Ассаляму алейкум ва рахматуЛлахі ва баракатух, дорогі брати і сестри!

Вітаємо мусульман усього світу з приходом довгоочікуваного свята Ід аль-Фітр! Нехай Всевишній прийме ваші пости, поклоніння і благі справи.

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри!

Мир вам, милість Аллаха в Його благословення, дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Прес-реліз

Єгипет найрішучішим чином засудив військові операції окупаційних сил в палестинському місті Рафах, а також захоплення окупантами палестинської сторони КПП «Рафах». В заяві міністерства іноземних справ, опублікованої учора, говориться, що ця небезпечна ескалація погрожує життю більше мільйона палестинців, які в значній мірі залежать від цього переходу. КПП «Рафах» життєво важливий для цього регіону, оскільки є єдиним безпечним шляхом для доставки гуманітарної допомоги, а також вивезення поранених і хворих палестинців, які потребують лікування.

Прес-реліз

Армії мусульман повинні знаходитись в одному ряду з Ісламською Уммою у їх підтримці мусульман сектора Газа. Передав Муслім, що Посланець Аллаха ﷺ сказав:

الْمُسْلِمُونَ كَرَجُلٍ وَاحِدٍ إِنْ اشْتَكَى عَيْنُهُ اشْتَكَى كُلُّهُ وَإِنْ اشْتَكَى رَأْسُهُ اشْتَكَى كُلُّهُ

«Мусульмани подібні єдиному тілу людини. Якщо її око уражає хвороба, то хворіє усе тіло, і якщо її голову уражає хвороба, то хворіє усе тіло».

Прес-реліз

На світанку в понеділок 1 квітня єврейські сили після двотижневого перебування покинули медичний комплекс «Аш-Шіфа» і його околиці. Внаслідок цієї агресії були вбиті, поранені і заарештовані сотні палестинців. Очевидці повідомляли, що масштаб руйнувань дуже великий, будівлі медичного комплексу спалені і приведені у непридатність. Знайдені сотні спалених тіл мучеників на території лікарні і на прилеглих вулицях.

Низка відповідей вченого Ата ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбуку» на фікхій тематику

image005 770px

Звернення шановного вченого, аміра «Хізб ут-Тахрір», Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, до відвідувачів його сторінки в «Фейсбук» на честь приходу благословенного свята Ід аль-Фітр 1445 р.х.

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на тему «Фікх»

Те, що відбувається сьогодні — нелюдська війна проти Гази. Разом з цим спостерігається бездіяльність мусульманських армій, особливо тих, які знаходяться поруч з Палестиною, незважаючи на усі звірства, які щоденно коїть єврейське утворення.

إِنَّ فِي ذَلِكَ لَذِكْرَى لِمَن كَانَ لَهُ قَلْبٌ أَوْ أَلْقَى السَّمْعَ وَهُوَ شَهِيدٌ

«Воістину, в цьому міститься нагадування для тих, у кого є серце, хто прислухається і присутній при цьому» (50:37).

Питання:

На тлі геноциду, який коїться єврейським утворенням за підтримкою Америки вже понад п’ять місяців, жертвами якого стали більше ста тисяч людей вбитими і пораненими, не говорячи вже про суцільні руйнування, почастішали розмови про післявоєнний устрій Гази. В якому напрямку розвивається політична обстановка? Які плани у колоніальних держав на чолі з Америкою?

Відповідь на питання

Питання: «Видний партійний діяч заявив, що дві найбільші партії Пакистану — «Пакистанська мусульманська ліга» і «Пакистанська народна партія» зустрінуться в понеділок, щоб обговорити формування коаліційного уряду після виборів, в яких жодна із партій на тлі політичної і економічної нестабільності в країні не набрала потрібної кількості голосів. Данні переговори стануть п’ятим раундом переговорів про формування коаліційного уряду» (Reuters, 19.02.2024).

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на ідейну тематику

Прес-реліз

Американські університети стали свідками масштабних протестів проти триваючої вже сім місяців агресії євреїв проти Гази. В університетах, як серед студентів, так і серед викладачів, як мусульман, так і немусульман, пройшли акції протесту, які засуджують звірства сіоністського режиму проти стійких мусульман Гази.

