بسم الله الرحمن الرحيم

Хвала Аллаху, Господу світів, який сказав:

У 2016 році США скинули на Сирію та Ірак 24287 бомб згідно аналізу американського журналу «Defense One» за 05.01.2017, проведеному за заказом Ради по міжнародним відносинам (CFR) у США.

Повстанці в Алеппо зазнали поразки після того, як розділилися на групи, а згодом вони втратили всі завоювання. Інші ж загрузли в допомозі і брехливих обіцянках з боку мусульманських правителів-маріонеток, які послабили повстанців до такої міри, що вони навіть не можуть допомогти мусульманам в різанині, яку учинив режим.

У 113 номері арабської газети "Ар-Рая" вийшла стаття голови Центрального Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Фазила Амзаэва про українську кризу "Українська криза як наука народам, які прагнуть незалежності від колонізації наддержав".

Чому Ердоган націоналіст, а не ісламіст. Відповідь на це очевидна. З вояків бази НАТО Інджирлік кілька років злітають літаки, які знищують сирійський народ під приводом боротьби з ІГІШ.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Медичні та громадянські джерела у Східній Гуті (Дамаск) підтвердили 30.04.2017 вбивство дитини та поранення десятків мирних жителів, серед яких був єдиний лікар-невропатолог в усій Гуті.

Трагічні події у таборі Айн аль-Хільва причиняють багато болю нашому народу, особливо на тлі того, що Хізб ут-Тахрір багаторазово попереджав про недозволенність проливати мусульманську кров, вбивати не по праву і навіть скеровувати зброю у бік свого брата!

Хвала Аллаху, Господу світів! Мир та благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам та усім, хто послідував за ними...

Запитання: Мир Вам від Аллаха, милість та благословення.

О суботі 10 жовтня 2015 року російські війська за підтримки ВВС Росії вступили у запеклі зіткнення з озброєною опозицією у північно-західному регіоні Сирії. Це перша широкомасштабна суходольно-повітряна атака з початку кремлівської військової кампанії у Сирії 30 вересня. Бойові дії зосереджені у двох провінціях – Хама та Ідліб – на півночі країни, які займає озброєна опозиція, не кажучи вже про «Джабхат ан-Нусра» (див. газета «Аль-Ватан» за 10.10.2015). У той самий час повідомляється, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації почали наземну операцію проти опозиціонерів у стратегічному районі аль-Габ поблизу Хами (див. «BBC Arabic» за 08.10.2015). Незадовго до цього військові кораблі ВМС Росії на Каспійському морі запустили 26 крилатих ракет по сирійській території (див. «BBC Arabic» за 07.10.2015). Перед цим Росія здійснила авіа-удари по території Сирії 30 вересня 2015 року після того, як депутати російського парламенту одностайно схвалили резолюцію, що дозволяє проведення військових операцій ВС РФ на території Сирії. Адміністрація президента Сирії підтвердила, що відправлення ВВС Росії до Сирії відбулася за проханням сирійської держави через послання, відправлене президентом Асадом президентові Путіну, як про це повідомило Сирійське державне інформагентство (див. «BBC Arabic» за 30.09.2015).

Посол Саудівської Аравії у США Адель аль-Джубейр зранку 26.03.2015 заявив про початок військової операції проти хоусітів, яку проти них поведуть 10 країн, серед яких будуть і країни Перської затоки, за виключенням Султанату Оман. Аль-Джубейр запевнив, що Саудівська Аравія узгодила зі США проведення цієї військової операції проти хоусітів.

Америка вже котрий день не припиняє атаки проти ісламських країн за допомоги своєї авіації та ракет. Ця агресія почалася 08.08.2014 коли вона вдерлася в Ірак. Після цього вона 23.09.2014 атакувала Сирію. Спочатку вона долучила до цього зрадницьких правителів цього регіону, потім за нею послідували її союзники на Заході: Франція 19.09.2014, Англія, після того як на це погодився її парламент 26.09.2014, а також їх прибічники. Усі вони співучасники ворожнечі Америки проти Ісламу і мусульман і допомагають їй тільки для того, щоб їм досталася доля у здобичі…! Таким чином французькі літаки послідували за Америкою, і таким самим чином Англія втягнулася у збіговисько диких звірів. І усі вони приводять вже давно викритий аргумент, мовляв, вони воюють проти організації «ІДІШ» і проти тероризму, хоча самі в той самий час знищують багатство Умми, вбивають громадське населення і розповсюджують панування невірних колонізаторів у регіоні!

Питання: На сайті «Росія Сьогодні» за 26.05.2017 з посиланням на «Reuters» повідомляється про те, що Конгрес США бажає провести голосування з приводу відхилення угоди, укладеної Трампом у Саудівській Аравії на суму 460 млрд. доларів.

Питання: В останній час загострилась політична та економічна криза у відносинах між Трампом та Європою, особливо — з Німеччиною, хоча очікувалось, що це загострення буде тривати доти, доки не завершиться виборча кампанія Трампа, як зазвичай буває з кандидатами у президенти на Заході.

 

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) виразив стурбованість у зв’язку з загрозою для життя сотень тисяч дітей у західній частині міста Мосул, що виникла через зіткнення між іракськими силами та «ІД».

Промова д-ра Усмана Баххаша (Абу Убайди), директора Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір, на щорічній конференції «Халіфат» у Лівані.

Шаріат вимагає встановлення Халіфату та скасування кордонів Сайкс–Піко

Новина: Головний муфтій КСА Абдуль-Азіз ібн Абдуллах Аль аш-Шейх заявив про те, що рішення, прийняті КСА проти Катару з причини допомоги останнього тероризму, «ідуть в інтересах мусульман і на користь майбутнього самих жителів Катару».

Новина: шейх аль-Азхара Ахмад ат-Тайіб, виступаючи у програмі «Імам ат-Тайіб» на каналі «CBC», сказав, що у наші дні християни не вважаються ахлюзімма, тому що якщо уважно розглянути причини виникнення цього терміну , то ми знайдемо, що його не було в Ісламській Державі.

Новина: Формування зон безпеки у Сирії не означає створення передумов для розділу країни. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров 5 червня.

Меморандум про створення зон деескалації у Сирії, незважаючи на багаторазові порушення, впевнено прокладає собі шлях скрізь хащу регіональних та міжнародних інтересів, залишаючи за собою крики вдів та сиріт та величезні жертви, які несе народ Шаму протягом останніх семи років.

З того часу, як були розкриті деталі нещодавньої угоди в Астані, які свідчать про намір «держав-гарантів» провести розмежування між повстанськими загонами та силами режиму, щоб зміцнити режим припинення вогню, тоді можливе втручання турецької армії у Західне Алеппо та Ідліб стало одним із найбільш обговорюваних питань.

Незважаючи на послаблення та виснаження, які здаються, революція Шаму ось вже сьомий рік як і колись несприйнятлива до усіх спроб примусити її прогнутися перед рішеннями, що нав’язуються їй.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Глава про гідні якості справедливого правителя, покарання тирану, спонукання до м’якості у відношенні підопічних та заборону створення їм труднощів

Ми вітаємо вас, дорогі брати, на новій серії нашої програми «Разом зі священним хадісом». І починаємо найкращим привітанням: мир вам от Аллаха, Його милість та благословення.