2 березня голова самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко розповів в інтерв’ю російським ЗМІ про ультиматум з приводу блокади Донбасу:

Початок 2014 р. відзначився ескалацією міжнародного суперництва за вплив в Україні.

12 травня 2016 року ЗМІ повідомили про рейди, проведені співробітниками ФСБ Росії у кримському місті Бахчисарай.

У благословенній Палестині Хізб ут-Тахрір вже декілька днів проводить повномасштабну кампанію, закликану захистити честь.

Хізб ут-Тахрір у Тунісі організував пікет під назвою «Закони Аллаха не продаються і не обмінюються за зовнішні кредити та угоди».

Заступник Генерального секретаря ООН по гуманітарним питанням Марк Лоукок об’явив про те, що ООН «програє боротьбу з голодом» в Ємені.

7 вересня у Тегерані відбувся саміт президентів Туреччини (Ердоган), Ірану (Рухані) та Росії (Путін), щоб обговорити ситуацію у сирійському Ідлібі та обдумати рішення, яке відповідає бажанням так званих «держав-гарантів», які вже неодноразово зустрічались в Астані та Анкарі. Що нового передвіщає дана зустріч?

Корейський півострів став жертвою розділення влади між отримавшими перемогу у Другій світовій війні сторонами — США та СРСР.

Як повідомляється на сайті «Al Modon» від 22.08.2018: «Виступаючи на зібранні своїх прибічників у Вірджинії у вівторок ввечері, Трамп сказав відносно свого рішення по аль-Кудсу:

Сайт «BBC Arabic» опублікував статтю від 28.08.2018, у якій говориться: «У доповіді експертів ООН по правам людини, був зроблений висновок про те, що різноманітні сторони конфлікту в Ємені, можливо, скоїли військові злочини.

У суботу 25.08.2018 на сайті «Arabi21» була опублікована стаття: «Іспанська газета «Confidencial» опублікувала звіт, у якому говорилось про етнічну чистку мусульман-рохінджа бірманським урядом.

Хізб ут-Тахрір організував глобальну кампанію після викрадення пакистанськими спецслужбами сестер Румани та Рушени з її чоловіком лише за заклик до Ісламу та діяльність по відновленню ісламського образу життя шляхом створення Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва у лавах Хізб ут-Тахрір.

Зустріч у Сочі, яка відбулась у понеділок 17 вересня 2018 року між президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом та президентом Росії Володимиром Путіним, завершилась домовленістю про створення до 15 жовтня демілітаризованої зони шириною від 15 до 20 км. уздовж лінії зіткнення.

Мільярдер Рей Даліо, засновник найбільшого у світі хедж-фонду «BridgewaterAssociates», очікує, що американську економіку неминуче чекає фінансова криза.

Газета «Ар-Рая»

Центральний інформаційний офіс анонсував відновлення видання партійної газети «Ар-Рая» (дослівно - «Прапор»).

Перший номер газети вийшов у 1954 р. (Зуль-ка'да 1373 г.х), після 14 випуску газета була заборонена йорданським режимом.

Останній номер газети арабською


Офіційний сайт «Ар-Рая» www.alraiah.net