По розділам

Новина: В Петербурзі 27 і 28 липня пройшов саміт «Росія-Африка», ініційований і підготовлений Москвою. Запрошення на цей саміт Кремль розіслав головам усіх країн Африки.

Новина: Дві мусульманки стикнулись з погрозами у місті Кітченер, розташованому до заходу від Торонто, найбільшого міста Канади.

Новина: МЗС Туреччини заявило, що Анкара не прийме вимоги виведення військ із північної Сирії, як того хоче режим Асада, у якості умов нормалізації відносин між двома країнами, поки на північному сході Сирії продовжують залишатись бойовики РПК і СДС (orient-news).

Новина: Прискорення політичних подій на Близькому Сході вселяє надію на нову еру стабільності і співпраці, яка прокладає шлях до процвітанню усього регіону, після більше аніж десятирічного періоду спустошливих конфліктів і війн.

Новина: В Пентагоні заявили, що виток секретних документів Міноборони США становить дуже серйозну загрозу національній безпеці.

Новина: Туреччина готується до президентських і парламентських виборів, які відбудуться у неділю 14 травня 2023 році.

В результаті подій, які глибоко вразили суспільство, природно, виникають ідейні течії і згуртування. Адже інстинкт виживання примушує людей захищати і підтримувати суспільство, в якому вони живуть. Загроза виживання породжує і мобілізує ідеї.

З середини минулого сторіччя мусульманські суспільства почали усвідомлювати, що Іслам — це всеохоплюючий і всеосяжний політичний порядок, який регулює економічні, соціальні, політичні та інші відносини.

Прагнення до громадських змін вказує на наявність занепокоєння через положення/ситуацію, в якому живе суспільство. Адже ніхто із тих, хто задоволений наявною ситуацією, не захоче змін.

В міждержавній політиці міць і ефективність країни проявляється в наявності основоположної ідеї і найбільш ефективному використанні наявного потенціалу.

Теорії соціальних змін західних мислителів та їх вплив на ісламський світ

Посланець Аллаха Мухаммад ﷺ є зразком для наслідування для усіх мусульман. Насправді, ісламські общини рішуче заявляють, що вони ідуть по стопам Посланця Аллаха ﷺ.

Джерела сили будь-якої нації опираються на сім елементів.

Існує відмінність між секуляризмом кемалістів і секуляризмом Ердогана, інакше кажучи, відмінність між європейським і американським секуляризмом.

«Наср» в арабській мові означає «сприяння». В збірці «Лісан аль-Араб» наводиться: نَصَرَ المَظْلومَ نَصْراً ونُصوراً («надав допомогу пригнобленому») — сприяв; نَصَرَ الغَيْثُ الأرضَ (букв. «дощ допоміг землі») — охопив сильний ливень.

В останній час усе частіше можна чути голоси за нормалізацію відносин зі злочинцем Асадом.

Потрясіння викликають стане суму і гніву, що приводить до збудженню почуттів, які примушують людей шукати швидкі відповіді, щоб відреагувати на нападки або покласти край несправедливості.