Близький Схід

Grid List

Прес-реліз

«Ізраїльські» ЗМІ підтвердили, що в понеділок 27 травня в ході перестрілки між «ізраїльськими» і єгипетськими солдатами на КПП «Рафах» був вбитий єгипетський солдат («Sky News Arabia», 27 травня 2024 р.).

Прес-реліз

14 травня 2024 р. загони «ХТШ», в точності слідуючи методам, яким користувались шаббіха Башара Асада, розігнали сидячу демонстрацію родині і родичів тих, кого кинула у в’язниці служба безпеки «ХТШ». Сидяча демонстрація була організована у відповідь на тривале небажання «ХТШ» розглядати справи про викрадених і зниклих людей.

Прес-реліз

У п’ятницю 19 січня 2024 року Британія офіційно заборонила Хізб ут-Тахрір, звинувативши партію в «антисемітизмі» і підтримці нападу «ХАМАС» на сіоністське утворення 7 жовтня 2023 року, додавши її до свого списку «терористичних» організацій.

Прес-реліз

Шановні мусульмани!

Сьогодні ми хочемо звернутись до вас: о, народи мусульманських країн, особливо тих, хто сусідить з благословенною землею Палестини, і тих, які близькі до благословенної мечеті аль-Акса! Ваші кордони нав’язані вам невірними колонізаторами!Дослухайтесь до нашого звернення, адже це промова лідера, який не бреше своєму народу, і те, що відбувається зараз, очевидно для усіх, і немає нічого прихованого.

Прес-реліз

 Геноцид сіоністського утворення «Ізраїль» проти мусульман в Газі, якому сьогодні виповнися 6-й тиждень, усе іще триває за підтримкою колоніальних США і західних держав куфру і при мовчанні колабораціоністських боягузливих правителів мусульманських країн. Рівно шість тижнів смерть обрушується на мусульман в Газі. Дома, мечеті, лікарні, школи, табори — скрізь ідуть інтенсивні бомбардування.

Прес-реліз

На початку цього тижня, нарешті, була розблокована дорога аль-Хазджа аль-Мафаліс Тур аль-Баха, яка з’єднує провінцію Таіз з південними провінціями. Дорога була перекрита з початку війни в Ємені, тобто з 2014 року. І насправді груди пилу були прибрані і шлях був розчищений.

Прес-реліз

В суботу 8 червня 2024 року злочинна єврейська армія провела операцію в таборі біженців Нусейрат в секторі Газа, в ході якої загинули сотні палестинців. Єврейське утворення задіяло величезну кількість сил і засобів, щоб звільнити чотирьох своїх заручників.

На днях парламент Кувейту ратифікував угоду, досягнуту між Кувейтом та Організацією Північноатлантичної угоди (НАТО) про транзит військ через територію емірату. Усі 19 пунктів угоди та відповідні пояснювальні записки оприлюднила кувейтська газета новин «Аlanba».

Сайт газети «Аль-Джазіра аль-Саудія» за 18 липня оприлюднив статтю журналіста Абдуррахмана аль-Хабіба під заголовком «Халіфат за методом Макіавеллі».

Азія

Grid List

9 лютого в Уфі силовики знов провели обшуки та затримання мусульман по звинуваченню у причетності до Хізб ут-Тахрір.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

Прес-реліз

У травні цього року співробітники розвідки в провінції Герат заарештували трьох членів партії «Хізб ут-Тахрір» за звинуваченням у «заклику до Халіфату і єдності мусульман». При спробі затримання одного із членів партії співробітники розвідки помилково затримали його брата, який повертався додому із мечеті. Коли він прийшов в управління розвідки, щоб добитись звільнення брата і здатись, співробітники розвідки ув’язнили обох братів, що суперечить як нормам Шаріату, так і місцевим звичаям.

Прес-реліз

Армії мусульман повинні знаходитись в одному ряду з Ісламською Уммою у їх підтримці мусульман сектора Газа. Передав Муслім, що Посланець Аллаха ﷺ сказав:

الْمُسْلِمُونَ كَرَجُلٍ وَاحِدٍ إِنْ اشْتَكَى عَيْنُهُ اشْتَكَى كُلُّهُ وَإِنْ اشْتَكَى رَأْسُهُ اشْتَكَى كُلُّهُ

«Мусульмани подібні єдиному тілу людини. Якщо її око уражає хвороба, то хворіє усе тіло, і якщо її голову уражає хвороба, то хворіє усе тіло».

