Міжнародна конференція "Халіфат - мрія або близьке майбутнє?"

6 березня 2016 року в 13:30 в столиці Туреччини Анкарі пршла Міжнародна конференція "Халіфат - мрія або близьке майбутнє?".

Доповідачі з гостей

Палестина Ісам Умайра, імам-хатиб мечеті К'удс (Єрусалим)
Австралія Ісмаїл Вахві, член Асоціації інженерів Йорданії
Украина Фазил Амзаєв, голова Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні
Ліван Осман Баххаш, голова Центрального Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Індонезія М. Ісмаїл Юсанто - керівник Інституту шаріатської економіки та бізнесу
Данія Мулай Джав, представник інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Скандинавія
Киргизстан Мухаммед Абдуллаєв

 

З Турції

Махмут Кар голова Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Туреччині
Абдуллах Імамоглу       письменник-теолог
Мікаїль Урейіль виконавець Нашидів
Мурат Чобан поет

 

Промова Михайла Романько.

Інтерв'ю з Махмут Карогом за підсумками симпозіуму та конференції минулих в Туреччині.

Фоторепортаж заходу в розділі фотогалерея

Всесвітня конференція в Анкарі під назвою «Халіфат - мрія або близьке майбутнє?» Пройшла як грім серед ясного неба для секуляристів, яким стало погано від мови про Халіфат. Про Халіфат, який 3 березня 1924 року примусово замінений на форму правління, запропоновану Мустафою Кемалем.

Метою всесвітньої конференції, організованої партією Хізб ут-Тахрір, служило нагадування Уммі мусульман про те, що життя під покровом Шаріату можливе лише зі встановленням Халіфату за методом пророцтва. І це - єдиний шлях до втілення законів Аллаха. Тільки тоді буде відбуватися турбота про людей - як про мусульман, так і про немусульман - згідно склепіння чистих божественних законів, а Ісламська Умма і все людство в цілому звільняться від кайданів жалюгідного колоніалізму і від його армії. А також вони звільняться від його ідейних і культурних нападок, які не мають під собою доводів для задоволення розуму і природи людини, що охоплюють лише жменьку власників капіталу, але приречуючих решту людства до болю і гіркоти воєн між країнами, які воюють заради грабунку і панування над людським майном замість того, щоб проявити економічну, фінансову та інформаційну турботу про цих людей.

Конференція в комплексі ім. Ататюрка в центрі Анкари була проведена з метою струснути принципи секуляризму в Туреччині, а також донести послання Ісламу Ісламській Уммі і всьому світу. І вона була проведена також для того, щоб дати зрозуміти, що мусульмани залишаються вірними своїй рішучості і слову, даному Аллаху.

На конференції виступали доповідачі з усіх куточків світу, таких як Єрусалим, Шам, Індонезія, Середня Азія, а також з Росії, Данії та Австралії, щоб спонукати мусульман до позбавлення від влади секуляризму і до встановлення істинної і справедливої держави Халіфат. Адже саме тоді до Умми повернеться її єдність і звання кращої громади, виведеної для людей. Тоді мусульмани позбудуться тісноти цього світу і знайдуть неосяжність вічного життя, позбудуться від гнітючих релігій і насолодяться справедливістю Ісламу.

І нарешті, ми звертаємося до тих, хто не прийняв нашого нагадування, звернувся до владних інституцій невіри і звинуватив Хізб ут-Тахрір в тероризмі: «Який терор ви бачили від Хізб ут-Тахрір, крім відкритого слова істини? Хіба ви не розумієте? Або не чуєте? Якщо у вас є хоч малий доказ цьому, то ми готові зустрітися і спростувати його. Але ви, як завжди, вдаєтеся до жалюгідних відмовок про тероризм!».

كَتَبَ اللَّهُ لَأَغْلِبَنَّ أَنَا وَرُسُلِي إِنَّ اللَّهَ قَوِيٌّ عَزِيزٌ

«Аллах наказав: «Перемогу неодмінно одержимо Я і Мої посланці! »Воістину, Аллах - Всесильний, Могутній» (58:21).


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу
Керівник Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Усман Баххаш 
3 джумада ас-сані 1437
03.12.2016