Америка вигадує ідею альянсу з Росією для запобігання відновлення Халіфату у Сирії у Шамі

Пакистан
Інструменти
Друкарня

З березня минулого 2011 року мусульмани Сирії у Шамі виступили проти свого правителя президента Башара з правлячої родини Асадів, які були приведені до влади Америкою біля 40 років назад.

Протягом цього часу режим Асадів правив кяфірським соціалізмом та капіталізмом, безжально притискаючи народ, виливаючи свою злобу на тих, хто закликає до Ісламу. Цей режим підтримував плани Америки у регіоні, чи йшлося про здачу Голанських височин «єврейській країні» або про підтримку американського вторгнення до Іраку та його окупації. Не зважаючи  на це, гнів народу зростав доти, доки не став виливатися назовні. Народ заполонив вулиці, вимагаючи Ісламу, де багато хто скандував «Народ бажає Халіфату», піднявши білі та чорні прапори майбутнього Халіфату.

 

Будучи позбавленою сну від однієї лише думки про повернення Халіфату, Америка наказала  своєму агенту Башару безжально придушити повстання, озвучуючи стосовно нього слабкі заяви, тим самим надаючи йому часу. Режим Асада зруйнував міста та села. Він жорстоко вбив десятки тисяч, не розрізняючи між жінками, літніми людьми та дітьми. Приспішники режиму катували чоловіків, ґвалтували жінок та викрадали дітей, вихоплюючи їх з рук матерів на вулицях міст.

Не зважаючи  на це, режим Асада зазнав поразки  у спробі придушити революцію. Його основи  горять , а ознаки  його присутності руйнуються. Високопосадові особи з політичного та військового керівництва кинули тирана Аш-Шаму, у той час як десятки тисяч солдатів озброєних сил сьогодні стоять на боці народу проти Асада. Революція охопила практично усю країну, включаючи  дві твердині режиму Дамаск та Алеппо, у той час як Башар хизувався тим, що контролює їх.

Якщо б Америка змогла б знайти альтернативу Башару, то вона негайно усунула його подібно до того, як вона усунула своїх агентів у попередніх виступах в арабських країнах. Тому Америка призначає крайній термін за терміном для затягування часу, щоб встигнути знайти  альтернативу або сформувати  її самій. Америка стурбована  приходом Ісламу до влади та встановленням Халіфату, що турбує усіх кяфірів-колоніалістів. Тому Америка розділяє допомогу Росії Башару потайки та привселюдно. Обидві країни використали різноманітні засоби для  підтримки  сирійського режиму. Бо Росія розділяє страх Америки перед Халіфатом і веде боротьбу з його появою у мусульманській Центральній Азії протягом тривалого часу. Росія охоче вступила до союзу з Америкою, подібно до того як вона була союзником Франції та Британії проти Халіфату під час Першої Світової війни. Під час зустрічі між президентом Росії Путіним та президентом Америки Обамою 18 червня 2012р. у Лос-Кабосі (Мексика), Америка відкрила двері  до Сирії  для Росії. І сьогодні Росія допомагає Америці, підтримуючи режим Башара аль-Асада відкрито спеціалістами у військовій та розвідувальній галузях. А Америка підтримує режим із-за лаштунків, надаючи Башару більше часу.

Як зазвичай, Америка закликала зрадників у військовому та політичному керівництві Умми допомогти їй у мить крайньої потреби. У можливостях цих керівників було мобілізувати більше ніж 6 мільйонів солдатів Умми для підтримки мусульман Сирії та встановити Халіфат у лічені дні, що стало б смертельним буревієм для гегемонії Америки у мусульманських землях. Не зважаючи на це, вони вирішили допомогти кяфірам у їх війні проти Ісламу та власного народу. Розвідки регіональних арабських країн та Туреччини буди задіяні у двох напрямах: захист аль-Асада та відчайдушний пошук альтернативи, а режим Ірану у цей час відправляв до Сирії війська.

