По розділам

Новина: В Пентагоні заявили, що виток секретних документів Міноборони США становить дуже серйозну загрозу національній безпеці.

Новина: Туреччина готується до президентських і парламентських виборів, які відбудуться у неділю 14 травня 2023 році.

Новина: Президент Франції Макрон зробив примітні заяви в інтерв’ю газеті «Les Echos», і, мабуть, найважливіше можна звести до наступних пунктів:

Новина: Чад попросив посла Німеччини покинути країну, пояснюючи це недотриманням дипломатичних норм.

Новина: Ердоган заявляє про необхідність продовження зусиль на міжнародних форумах для збереження статусу священних місць («Аль-Джазіра», 07.04.2023).

Новина: Міністр вакуфів Єгипту Мухаммад Мухтар Джума попередив про наслідки мовчання на атаки окупаційних сил та їх злочинів проти палестинського народу, особливо в окупованому Аль-Кудсі, на їх люте вторгнення в Аль-Аксу.

Прочитавши статтю Рагіфи Раммах під назвою «Заклик до влади релігії або влада релігійних людей», опубліковану в газеті «As-Safir» 16.07.1987, ми знаходимо в ній багато наклепу проти Ісламу. І, звичайно ж, це зачіпає кожного мусульманина, рівного до своєї релігії і Умми. Тому ми порахували за необхідне роз’яснити правду і спростувати брехню.

Повідомляється від Анаса (р.а.), що Пророк ﷺ сказав:

Очевидно, що вплив Франції в її колишніх колоніях стрімко слабшає. Дійсно, ганебний «послужний список» Франції давно повинен був примусити людей відвернутись від цього колонізатора.

Історія людства — це історія відносин між людьми. Ці відносини завжди ґрунтувались на певних ідеях, почуттях і законах.

Як відомо, ми, будучи рабами Всевишнього Аллаха, є адресатами релігії Іслам. І ця реальність покладає на нас відповідальність за дотримання в своїх діях того, що ниспослав Аллах.

В останні роки серед мусульман зросло бажання заучувати Священний Коран.

В цій статті я зачеплю важливий аспект, пов’язаний з розумінням того, як колоніальний Захід зміг зруйнувати державу Халіфат, і мета тут — не в тому, щоб оплакувати його руїни, а, швидше, в тому, щоб пролити світло на аспект запеклої боротьби, які протікала між прибічниками істини і брехні.

Усі живі країни і народи прагнуть до звільненню від колонізатора. Проте незалежність не досягається лише вигнанням колонізатора і обранням правителя, який слідує воле того самого колонізатора, як це має місце сьогодні в ісламських землях. Швидше, незалежність досягається, коли влада в країні переходить до рук народу.

Наступив 102-й Рамадан без Халіфату і халіфа, і перебування мусульман в стані поразки і залежності від колоніальних держав. Що відбувається з кращою Уммою, виведеною для людей!?

Всевишній Аллах сказав:

Інтереси представляють собою основу, на якій будуються суспільства, тому що саме спільний інтерес встановлює відносини між людьми у суспільстві.

Дванадцята щорічна конференція, присвячена Халіфату, яку провів Хізб ут-Тахрір в Тунісі, викликала безпрецедентну хвилю засудження і порицання.