По розділам

Новина: Міністр освіти Франції Жан-Мішель Бланкер схвалив пропозицію інституту вивчення та досліджень Монтень по навчанню арабській мові у державних школах, щоб «боротися з ісламським екстремізмом».

Новина: Наречена Джамаля Хашогджи розповіла в ефірі турецького телеканалу про день вбивства саудівського журналіста та про свою відмову від запрошення Дональда Трампа відвідати Білий дім..

Новина: Згідно офіційній статистики українське місто Дніпро вийшло із числа міст – мільйонників, тому що по стану на 1 серпня зафіксовано менше одного мільйона жителів. У місті зафіксовано 996 тисяч 787 жителів.

Новина: як повідомляють турецькі ЗМІ від 3 серпня 2018 року, після того, як Сполучені Штати вирішили ввести санкції проти міністра юстиції Туреччини Абдулхаміта Гюля та міністра внутрішніх справ Туреччини Сулеймана Сойлу.

Новина: 14 травня 2018 року «Thenewkhalij» повідомляє, що парламент Єгипту ухвалив законопроект під назвою «Проведення клінічного медичного дослідження», більш відоме як клінічне дослідження.

Новина: «Телеканал «NBC», посилаючись на слова трьох американських офіційних представників, повідомляє, що «Ізраїль» готується до війни з Іраном та бажає отримати у цьому підтримку від США. У той же час прем’єр-міністр «Ізраїлю» Біньямін Нетаньяху спростував це», — повідомляє «Аль-Джазіра».

Хізб ут-Тахрір у Тунісі організував пікет під назвою «Закони Аллаха не продаються і не обмінюються за зовнішні кредити та угоди».

Заступник Генерального секретаря ООН по гуманітарним питанням Марк Лоукок об’явив про те, що ООН «програє боротьбу з голодом» в Ємені.

13 вересня 1993 р. у присутності найбільших злочинців того часу була підписана угода в Осло.

Перші іскри демонстрацій у Басрі прийшлись на липень.

Розглядаючи божественні веління (фардм), можна помітити, як вони поділяються на два види: індивідуальні обов’язки (фард айн) та колективні (фард кіфая).

Над мусульманською родиною у плані її існування нависла велика загроза, яка підриває її основи та роз’єднує її членів.

Секуляризм є не просто інноваційною ідеєю, а є продуктом ідеологічного мислення, запровадженого невірними у межах протистояння між істиною та брехнею, що розпочалось іще з часів джахілії.

Посланець (с.а.с.) на самому початку свого шляху навчив нас визначати доленосні проблеми та підходити до кожної із них як до питання життя та смерті.

Мірило мислення, нафсу та поведінки людини

Внутрішня політика, будучи турботою про справи Умми та держави, навіть якщо і важлива, проте буде неправильно займатись лише нею.