Нідерланди

Який журналіст гірший за тебе? Той журналіст, який відомий серед людей своїм лицемірством і який обдурював людей протягом трьох років, а потім оприлюднив необґрунтовану інформацію?

8/7/2014 філіал партії VVD в Амстердамі заявив на своїй інтернет-сторінці про необхідність викоренення сприятливого ґрунту, який породжує ісламський фундаменталізм.

Уже давно існує потреба мусульманського співтовариства в Голландії в тому, щоб бути представленими єдиним голосом, щоб діяти за допомогою нього заради здійснення інтересів цієї спільноти.

З початку жорстокої атаки єврейської держави на Газу, палестинське питання стало предметом обговорень у багатьох країнах, організаціях та серед людей.

У понеділок 25.08.2014 «Ассошіейтед Пресс» провів інтерв’ю з міністром із соціальних питань, членом Лейбористської партії Людвігом Ашером.

Лідер бельгійської партії «Фламандський інтерес» розробив комп’ютерну гру під назвою «Менше, менше, менше».

Відповідь Ясіну Альфуркані, офіційному представнику організації «CMO Foundation» відносно питання про звільнення мусульманських жінок з роботи, які відмовляються від потискання рук з чоловіками

Сьогодні вранці людина за ім’ям Сафа Марва виклав до Twitter висловлювання: «Люди написали расистські коментарі на стінах будинку марокканців у місті Алмер, відомому своїм спокоєм і толерантністю.