По розділам

Новина:

«Euro News» опублікував статтю під назвою: «Терміново: президент Палестини закликає «ХАМАС» укласти угоду з «Ізраїлем», щоб запобігти новій Накбі».

Новина:

В ЗМІ ми часто чуємо про подвійні ЗМІ стандарти Заходу по відношенню до мусульман, і трагедія в Газі не є винятком.

Новина:

Виконуюча обов’язки заступника держсекретаря США Вікторія Нуланд в інтерв’ю американському каналу «CNN Türk» 30 січня заявила:

Новина:

Держдепартамент США підтвердив, що «Ізраїль» має право боротись з тероризмом в секторі Газа і на Західному березі за умовою, що це буде зроблено згідно з міжнародним правом.

Новина:

Сполучені Штати Америки і низка країн припинили фінансування БАПОР (Близькосхідне агентство ООН по наданню допомоги палестинським біженцям і організації робіт).

Новина:

Міністр іноземних справ Туреччини Хакан Фідан заявив, що «Ізраїль» тримає жителів Гази в заручниках. І, здається, Тель-Авів, «не у захваті» від припинення вогню в секторі Газа («Аль-Джазіра»).

Війна в Газі показала, що Ердоган, Абдулла II, емір ОАЕ підтримують продовольством і усім необхідним єврейське утворення, у той час як сіоністи вбивають мусульман в окупованій Палестині. Це відомий факт, і їх підтримка триває досі. Про це свідчать вороги Умми — американці, сіоністи, німці, англійці і французи; усі визнають те, що мусульманські правителі підтримують ворогів Ісламської Умми, яків вбивають і знищують її.

Ми зрозуміли цінність наших вчених, коли втратили їх. Ми так само зрозуміли цінність справедливих і праведних правителів, коли втратили їх. Але усе це обійшлось Уммі настільки дорого, що описати це неможливо. І ось сьогодні наші землі зруйновані, а мусульмани піддаються усілякому пригнобленню, і це відбувається через відсутність вчених, які говорять правду, не звертаючи уваги на засудження, і через відсутність правителів, які вважають своїх підданих довіреністю (аманатом) Аллаха і прагнуть до виконання тільки волі Аллаха.

Коли ми бачимо героїзм братів-муджахідів, ми відчуваємо гордість і велич. Вони прагнуть принести себе в жертву заради Аллаха на полях битв, на благословенній землі, любимою Аллахом, в джихаді на шляху Аллаха. Вони вдовольняються обіцянкою Посланця Аллаха ﷺ, який сказав:

З того дня, як був скасований Халіфат, Ісламська Умма доклала немало зусиль і принесла величезні жертви, щоб знов встати на ноги. Вона пожертвувала багатьма життями заради цієї мети і продовжує жертвувати не меншою кількістю людей. Зусилля, які почались в Тунісі з «Арабської весни» і дійшли до Сирії, були вогнем такого духу.

Тридцять років назад, 24 січня 1993 року, ми отримали звістку про вбивство турецького журналіста Угура Мумджу1. На той час я був студентом, який готувався до вступу в університет, і, як звичайний обиватель, дивився на події з очки зору того, що повідомлялось в новинах. З того часу громадська думка була переконана, що за вбивством стоїть Іран. В крупних містах пройшли ходи, які засуджували вбивство Угура Мумджу. Серед гасел виділялись «Туреччина не стане Іраном!», «Туреччина світська, вона залишиться світською!». Іран сприймався як «шаріатська держава».

Протягом багатьох років Захід, який є головним хазяїном запеклої війни проти Ісламу і мусульман, з одного боку, невпинно атакує політичні ідеї і положення Ісламу, а з іншого — продовжує свої зусилля по інтеграції мусульман в світську і демократичну капіталістичну систему за допомогою проекту «поміркованого Ісламу».

Як зазначається в повідомленні «The Telegraph», губернатор штату Техас Ебботт назвав Джо Байдена «президентом-беззаконником» і заявив про право штату на «самооборону» уздовж кордону з Мексикою. Він сказав:

В рамках наративу врегулювання конфлікту використовується брехня, заснована на фабрикації різних звинувачень проти будь-кого, хто виступає проти злочинної війни, яка ведеться окупаційним утворенням в секторі Газа за повної підтримки американської адміністрації. В цьому зв’язку 5 грудня 2023 року Палата представників США схвалила незобов’язуючу резолюцію, яка заявляє, що «антисіонізм є формою антисемітизму».

1 лютого 2024 року президент США Байден підписав безпрецедентний наказ про введення санкцій проти 4 єврейських поселенців, які напали на палестинців на окупованому Західному Березі.

«Рішення про призупинення фінансування агентства з боку найбільших донорів є руйнівним ударом по його старанням... Агентство ООН для надання допомоги біженцям Палестини (БАПОР) повністю залежить від пожертвувань донорів... БАПОР неможна ліквідувати одним розчерком пера, і рішення про тимчасове припинення фінансової підтримки може поставити під загрозу життя мільйонів»,

Складна роль, яку Іран грає в регіоні, співмірна з тим, що він є крупним регіональним сектантським політичним центром і вимагає від нього створення широкої мережі згуртувань, різних озброєних угрупувань, тісно пов’язаних з релігійними і громадянськими інститутами.

Військові бази — це стратегічні опори тієї держави, яка їх розміщує. Вони виконують основні задачі в межах стратегічного плану, захищаючи інтереси держави, а також зберігають вплив держави і грають інші виділені їм ролі в глобальному, регіональному чи місцевому масштабі.