По розділам

Новина: Туреччина проігнорує заклики до діалогу з президентом Сирії Башаром Асадом. Про це 8 лютого заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.

Новина: Трамп наказав Пентагону провести військовий парад на День незалежності США 4 липня 2018 року. Щоб показати військову міць США, повідомляє газета «Аш-Шарк аль-Аусат» 7 лютого.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган подякував Генеральному секретарю НАТО Йенсу Столтенбергу за підтримку дій турецького керівництва відносно військової операції в Афріні на півночі Сирії.

Новина: В місті Сочі у Росії пройшов так званий «Конгрес сирійського національного діалогу», результатом якого стало формування комітету по створенню конституції для Сирії, повідомляють ЗМІ.

Новина: Президент Туреччини Реджеп Ердоган у ході свого першого візиту за кордон у цьому році уперше був прийнятий у Ватикані головою Римсько-католицької церкви папою Франциском.

Новина: У результаті нападів на осаджену Східну Гуту поблизу Дамаска за чотири дні було вбито більше 200 мирних жителів (за даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини).

Сотні жителів Йорданії у минулі четвер та п’ятницю вийшли та мітинги перед будівлею голови кабінету міністрів та парламенту в Аммані, а також в інших містах країни, таких як Сальт (на північному сході від столиці), Зарка, ель-Карак, Маан, ет-Тафіла і т.д., засуджуючи зростання цін та закликаючи до відставки уряду та парламенту.

Європейська спільнота була сформована на початку 1950-х років із європейських держав, які стали ядром Європейського Союзу. Число держав Західної та Східної Європи, які послідовно приєднались до ЄС, стало збільшуватись так, що досягло 28.

Візит президента Франції Емманюэля Макрона у Туніс, а потім — і в Сенегал на початку лютого 2018 р. був стратегічним візитом у межах африканського турне.

Міністерство закордонних справ Росії 18.11.2017 заявило про своє рішення провести конференцію у Сочі.

Хто стежив за останніми засіданнями Центральної ради «Організації звільнення Палестини» (ОЗП) та її прийнятими рішеннями, не знайде позитивних результатів, тому що усі рішення приймаються лише для зміцнення зрадництва цієї організації та Палестинської адміністрації.

В Ер-Ріяде відбулась зустріч губернатора провінції Маріб Султана аль-Арада з послом Англії в Ємені Саймоном Шеркліффом.

Невігластво — це одна із небезпек, що приховує майбутнє цивілізацій та народів. Це — найстрашніший ворог людини. Невігластво робить те, що не може зробити супротивник.

Заступник генерального секретаря «Ісламського руху у Судані» доктор Раджа Хасан Халіфа закликала активізувати роль добровільних організацій у пом’якшенні економічних умов країни, створити дух солідарності та співчуття у суспільстві, спонукати для забезпечення сиріт, догляду за бідними родинами та людьми у скруті («SudanNewsAgency», 14.01.2018).

Не минуло і двох тижнів після титулування йорданським парламентом короля Абдуллаха II ібн Хусейна «слугою» першої кибли та третьої святині», як злочинний режим Йорданії зняв з себе усіляку відповідальність за окуповану Палестину.

Коли секуляристи говорять про Халіфат, ти відчуваєш, що їх розмова виходить із глибокого провалля або болота гнилі, демонструючи ступінь їх ненависті до Ісламу та його законам.

Час від часу з’являються брехливі розмови про «міжконфесійний діалог». Щоб дізнатись реальне положення цього питання, необхідно розглянути наступне:

Доведено, що Коран — не від арабів, тому що вони не змогли привести подібний йому текст, а також доведено те, що він — не від Мухаммада (с.а.с.), оскільки він (с.а.с.) сам із числа арабів, тому виклик, який міститься у Корані, також стосувався і його самого.