснюється те, чому із аль-Фуа та Кафрая виводяться громадянські та залишаються військові, яких можна буде задіяти у будь-якому можливому напрямі у провінції Ідліб, особливо якщо врахувати те, як багато зброї було їм скинуто літаками за цей час, і про це усім відомо.

О мусульмани благословенної землі Шаму!

Ви повстали проти сирійського тирану заради його скинення та встановлення законів Аллаха на його руїнах, а не заради того, щоб переселятись, залишаючи свої дома та землі. Вас спіткало подібне не з причини слабкості або немічності, а внаслідок недостатніх зусиль, що привели революцію до того положення, в якому вона зараз перебуває . А тому треба докласти усі зусилля заради скинення режиму тирана, який вигнав та виганяє вас один район за іншим на очах усієї міжнародної спільноти , що змовилась з ним проти вашої революції. Таким чином, будь-яка залежність від міжнародної спільноти розцінюється політичним самогубством, яке веде усіх до загибелі. Будь-яке перемир’я з тираном Сирії веде у безодню. Неодмінно треба встановити перепону подібним діям, доки не пізно. Врятувати ситуацію може лише завзята, щира робота під таким же політичним керівництвом, далеким від того, щоб потрапити під тиск політики міжнародних спонсорів,які прагнуть відхилити революцію від її заповітної мрії. Сказав Всевишній:

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آَمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ وَاتَّقُوا فِتْنَةً لَا تُصِيبَنَّ الَّذِينَ ظَلَمُوا مِنْكُمْ خَاصَّةً وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ

«О ті, які увірували! Відповідайте Аллаху та Посланцю, коли він закликає вас до того, що дарує вам життя. Знайте, що Аллах — між людиною та її серцем (може завадити людині досягти того, чого вона бажає), і що ви будете зібрані до Нього. Бійтесь спокуси, яку уразить не тільки тих із вас, хто був несправедливий . І знайте, що Аллах суворий у покаранні» (8:24,25).


Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір Сирія
П’ятниця, 3 Раджаба 1438 р.х.
31.03.2017 р.
№ 015/1438