По розділам

Новина: «Є також декілька груп, як у Східній Гуті, так і в Ідлібі, яких їх західні партнери зображують як поміркованих. До них відносяться «Ахрараш-Шам» та «Джейш аль-Іслям», остання співпрацює з «Джабхат ан-Нусра», — усі знаходяться у списках терористичних організацій Радбезу ООН», — заявив Лавров («RT Arabic», 26.02.2018).

Новина: У ході свого візиту в Алжир, Мавританію, Сенегал та Малі президент Туреччини Реджеп Таїіп Эрдоган, виразив успіх свого візиту, заявив: «У той час, коли у світі встановлюється новий порядок, ми сподіваємось іти поруч з Африкою» («Almessa», 03.03.2018.).

Необхідна армія, яка раз і назавжди покінчить з Башаром та його наступниками

Новина: Генеральний секретар ЛАД Ахмед Абуль Гейт заявив, що для нормалізації відносин між будь-якою арабською стороною та «Ізраїлем» вимагається справедливе рішення палестинського питання.

Новина: 28.02.2018 Інтернет – видання «aljazeera.net» опублікувало, що сирійський режим та Росія порушили досягнуте раніше перемир’я у Східній Гуті,у той же час на інших фронтах — абсолютна тиша.

Новина: («Аль-Джазіра», 24 лютого) — У той час, як сирійський режим при російській підтримці продовжує масову різанину громадянського населення у Східній Гуті у провінції Дамаск, лідери великих держав продовжують обмежуватись засудженнями та ведуть політичні дебати після того.

Природні якості народів складають собою центральну політику їх держав. З ними підносяться та падають униз.

Лівійській революції вісім років, але вона іще не досягла своєї мети. Як тільки вдалось скинути режим Каддафі та його оточення, одразу наступила пауза.

В інтерв’ю саудівській газеті «Asharqal-Awsat» новий британський посол Майкл Арон, відповідаючи на питання про те, чому наддержави (у тому числі — Англія) цілеспрямовано не спричиняють достатнього тиску на повстанців, щоб досягти врегулювання, запевнив, що посередництво починається з урахуванням обставин.

Тисячі палестинців взяли участь у так званих «маршах повернення», приурочених до 42 річниці «Дня землі», які символізують їх відданість Благословенній землі Палестини, готовність Умми жертвувати заради її звільнення та скорботу з приводу окупації у цей  день.

2 квітня 2018 року наслідний принц Саудівської Аравії заявив американському журналу «TheAtlantic»:

Досить часто ЗМІ у мусульманському оживляють спогади про багато історичних подій , згадуючи як про сумні, так і про радісні.

Сьогодні, якщо ти у політичному контексті згадаєш слова: правитель, держава, система правління, політика — тут же з’являться навколо тебе люди, по виду яких можна подумати, що до них доторкнувся джин, тобто вони — нібито одержимі.

«Державний міністр по справам релігії та вакуфів Судану Ахмад Абдуль-Джаліль аль-Карурій взяв участь у 13-ій конференції, присвяченій міжконфесійному діалогу трьох релігій що проводилась у Досі — столиці Катара. У ній взяла участь величезна кількість представників трьох релігій (християнства, Ісламу та іудаїзму). На ній було представлено декілька робочих документів по міжрелігійному діалогу» (akhir-lahza.com,26.02.2018).

Інтернет - видання «El-DorarAl-Shamia» опублікувало історію під заголовком «40 разів коїлись масові вбивства та хімічні атаки», де згадало, що це відбувається вже останні три місяці у Східній Гуті.

Армія Радянського Союзу після довгих років Холодної війни у гонитві озброєнь зі Сполученими Шатами Америки у 1978 році увійшла з усією своєю потужністю в Афганістан для підтримання там свого маріонеткового уряду.

Гайс аль-Куда у газеті «Аль-Гад» написав статтю під назвою «Влада належить Аллаху чи людині?».