Захисники Халіфату кинуті до в’язниці, а американські агенти та вбивці визволені!

Пакистан
Інструменти
Друкарня

Голова Центрального комітету зі зв’язків Хізб ут-Тахрір у Пакистані переміщений до в’язниці Kot Lakpat

Голова Центрального комітету Хізб ут-Тахрір у Пакистані зі зв’язків Саад Джагранві переміщений до жорстокої та сумнозвісної в’язниці Лахора Kot Lakhpat. Єдиною провиною Сада Джагранві є те, що він проводив ненасильницьку політичну діяльність з метою повного виконання Ісламу у Пакистані шляхом встановлення Халіфату. Ганебним є те, що у країні, створеній в ім’я Ісламу і заради якої півмільйону мусульман пожертвувати своїми життями, щирі політики потерпають від подібного. Політики, які прагнуть до цілковитого виконання Ісламу за допомогою ненасильницької політичної діяльності, подібно до Навіда Бута – офіційного представника Хізб ут-Тахрір у Пакистані, якого було викрадено головорізами Каяні 6 місяців назад, і Саада Джагранві – голови Центрального комітету зі зв’язків Хізб ут-Тахрір в Пакистані, страждають від сфабрикованих справ зі статей тероризм та зрада.

 

Зараз Саад Джагранві переміщений до в’язниці  Kot Lakhpat у м.Лахор. Це та сама в’язниця, у яку був переміщений на декілька днів американський агент та вбивця трьох мусульман Реймонд Девіс. Але зрадники у військовому та політичному керівництві, Зардарі та Каяні сприяли у закритті кримінальної справи проти Реймонда Девіса і забезпечили йому можливість безпечно залишити Пакистан, у той час проти Сада Джагранві, який дотримується методу Пророка ﷺ у здійсненні ненасильницької політичної діяльності для встановлення Халіфату, вони відкрили 4 безпідставних фальсифіковані кримінальні справи, для того щоб він якомога довше не міг залишити в’язницю. Реймонд Девіс у в’язниці був забезпечений 5-ти зірковим утриманням, до нього ставилися як до VIP гостя, у той час як Саад Джагранві підпав під моральне та фізичне насилля під час допитів і утримання під вартою!

Зардарі, Каяні та інші члени малочисельної групи зрадників повинні знати, що вони зробили жахливий вибір, впавши у рабство Америці, ворогу Ісламу та його Умми. Бен Алі, Каддафі та Мубарак вже зіштовхнулися з гнівом Умми і незабаром ви почуєте про смерть Башара, м’ясника Сирії. Зардарі, Каяні та їх мала купка зрадників повинні розуміти, що їх час також наближається до завершення, і їх хазяїн Америка це добре розуміє. Їх останні зусилля у переслідуванні братів з Хізбу, арешти та катування над ними ніколи не відвернуть встановлення Халіфату, тому що воно обіцяне Аллахом ﷻ і передвіщено Його Посланцемﷺ

Хізб ут-Тахрір вимагає від щирих офіцерів в озброєних силах Пакистану черпати стійкість і вірність Аллаху у мусульман Кашміру, Афганістану та Іраку, і зокрема у мусульман Сирії і в жодному разі не схилятися перед пригнобленнями. Вони повинні виступити з тим, щоб викоренити американських агентів і зрадників Умми у військовому та політичному керівництві.  Вони повинні надати Нусрат (фізичну підтримку) Хізб ут-Тахрір у встановленні Халіфату, і таким чином набути славу та пошану у цьому світі та у світі Наступному.
 
Шахзад Шайх
Заступник офіційного представника Хізб ут-Тахрір у Пакистані.
Інформаційний офіс
Хізб ут-Тахрір у Пакистані
Понеділок, 26 Мухаррам 1434
10 Грудня 2012