Близький Схід

Grid List

Прес-реліз

В суботу 18 листопада 2023 року університет аль-Азхар виступив із заявою, в якій осудив напад на школи «Аль-Фахура» і «Таль Аль-Заатар» в Газі, розкритикував мовчання усього світу, а також арабських і мусульманських країн, які не зробили нічого, що могло б виправдати їх перед Аллахом, втішив народ Палестини словами: «Не впадайте у відчай, адже ваша помста — у Аллаха, а Він — Могутній», — закликав свобідних людей світу об’єднатись у протистоянні тероризму сіоністів і тих, хто стоїть за ними, осудив мовчання міжнародної спільноти і пасивність ближніх і дальніх країн, закликав використати усі можливі засоби, щоб зупинити цю жахливу агресію, скеровану проти дітей, жінок, старих і молоді, як і закликав викрити злочини сіоністів та їх масові вбивства мирного населення Палестини.

Шам прокинувся на світанку понеділка 06.02.2023 від землетрусу магнітудою 7,8 бали за шкалою Ріхтера, яке тривало майже дві хвилини, залишивши після себе жахливі руйнування у багатьох сирійських містах.

Прес-реліз

У п’ятницю 19 січня 2024 року Британія офіційно заборонила Хізб ут-Тахрір, звинувативши партію в «антисемітизмі» і підтримці нападу «ХАМАС» на сіоністське утворення 7 жовтня 2023 року, додавши її до свого списку «терористичних» організацій.

Прес-реліз

Шановні мусульмани!

Сьогодні ми хочемо звернутись до вас: о, народи мусульманських країн, особливо тих, хто сусідить з благословенною землею Палестини, і тих, які близькі до благословенної мечеті аль-Акса! Ваші кордони нав’язані вам невірними колонізаторами!Дослухайтесь до нашого звернення, адже це промова лідера, який не бреше своєму народу, і те, що відбувається зараз, очевидно для усіх, і немає нічого прихованого.

Прес-реліз

 Геноцид сіоністського утворення «Ізраїль» проти мусульман в Газі, якому сьогодні виповнися 6-й тиждень, усе іще триває за підтримкою колоніальних США і західних держав куфру і при мовчанні колабораціоністських боягузливих правителів мусульманських країн. Рівно шість тижнів смерть обрушується на мусульман в Газі. Дома, мечеті, лікарні, школи, табори — скрізь ідуть інтенсивні бомбардування.

 Прес-реліз

29 листопада 2023 року сайт новин сайт al-omana.net навів заяву регіонального представника держдепартаменту США Семюеля Варбурга в статті під заголовком «Держдепартамент США: Вашингтон не хоче вводити нові санкції проти хусітів через одну причину». «Нинішній уряд США не планує вводити нові санкції проти хусітів, щоб не завдати шкоду населенню Ємену», — заявив Варбург. Таким чином очевидно, що дії хусітів не викликають гнів в Вашингтоні, а навпаки, служать його інтересам.

Прес-реліз

Сьогодні ввечері в ході віроломної операції в південному передмісті Бейруту єврейське утворення за допомогою дрону вбило шейха Салеха аль-Арурі разом з деякими його товаришами. Ми просимо Всевишнього Аллаха змилостивитись над ними, пробачити їм їх гріхи і воскресити разом з шахідами.

На днях парламент Кувейту ратифікував угоду, досягнуту між Кувейтом та Організацією Північноатлантичної угоди (НАТО) про транзит військ через територію емірату. Усі 19 пунктів угоди та відповідні пояснювальні записки оприлюднила кувейтська газета новин «Аlanba».

Сайт газети «Аль-Джазіра аль-Саудія» за 18 липня оприлюднив статтю журналіста Абдуррахмана аль-Хабіба під заголовком «Халіфат за методом Макіавеллі».