Стосовно правителів Пакистану, то через своє раболіпство перед Америкою, вони не побажали залишитися осторонь від цього великого зрадництва усіх часів. Для них не стало досить боротися з появою Халіфату у Пакистані шляхом переслідування офіцерів, подібно до бригадира Алі Хана, який  підтримував Іслам та політиків, які закликають до Халіфату, подібно до Навід Бута, офіційного представника Хізб ут-Тахрір у Пакистані. Ні, вони з усіх своїх сил намагаються закріпити за собою місце у Пеклі, допомагаючи Америці у вигадуванні нової  ідеї – ідеї альянсу з Росією. 20 липня 2012р. правителі Пакистану поспіхом відправили політичну делегацію для координування дій з новим союзником Америки Росією за пропозицією ООН. Після 29 липня правителі відправили посла Пакистану до Сирії для  зустрічі з сирійським послом інформації, з метою взяття під контроль висвітлення сирійської революції пакистанськими ЗМІ  для введення народу в оману стосовно ролі Америки та Росії. Згодом, голова  ISI генерал Захір уль-Іслям відвідав Америку з 1 по 3 серпня 2012р. Спецслужби були  задіяні  для проведення кампанії по пропагуванню в озброєних силах, метою якого є введення армії в оману відносно американо - російського альянсу. Після цього, 3 жовтня 2012р. Америка послала свого лояльного та надійного агента генерала Каяні до Росії з пропозиціями від свого хазяїна для подальшого зміцнення альянсу між Америкою та Росією.    

О, мусульмани Пакистану!

Голоси у Сирії проголошують про встановлення Халіфату і на нас лежить простягнути їм допомогу наших озброєних сил, які є сьомою за чисельністю армією у світі, окрім цього обладнаною ядерною зброєю. Посланець Аллаха (с.а.в.) сказав: «Нема такої людини, яка кинула  мусульманина у стані, коли принижують його честь та замахуються на його недоторканість без того, щоб Аллах не кинув її у становище, коли вона сподівається на Його підтримку. І нема людини, яка допоможе мусульманину у ситуації, коли принижують його честь та замахуються на його недоторканість без того, щоб Аллах не допоміг їй у ситуації, коли вона  сподівається на Його підтримку». (Ахмад).   

Знайте, що зрадники у політичному та військовому керівництві ніколи не мобілізують наші озброєні сили для  надання допомоги мусульманам Сирії. Навпаки, вони готові проливати кров наших солдатів для зміцнення американського домінування у самих найвіддаленіших кутках світу під прапором Об’єднаних  Націй або яким-небудь іншим прапором. Вони  будуть допомагати Америці, охороняючи її  бази, посольства та лінії тилового забезпечення, але ніколи не поворухнуть і пальцем для захисту Ісламу та мусульман. Вони не лише працюють задля запобігання встановлення Халіфату у нашій країні, вони перетинають моря та землі для запобігання його появі у будь-якому місці. У наших руках забезпечити допомогу наших озброєних сил народу Аш-Шаму, який є оплотом віруючих згідно зі словами Посланця Аллаха (с.а.в.): «Центр держави віруючих – Шам». Також він сказав: «Воістину, коли прийде фітна, іман буде у Шамі!». Також Мухаммад сказав: «Туба – для шаму, туба – для Шаму, туба – для Шаму».Його ситали: «Чому?». Він відповів: «Тому що янголи Милостивого простирають над ним свої крила» (Тірмізі). 

О, офіцери в озброєних силах Пакистану!

Умма прокинулася заради Ісламу і не впаде назад у сплячку. Вона приносить жертви та продовжить їх приносити, доки Аллах ﷻ не вирішить цю справу. Її хоробрість та настирливість на Істині призвели до того, що Америка зазнала поразки у розділені її на частини і стала відчайдушно працювати  над запобіганням встановлення Халіфату. Хіба це не надихає вас, людей війни, піднятися та підштовхнути Умму до її мети? Прийшов слушний час скинути Каяні, Зардарі та купку їх приспішників, які вкрали вашу кров, вогонь та сталь. Ця справа займе у вас усього кілька годин, якщо ви надасте Нусрат (Допомогу) Хізб ут-Тахрір для негайного встановлення Халіфату. І тоді мусульмани вдостояться вашого Нусрату, а ви набудете прощення та великої  нагороди.   

يَغْفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُمْ وَيُدْخِلْكُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ وَمَسَاكِنَ طَيِّبَةً فِي جَنَّاتِ عَدْنٍ ۚ ذَٰلِكَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ  وَأُخْرَىٰ تُحِبُّونَهَا ۖ نَصْرٌ مِّنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِيبٌ ۗ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ

 «Він пробачить вам ваші гріхи, введе вас до Райських садів, у яких течуть ріки, і до чудових осель у садах Едему. Це великий успіх. Буде іще те, що ви любите: Допомога від Аллаха та близька перемога. Сповісти ж благу звістку віруючим!» (61:12-13).

Хізб ут-Тахрір                        
Вілаят Пакистан    
21 Зуль Къада 1433 р.х.
7.10.2012