2 березня голова самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко розповів в інтерв’ю російським ЗМІ про ультиматум з приводу блокади Донбасу:

12 травня 2016 року ЗМІ повідомили про рейди, проведені співробітниками ФСБ Росії у кримському місті Бахчисарай.

بسم الله الرحمن الرحيم

15.09.2021 США, Великобританія і Австралія об’явили про новий альянс в області безпеки під назвою AUKUS в Індо-Тихоокеанському регіоні, що викликало гнів Франції, ЄС і Китаю.

Досвід останніх десяти років «Арабської весни» підтвердив той факт, що революції в ісламських землях не мають постійності чи здатності продовжуватись і залишатись стабільними, якщо їх не стимулює ісламський чинник, який є обов’язковою умовою для досягнення успіху і перемоги.

Сьогодні серед людей поширюється ідея, що усе знаходиться в руках держав, які визначають міжнародну політику, і ми нічого не можемо вдіяти.

1. Що трапилось з мусульманами такого, що їх держава розвалилась?

Сьогодні в усіх частинах світу жінки знемагають від багатьох проблем через те, що вони — жінки, а також через те, що вони живуть під гнітом західної культури.

Той, хто досліджує зовнішню політику Туреччини, помічає, що, хоча вона і реалізує власні регіональні інтереси, але у цілому скерована на обслуговування американських інтересів, особливо в економічних і політичних питаннях, де вона безвідмовно обертається навколо вісі США.

Контейнеровоз «EverGiven», який сів на мілину і тим самим перекрив Суецький канал на шість днів, потряс світову економіку і позбавив сну капіталістів.

Ідея і сила є стовпами будь-якої держави. Звідси слідує, що якщо один із цих стовпів почне превалювати над іншим, то держава почне страждати і руйнуватись.

Іслам з самого початку свого заклику у Мецці і після встановлення Ісламської Держави в Медині наражався на нападки і спроби знищення.

Аяти і хадіси розповідають нам про повернення Халіфату, чим зцілюють наші серця і наповнюють їх заспокоєнням. Ця блага звістка проганяє геть відчай і підштовхує мусульман, зокрема — носіїв заклику, до іще більш старанної і щирої діяльності по втіленню у життя обіцянки Всевишнього і благої звістки Його Посланця ﷺ.

Всевишній Аллах говорить:

وَإِذْ يَتَحَاجُّونَ فِي النَّارِ فَيَقُولُ الضُّعَفَاءُ لِلَّذِينَ اسْتَكْبَرُوا إِنَّا كُنَّا لَكُمْ تَبَعًا فَهَلْ أَنتُم مُّغْنُونَ عَنَّا نَصِيبًا مِّنَ النَّارِ

«Коли вони будуть препиратись один з одним у Вогні, слабкі скажуть тим, які превозносились: «Ми слідували за вами. Чи не позбавите ви нас від частини Вогню?» (40:47,48).

Ми переживаємо у ці дні трагічні спогади, що відбиваються болем у серцях усіх мусульман. Спогади про руйнування великого Халіфату сто років назад зрадником Мустафою Кемалем, агентом англійців.

Газета «Ар-Рая»

Центральний інформаційний офіс анонсував відновлення видання партійної газети «Ар-Рая» (дослівно - «Прапор»).

Перший номер газети вийшов у 1954 р. (Зуль-ка'да 1373 г.х), після 14 випуску газета була заборонена йорданським режимом.

Останній номер газети арабською


Офіційний сайт «Ар-Рая» www.alraiah.net