Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто послідував йому.

2 квітня 2019 р. делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі двох осіб відвідала посольство Китайської Народної Республіки м. Київ.

Хізб ут-Тахрір в Україні вітає мусульман усього світу, України та Криму зі святом Ід-аль-Адха (Курбан Байрам).

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні поспішає привітати мусульман усього світу, України та Криму з приходом великого свята Ід аль-Фітр (Ораза Байрам).

Напередодні 4-ї річниці анексії Криму активізувались дискусії та міркування щодо причин успіху вельми зухвалої операції, здійсненої Росією у березні 2014 р.

19-20 вересня делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі 3 осіб відвідала посольства Індонезії, Малайзії, Пакистану та Туреччини з метою донести офіційну позицію Хізб ут-Тахрір щодо подій у штаті Аракан, а також вручити прес-релізи, видані Хізб ут-Тахрір по даній тематиці.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Ми не побачили ніяких доводів у статті Бабакра Фейсала. Він лише намагається атакувати партію «Хізб ут-Тахрір», роблячи брехливі висновки. Він пише, що скинутий режим режим аль-Башира був ісламським, припускаючи, що Хізб ут-Тахрір прагне застосувати те ж саме, чим правив аль-Башир.

У середу 14.08.2019 Держдепартамент США ввів санкції проти екс-голови Національної служби безпеки і розвідки Судану Салаха Абдуллаха Коша, заборонивши йому в’їзд на територію Сполучених Штатів.

Погляд Хізб ут-Тахрір на угоду між військовими і силами змін

Питання: Ассаляму алейкум, дорогий шейх!

від Абд аль-Азіза аль-Маніса

Хвала Аллаху, мир і благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам і тим, хто йому послідував!

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

О суботі 10 жовтня 2015 року російські війська за підтримки ВВС Росії вступили у запеклі зіткнення з озброєною опозицією у північно-західному регіоні Сирії. Це перша широкомасштабна суходольно-повітряна атака з початку кремлівської військової кампанії у Сирії 30 вересня. Бойові дії зосереджені у двох провінціях – Хама та Ідліб – на півночі країни, які займає озброєна опозиція, не кажучи вже про «Джабхат ан-Нусра» (див. газета «Аль-Ватан» за 10.10.2015). У той самий час повідомляється, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації почали наземну операцію проти опозиціонерів у стратегічному районі аль-Габ поблизу Хами (див. «BBC Arabic» за 08.10.2015). Незадовго до цього військові кораблі ВМС Росії на Каспійському морі запустили 26 крилатих ракет по сирійській території (див. «BBC Arabic» за 07.10.2015). Перед цим Росія здійснила авіа-удари по території Сирії 30 вересня 2015 року після того, як депутати російського парламенту одностайно схвалили резолюцію, що дозволяє проведення військових операцій ВС РФ на території Сирії. Адміністрація президента Сирії підтвердила, що відправлення ВВС Росії до Сирії відбулася за проханням сирійської держави через послання, відправлене президентом Асадом президентові Путіну, як про це повідомило Сирійське державне інформагентство (див. «BBC Arabic» за 30.09.2015).

Питання: Економічна конференція у Бахрейні, проведена під керівництвом американської адміністрації Кушнера, дійшла до кінця.

Щодо умов знаходження при владі халіфа приводяться шаріатські тексти. Муавін повинен відповідати тим же умовам, що й халіф, але з однією різницею, що його для виконання своїх обов’язків не обирають мусульмани.

Парламенти у мусульманських країнах, зокрема — в арабських, є традиційною моделлю парламентів у демократичних країнах. Вони виконують ту ж законодавчу діяльність і виражають довіру або недовіру правителям, навіть якщо це відбувається лише формально.

26 квітня ООН опублікувала доповідь, у якій говориться, що число жертв в Ємені внаслідок триваючого конфлікту, як очікується, перевищить 230 тис. до кінця 2019 року.

Мусульманським вченим у Султанаті Оман, зокрема — шановному муфтію Ахмаду ібн Хамду аль-Халілі.

Події у Судані нічим не відрізняються від події в Алжирі.

Новина: Десятки тисяч прибічників Екрема Імамоглу зібрались у четвер, 30 червня 2019р. біля будівлі мерії Стамбулу, щоб відсвяткувати вступ їх обранця на посаду градоначальника.

Новина: Як заявив заступник міністра оборони Британії Тобіас Еллвуд, обсяг катарських інвестицій в Об’єднане Королівство перевищив 45 мільярдів доларів, обсяг торгового обміну між двома державами досяг шести з половиною мільярдів доларів, а кількість спільних компаній, діючих у Досі,досягла позначки 622.

Новина: В Ірані святкують 40-річчя «Ісламської революції».

Людяність (гуманність) — це сучасний термін, який отримав поширення і застосування у багатьох аспектах нашого життя, особливо для того, щоб вирішити суперечки між людьми, коли стикаються життєві погляди, культури, позиції і стандарти.

В Уммі існує багато різноманітних партій, деякі із яких мають релігійну спрямованість, а деякі — світську. Наявність релігійних партій є природним у силу переконань мусульман і прив’язаності їх до своєї релігії, але світські партії з’явились з причини панування у світі західної ідеї.

Хтось повторює одне і те ж саме, ніби папуга, і не розуміє, що говорить, другий впадає в оману і не усвідомлює цього, третій дозволяє себе обдурювати і ігнорує те, коли йому пояснюють те, що відбувається, а четвертий взагалі думає лише про заробіток і ніяк не може насититись!

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Разом з благородним хадісом

بسم الله الرحمن الرحيم

Встановлення Ісламської Держави, подальша його збереженість, а також підйом та відродження Умми за допомогою нього мають першочергову важливість у списку справ носіїв ісламського заклику.

Офіційний представник інформаційного офісу «Талібану» у Катарі Сухейль Шагін заявив про те, що його організація наблизилась до підписання мирної угоди з американським окупантом.

У цій статі, по суті нічого нового по даному питанню не викладається. Швидше, у ній ми спробуємо зосередитись на ролі понять у житті народів і націй, незалежно від відмінності цих понять і ступеню їх впливу на індивідуумів, групи і народи.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.