Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани Криму, України і усього світу!

16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах, валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідував йому.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Дане питання було задане учнем 5 класу однієї із шкіл міста Хусан викладачу на ім’я Хусейн Абу аль-Хадж. Хусейн Абу аль-Хадж роз’яснив йому та іншим учням те, в чому різниця між цими прапорами.

بسم الله الرحمن الرحيم

7 Мухаррама 1443 р.х., що відповідає 15 серпня 2021 р., мусульмани зраділи входженню афганських муджахідів в Кабул, в той час як США квапливо вивели свої війська, а їх агент Ашраф Гані втік.

На протязі чотирнадцяти сторіч на початку кожного нового року по хіджрі у священному місяці Мухаррам мусульмани згадують подію, прийняту як початок мусульманського літочислення, а саме — переселення (хіджра) Посланця Аллаха ﷺ на територію Ісламу (Дар уль-Іслям) в Медину.

Землі перенесення і піднесення Пророка ﷺ, — не соромлячись Аллаха, Його Посланця ﷺ і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: У п’ятницю Рада Безпеки ООН не змогла досягти угоди про припинення вогню в районі Тиграй в Ефіопії (див. «France 24» і «AFP» за 20.11.2021).

Питання: 20 грудня 2021 року міжнародний телеканал «Al Jazeera» на своєму веб-сайті опублікував наступне: «Між українською армією і промосковськими сепаратистами трапилось зіткнення, в результаті якого обидві сторони понесли втрати. Ці події відбулись наступного дня після об’явлення секретарем РНБО України Олексієм Даниловим про те, що «уперше в історії країни утверджений план оборони України».

Питання: Турецька ліра у стислі строки впала до максимально низької позначки. Менше аніж з два місяці вона втратила більше 30% своєї вартості, а з початку цього року втратила понад 45%.

За допомогою Аллаха Всевишнього ми сьогодні завершуємо всесвітню кампанію, проведену Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір по вказівці вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти,аміра Хізб ут-Тахрір, з нагоди трагічної дати скасування Халіфату.

Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір запускає кампанію

Американські демонстранти, які підтримують поки іще діючого президента США Дональда Трампа, штурмували будівлю Конгресу, щоб завадити законодавцям затвердити перемогу демократа Джо Байдена, який, на їх думку, сфальсифікував вибори.

Новина: Як повідомляють російські ЗМІ, Москва виразила стурбованість можливістю розташування американських ракет середньої і малої дальності в Європі, попередивши про нову «ракетну кризу».

بسم الله الرحمن الرحيم

Новина: Переговори Австралії з ЄС по торговій угоді були відкладені через загострення скандалу навколо рішення Канберри скасувати оборонний контракт з Парижем.

بسم الله الرحمن الرحيم

Новина: Заступник міністра інформації і культури Афганістану Забіхулла Муджахід пояснив, що тимчасовий уряд не має намір вимагати екстрадиції колишнього президента Ашрафа Гані, а вимагає повернути розграбовані ним засоби із країни.

В попередній частині ми говорили про складний етап в історії Умми, тобто про етап вторгнення хрестоносців в мусульманські країни, зокрема — в Шам, і про захоплення благословенної мечеті аль-Акса.

Економічна реальність в Туреччині не зміниться в одну мить, як думають деякі. Насправді, президент Ердоган не вирішив проблему, як він сказав, з «нападом на Туреччину».

Нинішні правителі мусульман, режими, закони і конституції не відображають ані прагнень Умми, ані її почуття. Навпаки, усі вони — лихо мусульманських народів. Правителі — це агенти Заходу, які управляють Уммою на основі західних систем і законів, витікаючих із західного погляду на життя.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

До виконання дій чоловіка мотивують внутрішні сили. Отож, необхідно з’ясувати природу цих сил і дізнатись ступінь їх впливу. Чому вчинки різних людей відрізняються? Чому деякі люди здатні робити великі справи, у той час як інші нездатні?

Невігластво серед мусульман досягло такої міри, що багато тих, хто вважає себе мусульманським мислителем і навіть називає себе вченим, явно змішують істину з брехнею. Тому, на жаль, ми вимушені відповідати тим, хто висуває ісламські гасла.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.