Газета «Ар-Рая»

Традиційно ісламські народи готуються до священного місяця Рамадан з прикрасами та привітаннями, а також з підготуванням їжі, радісно очікуючи приходу цього благословенного місяця.

Елементи будь-якої речі у цьому світі мають на увазі під собою чинники, складові частини та основні умови , завдяки яким ця річ існує, і вона не може існувати без них. Під елементами Ісламської Держави маються на увазі усі чинники, складові часини та основні умови, на яких ґрунтується ця держава. Іншими словами, елементами держави є його стовпи, на які спирається держава у своєму існуванні. Без цих стовпів держава існувати не може. Держава базується на цих стовпах.

Всупереч тому, що Англія та Франція будь-якими способами намагались не допустити участі Америки у нафтових угодах згідно з домовленостями у Сан-Ремо (1921), американська нафтова корпорація «StandardOilofCalifornia» змогла отримати концесію на розробку нафтових родовищ у Бахрейні, а потім — і у Саудівській Аравії (1933), що заклало основу для компанії «Aramco» (сучасна назва «SaudiAramco»).

З народом Шама відбувалися різні події за останній рік, і його положення часто змінювалося, що, втім, не сильно відрізняється від того, що відбувалося і раніше за всю історію його революції.