Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідкував йому.  

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва барякятух, дорогі брати та сестри в Ісламі.

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто пішов за ним.

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва барякятух, любі брати і сестри в Ісламі, мусульмани України, Криму і всього світу!

Хвала Аллах, Господу Світів!

Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам й усім тим, хто пішов за ним.

Шановні брати й сестри в Ісламі, мусульмани України, Криму та всього світу!

Рубрика "Актуальне інтерв'ю" з Фазилом Амзаєвим - Нинішні події в Криму. Кореспондент газети "Відродження" Сулейман Куламетов.

Фазил Амзаєв на передачі "Актуальне інтерв'ю". Кореспондент громадсько-політичної газети "Відродження" Сулейман Куламетов.

Інтерв'ю з Фазилом Амзаєвим, головою інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні в 144 номери всекримської суспільно-політичної газети "Відродження"

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Народ Ємену як і раніше страждає від боротьби, яка бушує між Америкою та Англією останні 3 роки.

Парламент Судану у середу 27 грудня 2017 року одностайно схвалив проект бюджету на 2018 рік, який, м’яко кажучи, є прокляттям, що спіткало народ Судану. Уряд підняв митний податок з 6,9 до 18 доларів США, у результаті чого ціни на імпортований товар зросли на 300%.

З початку заяви Трампа про його визнання Єрусалиму столицею «Ізраїлю» мусульмани протестують проти цього рішення по сьогоднішній день. У той же час ми чуємо даремні заяви мусульманських правителів, які шукають політичний простір навколо проблем Палестини.

Питання: Шановний шейх, сподіваюсь, цей лист застане Вас у доброму здоров’ї.

Адресований Алі Гайсу Абу аль-Хасану

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

О суботі 10 жовтня 2015 року російські війська за підтримки ВВС Росії вступили у запеклі зіткнення з озброєною опозицією у північно-західному регіоні Сирії. Це перша широкомасштабна суходольно-повітряна атака з початку кремлівської військової кампанії у Сирії 30 вересня. Бойові дії зосереджені у двох провінціях – Хама та Ідліб – на півночі країни, які займає озброєна опозиція, не кажучи вже про «Джабхат ан-Нусра» (див. газета «Аль-Ватан» за 10.10.2015). У той самий час повідомляється, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації почали наземну операцію проти опозиціонерів у стратегічному районі аль-Габ поблизу Хами (див. «BBC Arabic» за 08.10.2015). Незадовго до цього військові кораблі ВМС Росії на Каспійському морі запустили 26 крилатих ракет по сирійській території (див. «BBC Arabic» за 07.10.2015). Перед цим Росія здійснила авіа-удари по території Сирії 30 вересня 2015 року після того, як депутати російського парламенту одностайно схвалили резолюцію, що дозволяє проведення військових операцій ВС РФ на території Сирії. Адміністрація президента Сирії підтвердила, що відправлення ВВС Росії до Сирії відбулася за проханням сирійської держави через послання, відправлене президентом Асадом президентові Путіну, як про це повідомило Сирійське державне інформагентство (див. «BBC Arabic» за 30.09.2015).

Посол Саудівської Аравії у США Адель аль-Джубейр зранку 26.03.2015 заявив про початок військової операції проти хоусітів, яку проти них поведуть 10 країн, серед яких будуть і країни Перської затоки, за виключенням Султанату Оман. Аль-Джубейр запевнив, що Саудівська Аравія узгодила зі США проведення цієї військової операції проти хоусітів.

Питання перше: Ми знаємо, що Росія увійшла у Сирію по домовленості з Америкою або за її наказом для захисту режиму Асада і для створення сприятливої атмосфери для політичного врегулювання з опозицією...

Питання: 19.11.2017 на сайті електронної газети «Аль-Мудун» була опублікована стаття, де згадувалось, що кампанія по боротьбі з корупцією у Саудівській Аравії зачепила і військові кола:

Питання: 04.11.2017 газета «AsharqAl-Awsat» опублікувала статтю «Зустрічі у Каїрі завершились угодою про об’єднання лівійських військових закладів».

Керівники п’ятдесяти п’яти мусульманських країн зібрались у Стамбулі 13 грудня 2017 року, щоб відповісти на рішення Трампа, який об’явив аль-Кудс столицею сіоністського утворення.

Починаючи з раннього ранку 14 листопада 2017 р. у столиці Узбекистану Ташкенті почались масові обшуки у домах мусульман, так або інакше пов’язані з політичною партією «Хізб ут-Тахрір». На протязі декількох днів було затримано біля 80 мусульман. Після тривалих допитів про участь у Хізбі семеро із них були заарештовані.

З посиланням на місцеві ЗМІ Дейр-ез-Зор повідомляється, що авіація РФ нанесла шість авіаударів по мирному населенню. Російська авіація вдарила по транспортам з громадянським населенням , які втікали із Дейр-ез-Зора в інші регіони Сирії.

Новина: Кореспондент телеканалу «Аль-Джазіра» 14 січня 2018 року передає, що сили режиму скерувались у бік авіабази «Абу ад-Духур» із селища Ханнасер провінції Алеппо, що у декількох десятках кілометрів від цієї бази. Також наступ урядових сил йшов з провінції Хама та Ідліб уздовж залізниці.

Новина: «Можливість жити на Марсі стала близькою після того, як вчені НАСА продемонстрували вісім способів, за допомогою яких можна отримати воду, необхідну там для життя» (alarabiya.net).

Новина: «Американський журнал «Newsweek» повідомив, що адвокати президента Дональда Трампа роблять усе можливе, щоб запобігти публікації книги Майкла Вольфа «Вогонь та лють». У книзі зображений чорний образ Білого дому, на чолі якого стоїть Трамп. Вольф назвав президента найбільш ненадійною людиною, яка коли-небудь ходила по землі» («NBC News»).

Інколи при аналізі політичних змінень не треба акцентувати свою увагу на деталях незначних повсякденних подій, а поглянути на повну картину того, що відбувається, щоб у подальшому вміти робити правильні висновки про нові події та приймати гідну позицію.

Агентство новин «Саба», що належить президенту Хаді, заявило про те, що офіційний представник коаліційних сил, закликаний сприяти встановленню закону та порядку в Ємені, виразив жалкування у зв’язку з заявою, зробленою координатором гуманітарної допомоги в Ємені Джиммі Макголдріком, в якій він проявів упередженість по відношенню до ополченців - хоусітів, які спонсоруються Іраном.

Воістину, сум та жалкування викликає той факт, що західні посольства та міжнародні спецпосланці є фактичними урядами в ісламських землях і вони ж є справжніми законодавцями у нас, а усілякі місцеві парламенти слугують лише торговими центрами по продажу законів, а також легітимізація злочинів та змов, і не більше того.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Коли секуляристи говорять про Халіфат, ти відчуваєш, що їх розмова виходить із глибокого провалля або болота гнилі, демонструючи ступінь їх ненависті до Ісламу та його законам.

Час від часу з’являються брехливі розмови про «міжконфесійний діалог». Щоб дізнатись реальне положення цього питання, необхідно розглянути наступне: