Такіюддін ан-Набханій - це видатний і обдарований учений, засновник Хізб-ут-Тахрір, Шейх Такіюддін Набхані Ібн Ібрахім Ібн Мустафа Ібн Ісмаїл Ібн Юсуф Набхані з племені Бану Набхан з бедуїнських арабів в Палестині, які проживали у селищі Аджзам у провінції Сафад, що відноситься до міста Хіфа на півночі Палестини.

Це великий вчений шейх Абдулькадім Заллюм Ібн Юсуф Ібн Абдулькадім Ібн Юнус Ібн Ібрахім шейх Заллюм. Народився в 1342 р. за хіджрою (1924 м.) в місті Халіл у шанованій родині, яка була відома своєю релігійністю. Його батько, хай змилується над ним Аллах, був хафізом Корану до кінця своїх днів і працював вчителем у школі під час Халіфату.

{jathumbnail off}11 Сафар-уль-Хайр 1424р. за хіджрою (13.04.2003) відділ у справах скарг (диван-уль-Мазалім) у Хізб-ут-Тахрір, оприлюднив обрання вченого з основ ісламського права, фахівця з інженерії - Ата Абу Рашта (Абу Муса) аміром Хізб-ут-Тахрір, який покладає великі надії на Всевишнього Аллаха в тому, щоб він повів його до перемоги.

Про розділ

Наведений матеріал - це те, що ми змогли зібрати з біографії засновника цієї партії, великого вченого Ісламу - Такіюддіна Набхані, а також біографію того, хто удосконалив та зміцнив будову партії після нього, великого вченого Ісламу - Абдул Кадіма Заллюма та біографію того, хто хоче по волі Аллаха здобути перемогу та затвердити ісламську державу, вченого науки усуль уль-фікх - Ата Абу ар-Рашта.

Редакція журналу Аль-Ва'й (Свідомість) №234-235 з теми "Сходження світла з мечеті «Аль-Ак'са». Початок шляху Хізб-ут-Тахрір".

Аміри (лідери) партії