28 серпня 2016 року у столиці Чечні відбулась конференція під назвою «Ахл-юс-Сунна валь-Джамаа». Учасники заходу, ймовірно, хотіли дати визначення того, ким є «Ахл-юс-Сунна валь-Джамаа», а також перешкодити будь-якими іншим його тлумаченням.

Все почалося з того як в 2011 р група молоді намалювала графіті із закликами зміни системи в г.Дар'а, що знаходиться на півдні країни.

Даний огляд книги «Основи ісламської нафсії» який підготував устаз Мухаммад Ахмад ан-Наді складається з п'ятнадцяти частин. Книга «Основи ісламської нафсії» доступна в розділі "Книги" за посиланням.

Попытка военного переворота в Турции в 2016 году, также известно как Турецкий военный путч (тур. 2016 Türkiye askerî darbe girişimi) — события, произошедшие с вечера 15 по 16 июля 2016 года в Турции, когда часть турецких военных предприняла попытку совершить военный переворот в стране, взяв под свой контроль ряд стратегически важных объектов в Анкаре, Стамбуле, Мармарисе и Малатье. Однако эта попытка обернулась неудачей, власть осталась у законно избранного правительства Турции.