12 листопада Південний військовий суд РФ у м. Ростов на Дону у межах т.з «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» засудив 6-х мусульман із Криму на строки від 7 до 19 років позбавлення волі.

Новина: 13 серпня 2019 р. в аеропорту м. Одеса (Україна) у межах екстрадиційного запиту по лінії Інтерполу від Киргизії був затриманий Махмуд Абдульмумін (Махмуджон Холдаров).

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто послідував йому.

2 квітня 2019 р. делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі двох осіб відвідала посольство Китайської Народної Республіки м. Київ.

Хізб ут-Тахрір в Україні вітає мусульман усього світу, України та Криму зі святом Ід-аль-Адха (Курбан Байрам).

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні поспішає привітати мусульман усього світу, України та Криму з приходом великого свята Ід аль-Фітр (Ораза Байрам).

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Веб-ресурс BajNews опублікував статтю Ліни Якуб, де та, коментуючи організований партією «Хізб ут-Тахрір» пікет по засудженню так званої «зустрічі донорів «Друзі Судану», пише:

Минуло три місяці з початку народного повстання в Іраку, темпи якого підсилились і розширились, охопивши усе прошарки населення, у тому числі, лікарів, інженерів, студентів, юристів, підприємців, володарів наукових ступенів, відставних офіцерів армії, а також деяких представників племен у центральних і південних провінціях.

Ісламська Умма ніколи не програвала перед зовнішнім ворогом. Якщо вона і програвала, то часто через дії внутрішніх зрадників, підкуплених Заходом і просякнутих його ідеями.

Хвала Аллаху! Мир і благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам та усім тим, хто надав йому допомогу!

Питання: Ассаляму алейкум, дорогий шейх!

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

Питання: Ми знаємо, що народні хвилювання в Іраку, Лівані та Ірані почались спонтанно, але чи залишились вони незалежними?

Питання: При прочитанні книги «Ісламська особистість», III том, у мене склалось враження, що є якесь протиріччя у книзі, бо в одному місце говорилось, що навмисне вбивство є маніам (певним перешкоджаючим описом) для отримання спадку вбитого.

Питання: Я слідую мазхабу Абу Ханіфи, де шаріатські хукми діляться на 7 категорій, у той час як у Хізб ут-Тахрір вони діляться на 5 категорій. Більше того ці хукми впливають на визначення стовпів, фардів та інших речей у намазі.

Президент Палестинської автономії Махмуд Аббас видав наказ про закон, який обмежує шлюбний вік до 18 років, за винятком певних випадків, вказаних компетентним судом.

Проте це не завадить носіям заклику і надалі вести свою діяльність і це стане бар’єром між ними та Уммою

26 квітня ООН опублікувала доповідь, у якій говориться, що число жертв в Ємені внаслідок триваючого конфлікту, як очікується, перевищить 230 тис. до кінця 2019 року.

Листопад 2019 р. ознаменувався у Росії винесенням в двох вироків по т. з «справам Хізб ут-Тахрір».

Новина: «Жоден народ за останнє десятиріччя не постраждав від хімічної зброї так, як страждають сирійці, які вимушені бачити, як їх діти помирають від удушшя, що викликає не описуваний страх.

Новина: Ісламські школи у Британії зайняли позиції кращих у рейтингу країни, що є безпрецедентним в історії британських освітніх закладів. Список кращих шкіл, опублікований міністерством освіти Британії, свідчить, що ісламські школи зайняли перші три строчки у рейтингу кращих.

Прем’єр-міністр Уряду національної згоди (УНЗ) Лівії Фаіз Сарадж відвідав Туреччину 27.11.2019 і уклав з президентом Ердоганом угоду про розширення військової співпраці, а також окрему угоду про морські кордони у східній частині Середземного моря.

Прем’єр-міністр Малайзії Махатхир Мухаммад закликав до проведення конференції у столиці своєї держави, куди, як очікувалось, повинні були приїхати делегації п’яти основних держав: самої Малайзії, потім Туреччини, Катара, Індонезії і Пакистану.

На саміті НАТО, який пройшов з 3 по 4 грудня цього року, протиріччя у поглядах між Францією та Америкою по багатьом питанням стали очевидні.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

І слова Пророка (с.а.с.): «Найулюбленіша релігія для Аллаха — легка релігія єдинобожжя (ханіфія)»

Річницю якої великої події ми згадуємо у ці дні? Який історичний факт став причиною того, що столиця Візантійської імперії стала столицею Ісламської Держави?

Свято — це комплекс поглядів і норм, які витікають із світогляду народу. Якщо світогляд відповідає природі людини і переконує її розум, наповнюючи її серце упевненістю, тоді він буде істинним, і прояви, пов’язані з ним, будуть правильними.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.