Халіфат, який з волі Аллаха скоро буде встановлений, з усією серйозністю віднесеться до цього питання

Вранці 13 травня 2018 у трьох церквах Сурабая сталися вибухи, про що широко було висвітлено у ЗМІ. Вибухи сталися у римсько-католицької церкви Діпонегоро та у церкві п’ятидесятників. У результаті загинуло дев’ять людей і поранено біля сорока.

Уперше у своїй історії Малайзія дозволила офіційній делегації «Ізраїлю» в’їзд у країну.

Захід

Grid List

Дивним героїзмом два літніх мусульманина запобігли боягузливій спробі скоїти чергове масове вбивство мирних мусульман під час богослужіння у суботу, 10 серпня 2019 року, у Норвегії у передмісті Осло.

В поточному 2024 році Хізб ут-Тахрір планує провести в Америці свою щорічну конференцію, приурочену до розпаду Халіфату під назвою «Газа: Кризи і рішення — роль мусульман в Америці». Захід пройде в суботу, 21 Шаабана 1445 року по хіджрі, що відповідає 2 березня 2024 року.

Який журналіст гірший за тебе? Той журналіст, який відомий серед людей своїм лицемірством і який обдурював людей протягом трьох років, а потім оприлюднив необґрунтовану інформацію?

Користуючись нагодою, ми хотіли б нагадати Ісламській Уммі про наступне:

По милості Аллаха ми наближаємось до приходу благословенного місяця Рамадан 1445 року по хіджрі. Знов серед мусульман ідуть суперечки про те, чи можна заздалегідь визначити початок Рамадану за допомогою астрономічних розрахунків, як і про те, яким є правильний підхід до цьому питанню. Деякі ісламські центри в Данії вибрали слідування астрономічним розрахункам, посилаючись на деякі міркування, у той час як інші відкинули це і підтвердили що початок місяця повинен бути підтверджений спостереженням за молодиком згідно з шаріатським методом.

Африка

Grid List

Не минув і місяць з миті підписання Тунісом меморандуму про взаєморозуміння в сфері стратегічного і всеохоплюючого партнерства з Європейським Союзом, як було швидко об’явлено про отримання ним більше 300 мільйонів євро від Європейської комісії для підтримки фінансування електричного зв’язку між Тунісом і Італією, а саме — між Манзел Тмімом і Сицилією.

На початку місяця Раджаб 1444 року хіджри Хізб ут-Тахрір в Судані провів прес-конференцію в інформаційному агентстві SUNA в Хартумі, яка ознаменувала початок потужної кампанії, скерованої проти проблеми наркотиків, які усе більше поширюються в країні і спричиняють руйнівний вплив на суспільство, особливо на молоде покоління.

Заяви Франції про її військову присутність у Лівії, а також про присутність там при генералі Хафтарі французьких військових радників, – це явне визнання своєї участі у війні проти лівійців.

Не дивлячись на запеклий опір, вчинений у відношенні до формування нового законопроекту про безпеку, президент Кенії Ухуру Кеніата усе ж підписав його і надав силу даному законові. У зв’язку з цим Хізб ут-Тахрір Східна Африка хотів би звернути вашу увагу на деякі моменти:

Відміна субсидій та обтяження людей податками слугує для відшкодування того, що розкрали та продовжують розкрадати корупціонери
Не погоджуйтесь з цим

З першого лютого, як і було  проголошено раніше марокканським міністерством по громадським справам та управлінню, ціна бензину зросла до 12.75 дірхамів, тобто літр бензину подорожчав на 0.73 дірхами, а ціна мазуту зросла до 5742.72 дірхамів за тонну, подорожчав на 798.3 дірхами. Це відбулось у результаті відміни урядом субсидування цих двох видів пального. Окрім цього, уряд проголосив, що ціна на дизпаливо також буде поступово зростати пропорційно зниженню об’єму субсидій, і в жовтні буде складати 9.89 дірхамів за літр.