Каяні преклоняється перед Америкою ціною нашої крові та честі

Пакистан
Інструменти
Друкарня

Слідом за жахливим нападом на Малалу Юсуфзаі, 14-річну дівчинку-мусульманку, Америка  не  змогла стримати  свою радість від  можливості, що з’явилася,   просунути свою війну у Зоні племен Пакистану.

12 жовтня 2012р. прес-секретар Держдепартаменту США Вікторія Нуланд заявила: «Очевидно, що народ  Пакистану чинить опір Зоні  племен, сприяючи уряду у переслідуванні злочинців». Окрім того, Нуланд розуміє, що мусульмани усвідомлюють роль Америки у холоднокровному використанні подібних трагічних випадків на свою користь, коли  вона потребує військових операцій. Нулад  не забула додати: «Можливо, після цієї трагедії  деякі галасливі політики та інтелігенція країни облишать робити вигляд, що проблема тероризму породжується Америкою».

 

Стосовно відданого та надійного агента Америки генерала Каяні, то він негайно став до дій заради просунення американських інтересів. Він не прогавив можливість напасти з критикою на крайнє небажання озброєних сил Пакистану брати участь у будь-якій серйозній операції проти своїх братів у Північному Вазиристані. Насправді, саме вони частково стали на заваді окупації Афганістану Америкою таким чином, що це стало головною політичною складністю президента США Обами напередодні майбутніх президентських виборів. Відповідно, 9 жовтня генерал Каяні заявив: «Ми не преклонимося перед тероризмом. Ми будемо битися з ним, будучи готовими сплатити будь-яку ціну». Згодом, Каяні поквапцем зібрав 11 жовтня військове керівництво, намагаючись примусити його  піддатися американським вимогам розпочати військову операцію у Північному Вазиристані. Цієї ж ночі Каяні поспішив до свого прихвосня президента Зардарі для того, щоб впевнитися, що політичне керівництво стоїть у цій війні на боці Америки. А після, 13 жовтня, глашатай генерала Каяні, голова Відділу взаємостосунків із громадськістю Служб безпеки генерал – лейтенант Асім Бажва став наполягати у ЗМІ на необхідності проведення операції у Північному Вазиристані.

Зрадники у військовому та політичному керівництві преклоняються перед Америкою, не зважаючи на її жахливі нападки на кров мусульман та їх честь, ніколи не насмілюючись виступити  проти неї. Саме такої стрімкої  активності політичного та військового керівництва не було, коли американці замахувалися на честь Посланця Аллаха (с.а.в.), під час чого президент США вперто наполягав на свободі слова.  Подібні жорсткі слова ми не почули від Каяні, коли Америка вдерлася до території Пакистану та напала на Абботобад, виставивши на посміховисько благородні та викликаючи страх озброєні сили Пакистану. Подібні наміри  діяти не мали місце, коли була пролита дорогоцінна кров 24-х солдатів озброєних сил Пакистану під час керованого Америкою нападу НАТО на блокпост у Салалі. Так само як не було подібних гучних заяв, коли на гарячому був пійманий американський вбивця Реймонд Девіс або коли Америка посягнула на честь доктора Аафії Сиддикі.

Ці зрадники не тільки преклоняються перед Америкою, не насмілюючись перечити їй, вони зміцнюють її, збільшуючи її можливості у нападі на кров мусульман та їх честь. Вони забезпечують Америку військовими базами, а її безпілотники – розвідданими для обрушення домів на голови тисяч мусульман. Вони зміцнюють американські приватні військові організації, подібно до Блеквотер, у стратегічно важливих військових закладах та у міських жилих районах, таким чином, щоб вони могли проводити серії вибухів, вбивств та винищувати тисячі громадянських та військових осіб, заради просунення американської війни, скидаючи вину на мусульман Зони племен. Ці зрадники стоять на варті безпеки американських посольств та консульств, які по суті є американськими базами шкоди та втручання до внутрішніх справ, що підтверджується тим, що посольство США в Ісламабаді є другим за величиною у світі. Посольство стало величезною фортецею на очах в усіх. Вони преклоняються перед Америкою у пошуках  настанов та нагород за свою участь у її війні смути (фітни), яка вилилась у десятках тисяч життів мусульман та мільярдах доларів економічного збитку.

 О мусульмани Пакистану!

