По розділам

Новина: 14 травня 2018 року «Thenewkhalij» повідомляє, що парламент Єгипту ухвалив законопроект під назвою «Проведення клінічного медичного дослідження», більш відоме як клінічне дослідження.

Новина: «Телеканал «NBC», посилаючись на слова трьох американських офіційних представників, повідомляє, що «Ізраїль» готується до війни з Іраном та бажає отримати у цьому підтримку від США. У той же час прем’єр-міністр «Ізраїлю» Біньямін Нетаньяху спростував це», — повідомляє «Аль-Джазіра».

Новина: Опозиційні угрупування Східного Каламуна передали важку зброю сирійському режиму після досягнутої угоди, згідно якої вони покинуть регіон та скеруються на північ Сирії.

Новина: Єгипетська газета «Аlmesryoon» опублікувала статтю, автором якої був Махмуд Султан: «Ісламський проект — реальність чи  пропаганда?». Автор статті показав свою необізнаність щодо проекту Хізб ут-Тахрір, коли урівняв усі ісламські рухи, суперечивши існуючим фактам.

Клянусь Аллахом, ви неодмінно будете відповідати за те, що вигадуєте!

Новина: «AlJazeera» 21 квітня 2018 року опублікувала статтю під назвою: «Хіба тіла жертв розкриють те, що сталося у Думі?».

12.05.2018 в Іраку пройшли парламентські вибори, які характеризувались хаосом, застосуванням зброї, фальсифікацією, нагнітанням громадянської війни, підкупом виборців та хабарами.

Єврейське утворення скоїло жахливу різанину проти беззахисних жителів Гази.

Члени та прибічники Хізб ут-Тахрір, а також родичі політв’язня Мухаммада аль-Хашламуна у четвер 10.05.2018 провели акцію протесту перед судом аль-Халіля проти триваючого утримання аль-Хашламуна у профілактичній в’язниці превентивної безпеки в Аріхі. В акції протесту також взяли участь шляхетні особи аль-Халіля.

В рамках міжнародних заходів, організованих Хізб ут-Тахрір з нагоди 97-ї руйнування Халіфату, що пробудити Ісламську Умму та інтерес до створення Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва, Хізб організував у Канаді різноманітного роду заходи, ключовим із яких стала лекція під  назвою «Погляд на причини невдачі революцій в арабських країнах».

У суботу 12 травня 2018 року Хізб ут-Тахрір провів у Бірмінгемі конференцію: «Близький Схід без сіонізму — дорожня карта майбутнього».

У десяти крупних містах Туреччини Хізб ут-Тахрір та його прибічники організували демонстрації з закликом до мусульман захистити свої святині, на чолі яких стоять Священний Коран, Медина та Бейт аль-Макдіс, що став мішенню для невірних колонізаторів.

О Хізб ут-Тахрір, як ти зміг одночасно зібрати таку кількість друзів та ворогів!

Я обрав тему, яка складається лише із одного слова «присяга» (байат), але якою нехтують деякі сини Умми. Вони стверджують, що питання присяги (байату) — це незначне питання, яке не нагодує і не напоїть, коли ти голодний та відчуваєш спрагу.

У 1924 році сталося величезне лихо — знищення Халіфату руками західного та єврейського агента Мустафи Кемаля.

Ось вже на протязі останніх 97 років відбуваються приниження та ворожість інших народів по відношенню до нас.

27 Раджабу 1439 р.х./14.04.2018 г. Хізб ут-Тахрір провів конференцію у секторі Газа під назвою «Халіфат поверне Уммі велич, а Єрусалиму — свій статус».

Невже вчені Двох Святинь та мусульмани не знають про Халіфат?