Азія

Grid List

9 лютого в Уфі силовики знов провели обшуки та затримання мусульман по звинуваченню у причетності до Хізб ут-Тахрір.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

«The Washington Post» опублікувала засекречені документи на 2000 сторінках, які розкривають правду про 18-річну військову кампанію Сполучених Штатів в Афганістані.

Прес-реліз

Найвідоміша англомовна газета в Пакистані «Аль-Фаджр» опублікувала новину про заборону Хізб ут-Тахрір в Британії під заголовком «Британія заборонила Хізб ут-Тахрір як терористичну групу». Ця новина викликала суперечки і дискусії в соціальних мережах і впливових колах. Тому Хізб ут-Тахрір в Пакистані звертає увагу людей, які володіють владою і силою в країні, на наступні факти:

Халіфат, який з волі Аллаха скоро буде встановлений, з усією серйозністю віднесеться до цього питання

Вранці 13 травня 2018 у трьох церквах Сурабая сталися вибухи, про що широко було висвітлено у ЗМІ. Вибухи сталися у римсько-католицької церкви Діпонегоро та у церкві п’ятидесятників. У результаті загинуло дев’ять людей і поранено біля сорока.

Уперше у своїй історії Малайзія дозволила офіційній делегації «Ізраїлю» в’їзд у країну.

Захід

Grid List

Дивним героїзмом два літніх мусульманина запобігли боягузливій спробі скоїти чергове масове вбивство мирних мусульман під час богослужіння у суботу, 10 серпня 2019 року, у Норвегії у передмісті Осло.

بِسۡمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحۡمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ
وَمَا نَقَمُواْ مِنۡهُمۡ إِلَّآ أَن يُؤۡمِنُواْ بِٱللَّهِ ٱلۡعَزِيزِ ٱلۡحَمِيدِ

«Вони виміщали їм тільки за те, що ті увірували в Аллаха Великого (аль-Азіз), Хвалимого (аль-Хамід)» (85:8)

Який журналіст гірший за тебе? Той журналіст, який відомий серед людей своїм лицемірством і який обдурював людей протягом трьох років, а потім оприлюднив необґрунтовану інформацію?

Користуючись нагодою, ми хотіли б нагадати Ісламській Уммі про наступне:

Африка

Grid List

Не минув і місяць з миті підписання Тунісом меморандуму про взаєморозуміння в сфері стратегічного і всеохоплюючого партнерства з Європейським Союзом, як було швидко об’явлено про отримання ним більше 300 мільйонів євро від Європейської комісії для підтримки фінансування електричного зв’язку між Тунісом і Італією, а саме — між Манзел Тмімом і Сицилією.

Міністр по справам релігії і вакуфів Судану Насруддін Муфаррах прийняв рішення призупинити проведення п’ятничних і колективних намазів у мечетях провінції Хартум строком на три тижні.

Заяви Франції про її військову присутність у Лівії, а також про присутність там при генералі Хафтарі французьких військових радників, – це явне визнання своєї участі у війні проти лівійців.

Не дивлячись на запеклий опір, вчинений у відношенні до формування нового законопроекту про безпеку, президент Кенії Ухуру Кеніата усе ж підписав його і надав силу даному законові. У зв’язку з цим Хізб ут-Тахрір Східна Африка хотів би звернути вашу увагу на деякі моменти:

Відміна субсидій та обтяження людей податками слугує для відшкодування того, що розкрали та продовжують розкрадати корупціонери
Не погоджуйтесь з цим

З першого лютого, як і було  проголошено раніше марокканським міністерством по громадським справам та управлінню, ціна бензину зросла до 12.75 дірхамів, тобто літр бензину подорожчав на 0.73 дірхами, а ціна мазуту зросла до 5742.72 дірхамів за тонну, подорожчав на 798.3 дірхами. Це відбулось у результаті відміни урядом субсидування цих двох видів пального. Окрім цього, уряд проголосив, що ціна на дизпаливо також буде поступово зростати пропорційно зниженню об’єму субсидій, і в жовтні буде складати 9.89 дірхамів за літр.