Можливо, хтось порахує, що у період лютування Covid-19 по світу, коли сам Захід не у силах протистояти вірусу, недоречно говорити про викриття західної цивілізації.

Коли невірний Захід зміг нав’язати мусульманам свій образ життя, вони почали жити у незавидних ідейних, соціальних, економічних і політичних умовах.

Мусульмани почали жити ідеями, які суперечать їх переконанням (акиді). Вони втратили правильні ідейну орієнтацію і втратили бачення ісламської особистості, коли спробували об’єднати ідеї, що витікають із своїх переконань, з уявленнями про життя, які витікають із чуждої думки, раніше не визнаваємої Уммою.

Ісламські народи на власні очі бачать зрадництво своїх правителів, відмову від Палестини, а також нормалізацію і співпрацю єврейським утворенням …Вони бачать, що відбувається з жителями Шейх-Джарраха і що відбувається з благословенною мечеттю аль-Акса…

28 серпня 2016 року у столиці Чечні відбулась конференція під назвою «Ахл-юс-Сунна валь-Джамаа». Учасники заходу, ймовірно, хотіли дати визначення того, ким є «Ахл-юс-Сунна валь-Джамаа», а також перешкодити будь-якими іншим його тлумаченням.