По розділам

Новина: Згідно офіційній статистики українське місто Дніпро вийшло із числа міст – мільйонників, тому що по стану на 1 серпня зафіксовано менше одного мільйона жителів. У місті зафіксовано 996 тисяч 787 жителів.

Новина: 14 травня 2018 року «Thenewkhalij» повідомляє, що парламент Єгипту ухвалив законопроект під назвою «Проведення клінічного медичного дослідження», більш відоме як клінічне дослідження.

Новина: «Телеканал «NBC», посилаючись на слова трьох американських офіційних представників, повідомляє, що «Ізраїль» готується до війни з Іраном та бажає отримати у цьому підтримку від США. У той же час прем’єр-міністр «Ізраїлю» Біньямін Нетаньяху спростував це», — повідомляє «Аль-Джазіра».

Новина: Опозиційні угрупування Східного Каламуна передали важку зброю сирійському режиму після досягнутої угоди, згідно якої вони покинуть регіон та скеруються на північ Сирії.

Новина: Єгипетська газета «Аlmesryoon» опублікувала статтю, автором якої був Махмуд Султан: «Ісламський проект — реальність чи  пропаганда?». Автор статті показав свою необізнаність щодо проекту Хізб ут-Тахрір, коли урівняв усі ісламські рухи, суперечивши існуючим фактам.

Клянусь Аллахом, ви неодмінно будете відповідати за те, що вигадуєте!

Таким є порядок Аллаха, що зміцненню передують великі лиха. Народ Ісраіла сказав Мусі (а.с.):

31 травня 2018 року у Каїрі пройшла консультаційна зустріч міністрів закордонних справ Єгипту, Йорданії та секретаря виконавчого комітету ОЗП Саіба Ерекана, на якій обговорювались нещодавні події на палестинській арені. Також у зустрічі взяли участь керівники спецслужб трьох країн.

Сьогодні в усьому світі втілюються вигадані людьми закони, невігластво обрушилось на світ, більша частина законів Шаріату не функціонує, була зруйнована держава істини, держава несправедливості взяла верх, і покрилась земля голодом на довгі роки.

Центр стратегічних досліджень Йорданського університету провів «наукову» конференцію на тему «Пост-політичний Іслам: контексти, умови та перспективи».

9 травня 2018 року у Малайзії завершились чотирнадцяті парламентські вибори, які стали видатною подією в історії країни.

9 травня 2018 була опублікована новина про те, що у Німеччині вчительці-мусульманці на роботі було заборонено одягати платок. Ця новина розвіяла міф під назвою «демократія» та «західна свобода».

О Хізб ут-Тахрір, як ти зміг одночасно зібрати таку кількість друзів та ворогів!

Я обрав тему, яка складається лише із одного слова «присяга» (байат), але якою нехтують деякі сини Умми. Вони стверджують, що питання присяги (байату) — це незначне питання, яке не нагодує і не напоїть, коли ти голодний та відчуваєш спрагу.

У 1924 році сталося величезне лихо — знищення Халіфату руками західного та єврейського агента Мустафи Кемаля.

Ось вже на протязі останніх 97 років відбуваються приниження та ворожість інших народів по відношенню до нас.

27 Раджабу 1439 р.х./14.04.2018 г. Хізб ут-Тахрір провів конференцію у секторі Газа під назвою «Халіфат поверне Уммі велич, а Єрусалиму — свій статус».

Невже вчені Двох Святинь та мусульмани не знають про Халіфат?