Прес-реліз

Ліван сколихнули новини про розкриття злочинної мережі сети «Банда TikTok», яка заманювала неповнолітніх дітей, викрадала їх, ґвалтувала і продавала на розпусних вечірках. За даними служби безпеки, число неповнолітніх жертв цієї мережі може досягати десятків. Деталі злочину розкриваються поступово. Серед затриманих — імена, які широко відомі в соціальних мережах, і інші, які досі не розкриваються.

Прес-реліз

Комісія по справам ув’язнених і колишніх ув’язнених, Клуб палестинських ув’язнених і Асоціація на підтримку ув’язнених і прав людини «Ад-Дамір» з нагоди «жіночого дня 8 березня» опублікували матеріал, в якому говориться: «Починаючи з 7 жовтня арешти жінок, в тому числі — неповнолітніх, стали яскраво враженою політикою окупаційної влади.

Новина:

Міністерство торгівлі Туреччини заявило, що експортно-імпортні операції, пов’язані з єврейським утворенням, були призупинені до того часу, поки «Ізраїль» не об’явить про негайне припинення вогню в Газі і не забезпечить безперебійний потік гуманітарної допомоги до регіону.

Новина:

Представник Держдепартаменту США Меттью Міллер заявив, що США, «Ізраїль» і Саудівська Аравія «дуже близькі» до досягненню угоди по двобічній частині більш крупної угоди, скерованої на нормалізацію відносин між «Ізраїлем» і Саудівською Аравією.

Новина:

В своїй заключній заяві ... саміт Організації ісламської співпраці закликає міжнародну спільноту покарати «Ізраїль» і покласти край нормалізації відносин («Аль-Джазіра»).

Минув цілий рік з миті замаху на життя мусульман і викрадення хлопців із Хізб ут-Тахрір, яких ув’язнили в темниці аль-Джулані з метою зломити їх віру і позиції! Минув рік боротьби проти злочинців, який революціонери провели на площах. Проводились щоденні демонстрації, роздача листовок на кожній вулиці, в кожному селі і в кожному місті. Цей невпинний рух, який дав свої плоди після усіх зусиль і принесених жертв. Він, як вітер, здув маски зі змовників і злочинців, розкривши їх зрадництво, злі наміри і підлість.

Незважаючи на офіційне відновлення дипломатичних відносин між Королівством Саудівської Аравії та Іраном більше року назад, зв’язки між двома народами залишаються практично нульовими. Взаємна ворожнеча між двома країнами продовжує домінувати, а їх дипломатичні зв’язки залишаються досить прохолодними. Тим не менш, нещодавно, уперше за дев’ять років, іранцям дозволили вирушити на землі Хіджазу для здійснення Умри.

Західні народи пробуджуються від сп’яніння свободою і брехні прав людини і міжнародного права. Невдоволення концентруються в культурних оплотах Заходу, представлених його найбільшими і стародавніми університетами! Пробудження західних народів стикається з демократичними репресіями! Це просто солідарність з Газою і неприйняття злочинів потворного єврейського утворення, чи це початок революції проти репресивної західної системи зсередини?!

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати, на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Разом з благородним хадісом

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати , на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Слова «обмежені ресурси» і «необмежені потреби», які згадуються майже в кожному предметі, пов’язаному з економікою, складають основну ідею капіталістичної економічної системи. З цієї точки зору, капіталістична економічна система заснована на збільшенні виробництва, і вона надає йому великого значення.

Туніс — це мусульманська земля, яка була включена в склад ісламських територій державою Османського Халіфату в 1574 році. Більше трьохсот років він залишався ісламською землею. В 1881 році він був відокремлений від ісламських земель Бардоським договором1 і перейшов під суверенітет Франції. Хоча 1956 рік відомий і прийнятий як рік набуття Тунісом незалежності від французької колонізації, насправді це та дата, коли Туніс перейшов під британське правління за допомогою підступної британської хитрості. Британці продовжили правити Тунісом до 1987 року при своїй людині Хабібі Бургібі, а потім — при Зін аль-Абідіні Бен Алі, поки той не був скинутий в результаті повстання «Арабської весни».


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.