Ці благословенні землі Пакистану з шостим по чисельності у світі населенням, що відповідає населенню Англії та Франції разом, мають шості  у світі по чисельності озброєні сили, оснащеними ядерною зброєю. Не зважаючи на це, ці землі приречені на преклоніння перед примхами Америки через причину невеличкої купки зрадників у політичному та військовому керівництві. Ця купка зрадників використовує наші озброєні сили, розвідку, територію та повітряний простір для просунення американських амбіцій стосовно наших земель. Америка ніколи не змогла б втілити їх у життя самотужки . Ці зрадники зміцнюють хватку західних колоніалістів, яких зневажають в усьому світі  за свою зарозумілу несправедливість. І це усе не зважаючи на те, що ми маємо природні багатства, яких не мають більшість сверхдержав світу. Ці зрадники установили над нами ворогів-невірних, які ненавидять Іслам та його Умму. Хоча ми віримо в Іслам, єдину правильну у світі релігію, яка оживила Умму за допомогою Халіфату, що домінував у світі протягом сторіч, та яким пишалися як ніколи до цього і після. 

Хіба можемо ми капітулювати перед величезною зрадою купки людей, у той час як у можливостях кожного із нас піднятися та заявити про слово Істини доти, доки Іслам та його держава Халіфат  не переможе на цих землях? Невже Аллах не попередив нас про Своє прокляття та покарання  за те, якщо ми не будемо проголошувати  слово Істини (Хакъ)?  Аллах ﷻ говорить: 

وَاتَّقُوا فِتْنَةً لَّا تُصِيبَنَّ الَّذِينَ ظَلَمُوا مِنكُمْ خَاصَّةً ۖ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ

«Бійтеся спокуси, яка вразить не тільки тих з вас, хто був несправедливий. І знайте, що Аллах суворий у покаранні» (8:25). 

Також Посланець Аллаха ﷺ сказав: «Клянусь Аллахом, ви повинні  наказувати схвалене та забороняти засуджуване,і брати за руку несправедливого, направляти його до істини або Аллах змішає ваші серця з їх серцями, потім прокляне вас так само, як прокляв їх» (Табарані).  

Нехай послужать для вас прикладом наші брати у Сирії (у Шамі), які люблять Аллаха ﷻ та Його Посланця ﷺ подібно нам. Вони виступили перед лицем тиранії Башара з такою відвагою та терпінням, яке призвело його хазяїна Америку до втрати розуму від закликів до Халіфату в аш-Шамі.
 
О, офіцери в озброєних силах Пакистану!

Ми у Хізб ут-Тахрір взяли на себе відповідальність повернути практичне втілення Ісламу у  життя за допомогою встановлення  держави Халіфат. Відповідно, ми розуміємо страждання озброєних сил так само, як ми розуміємо страждання народу. Ми відчуваємо гнів від приниження перед Америкою. Ми закликаємо вас не впадати у відчай та виступити заради Істини, тому що ми обізнані про віру (іман) у ваших серцях та прагнення пасти шахідами, яке тече у ваших жилах. Ми знаємо вас як відданих синів своєї Умми і те, що Америка не зламала вашу рішучість і не змогла устрашити вас, не зважаючи на змови, що чиняться проти вас  з боку зрадників у військовому та політичному керівництві Пакистану.

Каяні та його подільники обезчестили народ, який  ви поклялись захищати ціною власного життя. Зараз же вони прагнуть віддалити вас від ваших обов’язків, подібно до того, як вони віддалили вас від звільнення ісламських земель, що покладено на вас вашим Господом. Навпаки, вони скерували  вас на вбивство ваших братів у Зоні племен, що є для вас забороненим. У ваших руках можливість стати подібними до ансарів (р.а.), які надали допомогу (нусрат) Посланцю Аллаха (с.а.в.). Надавши нусрат (матеріальну підтримку) правлінню Ісламу в ісламських землях над благородним мусульманським народом, ви нанесете смертельний удар по планам невірних. Тільки у прихистку Праведного Халіфату, який поведе вас проти ворога, ви відчуєте істинну славу, на яку ви заслуговуєте та спрямуєтесь до нагороди, якої ви жадаєте.  

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا هَلْ أَدُلُّكُمْ عَلَىٰ تِجَارَةٍ تُنجِيكُم مِّنْ عَذَابٍ أَلِيمٍ  تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَتُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِكُمْ وَأَنفُسِكُمْ ۚ ذَٰلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ  يَغْفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُمْ وَيُدْخِلْكُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ وَمَسَاكِنَ طَيِّبَةً فِي جَنَّاتِ عَدْنٍ ۚ ذَٰلِكَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ

 «О, ті, які увірували» Чи не вказати вам на торгівлю, яка врятує вас від тяжких страждань? Віруйте в Аллаха та Його Посланця, і  ведіть боротьбу на шляху Аллаха своїм майном та своїми душами. Так буде краще для вас, якщо б ви тільки знали. Він пробачить вам ваші гріхи, введе вас до Райських садів, у яких течуть ріки, і в чудові оселі у садах Едему. Це великий успіх»  (61:10-12).


Хізб ут-Тахрір
Вілаят Пакистан
7 Зуль Хиджджа 1433 г.х.                    
15.10.2012