Бангладеш

Проблема Кашміру не є «внутрішнім питанням» Індії.

Приєднуйтесь до встановлення Праведного Халіфату за методом пророцтва, щоб звільнити Кашмір від окупації язичницької Індії!

У Бангладеш у багатьох частинах крупніших міст Дакка та Чіттагонг пройшли мітинги гніву проти офіційного визнання американськими хрестоносцями аль-Кудса столицею нелегального утворення «Ізраїль».

Демонстрації з закликом до щирих військових офіцерів надати допомогу Хізб ут-Тахрір у встановленні Халіфату

 

У Мьянмі прокотилась нова хвиля геноциду мусульман під видом «операції по зачистці», приводом для якої стали напади на поліцейсько-пропускні пункти у штаті Ракхайн. Дана акція ставить на меті знищення громадянського мусульманського населення.

Режим в М’янмі вбиває, калічить, спалює та ґвалтує мусульман рохінджа, а режим Хасіни у Бангладеш бере співучасть разом з ним у цьому жахливому масовому вбивстві. І як може бути інакше,адже саме уряд Хасіни заборонив допомагати біженця народу рохінджа та відмовився надавати їм притулок, кинувши їх напризволяще, забувши про наказ Всевишнього Аллаха:

На минулому тижні (або біля того) уряд та деякі ЗМІ звели брехню на Хізб ут-Тахрір, ідучи у цьому шляхом іудеїв – покривати правду брехнею заради того, щоб ввести людей в оману.