Палестинська влада не визнає нічого, крім відмов від територій і розбазарювання земель! Їм не уникнути гніву Аллаха і мусульман!

Палестина
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

بسم الله الرحمن الرحيم

Рада міністрів Палестинської національної адміністрації здійснила ще один мерзенний і злочинний крок - видала указ від 23.02.2016, згідно з яким земельна ділянка загальною площею 73 донума (0,8 га) з вакфа сподвижника Таміма ад-Дарія, розташований в центрі міста аль-Халіль (Хеврон), де також знаходяться поховання турецьких моджахедів і їх родин, переходить у власність зловісних росіян, які представляють Російську духовну місію Московської Патріархії в Єрусалимі (Маскубія).

Це - нехтування правами на землю, яку виділив Посланник Аллаха ﷺ і яку мусульмани берегли покоління за поколінням; це - злочин, на який наважилася влада, пішовши проти заповіту Посланника Аллаха ﷺ, де написано наступне:

بسم الله الرحمن الرحيم، هذا كتاب من محمد رسول الله، لتميم بن أوس الداري، أن له قرية حبرى وبيت عينون، قريتها كلها سهلها وجبلها وماءها وحرثها وأنباطها وبقرها، ولعقبه من بعده، لا يحاقه فيها أحد، ولا يلجه عليهم أحد بظلم فمن ظلمهم أو أخذ من أحد منهم شيئا، فعليه لعنة الله والملائكة والناس أجمعين

«З ім'ям Аллаха - Милостивого, Милосердного! Ця книга (запис, документ) від Мухаммада - Посланника Аллаха - для Таміма ібн Ауса ад-Дарія в тому, що поселення Хабра і Бейту Айнун, з усіма їх селами, луками, пагорбами, водами, ріллею, рослинами і худобою належать йому і його нащадкам. Ніхто більше не має права на ці (землі) і не може чинити несправедливо з їх власниками (нащадками). А той, хто вчинить з ними несправедливо, забере щось у когось із них - того спіткає прокляття від Аллаха, янголів і всіх людей».

Так влада цим свої злочином заслужила прокляття від Аллаха, янголів і всіх людей!

Наглядачі вакфа Таміма ад-Дарія, а також знатні і авторитетні особи з місцевого населення у м. Аль-Халіль провели певні акції для того, щоб не допустити цього злочину, проте влада, всупереч усьому, перейшла на сторону ворогів мусульман. Після того, як спроби земельних і судових органів виділити землю зазнали фіаско через те, що росіяни не змогли привести жодного доказу на право володіння землею, влада вдалася до прямого указу про виділення ділянки! Проте влада і ті, хто за ними, прекрасно знають, що це рішення не варто навіть краплі чорнила, яким воно написано, і знають про те, що мусульмани ніколи не визнають це рішення, яке залишиться плямою ганьби на лобі його авторів!

Влада Палестинської автономії наполегливо намагається принизити і підкоритися ворогам Ісламу: вони вручили свою долю в руки ворогів, живлять ненависть до народу Палестини і відмовляються від більшості територій благородної землі на користь євреїв. А тепер вони передали росіянами, які знищують наші будинки і вбивали наших синів у Шамі і Чечні, у власність землі, які заповідав сам Посланник Аллаха ﷺ, при цьому не соромлячись ані Аллаха, ані Його рабів!

Посланник Аллаха ﷺ сказав:

إن مما أدرك الناس من كلام النبوة الأولى إذا لم تستح فاصنع ما شئت

«Воістину, дійшло до людей зі слів першого пророцтва (наступне): якщо ти не відчуваєш сорому, то роби, що хочеш».

