Вітання з приходом місяця Рамадан 1441 р.х.

Прес-релізи
Інструменти
Друкарня

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідував йому.

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва барякятух, дорогі брати та сестри в Ісламі, мусульмани України, Криму та усього світу!

Всевишній Аллах сказав у сурі «Аль-Бакара»:

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ كُتِبَ عَلَيْكُمُ الصِّيَامُ كَمَا كُتِبَ عَلَى الَّذِينَ مِن قَبْلِكُمْ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ

«О ті, які увірували! Вам наказаний пост подібно тому, як він був наказаний вашим попередникам, – можливо, ви устрашитесь» (2:183).

Також Всезнаючий Аллах сказав:

فَمَنْ شَهِدَ مِنْكُمُ الشَّهْرَ فَلْيَصُمْه

«Той із вас, кого застане цей місяць , повинен поститись» (2:185).

Посланець Аллаха ﷺ сказав:

«Постіться, побачивши півмісяць, і розговляйтесь, побачивши півмісяць, а якщо вам не видно його (з причини хмарності), то завершіть попередній місяць (шабан) тридцятьма днями» (Бухарі, Муслім).

Після дослідження та перевірки бачення нового місяця благословенного Рамадану у ніч з вівторка на середу, новий місяць Рамадан не був побачений згідно шаріатській вимозі. У зв’язку з цим завтра четвер – це 30 день місяця Шабан, іншаАллах, а п'ятниця – перший день благословенного місяця Рамадан 1441 р.х., що відповідає 24 квітня 2020 р. по григоріанському календарю.

Хізб ут-Тахрір в Україні вітає Ісламську Умму з приходом цього благословенного місяця Рамадан!

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні
30 Шабана 1441 р.х.
23.04.2020 р.