Даний злочин ще безсоромніше тим, що керівники Палестинської автономії прекрасно знають, що Російська духовна місія вважає за краще продавати свої землі євреям, і про те, що Росія продала все майно російської церкви в Палестині в 1964 році євреям за апельсини («Апельсинова угода» між СРСР і «Ізраїлем» від 17 жовтня 1964 року). І тепер, передаючи землі, влада кладе м. Аль-Халіль між молотом єврейських загарбників і ковадлом російських тиранів; і крім цього, що ж зробила влада, коли християнська організація продала палестинську лікарню «Бейт аль-Барака» єврейським поселенцям?

О вчені! О кадії шаріатських судів! Ви прекрасно знаєте, яке місце займає вакф сподвижника Таміма ад-Дарія (р.а.) в нашій релігії, ви знаєте ваше зобов'язання по відношенню до даного злочину і знаєте про те, що будете запитані Аллахом за вашу виявлену позицію! Так скажіть же слово істини!

О мусульмани! О знатні і авторитетні мужі благородної землі! Злочини палестинської влади проти народу Палестини не припинилися! Вся ця влада існує тільки для того, щоб надати легітимності окупації, репресіям, незаконному позбавленню майна і виконання політики ворогів Ісламу. Вона наважилася на те, на що ніхто не посмів в історії мусульман! Вона переслідує людей за їхні кошти до існування, робить їх життя нестерпним немислимими поборами і відкриває двері для корупції та корупціонерів. Подивіться, як ця злочинна влада ставиться до вчителів, зневажаючи їх права, залякуючи їх спецслужбами! Подивіться на їхні злочини в інформаційній політиці і методиці освіти - знищення цінностей і розповсюдження розпусти! Це та влада, якій не можна довіряти ні землю, ні честь, ні майно!

Коли глава адміністрації поспішає знайти вдоволення ворога Аллаха - Росії, - ви тим часом читаєте застереження Аллаха:

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَالنَّصَارَى أَوْلِيَاءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ وَمَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ * فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِمْ يَقُولُونَ نَخْشَى أَنْ تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ فَعَسَى اللَّهُ أَنْ يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِنْ عِنْدِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَى مَا أَسَرُّوا فِي أَنْفُسِهِمْ نَادِمِينَ

«О ті, які увірували! Не майте іудеїв і християн своїми помічниками і друзями, оскільки вони допомагають один одному. Якщо ж хто-небудь з вас вважає їх своїми помічниками і друзями, то він сам є одним з них. Воістину, Аллах не веде прямим шляхом несправедливих людей. Ти бачиш, що ті, чиї серця вражені недугою, вони поспішають серед них і кажуть: «Ми боїмося, що нас спіткає біда». Але, може бути, Аллах з'явиться з перемогою або своїм велінням, і тоді вони стануть шкодувати про те, що приховували в собі» (05: 51,52).

О мусульмани! Так поспішіть ж до вдоволення Аллаха й хапайте за руки цих злочинців, які обрали невіруючих себе друзями крім віруючих! Будьте щирими до Аллаха, і Він допоможе вам! Встаньте неприступною стіною перед будь-якими спробами розірвати заповіт Посланника Аллаха ﷺ! Вірте в Аллаха Могутнього, Сильного і в те, що ви здатні зупинити цю владу, яка пожне тільки ганьбу в цьому житті і болісне покарання в ахыра своїми злочинами. Мусульмани берегли вакф сподвижника Таміма ад-Дарія (р.а.) з того моменту, як Посланник ﷺ заповідав його, протягом чотирнадцяти століть і перешкодили всім спробам британців під час британського мандата, а після них - євреям захопити цей вакф. А росіяни, які ненавидять нас і євреї, які окупували нас - це вороги Ісламу, і немає різниці між ними!

Іслам знову невідворотно набирає силу, і обіцянка Аллаха звільнити і очистити благородні землі вже близько!

وَاللَّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَعْلَمُونَ

«Аллах владний вершити свої справи, однак більшість людей не знає про це» (12:21).


Хізб ут-Тахрір Палестина                                                 
02 Джумада ас-сані 1437 х.
11.03.2016