Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани Криму, України і усього світу!

16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Землі перенесення і піднесення Пророка ﷺ, — не соромлячись Аллаха, Його Посланця ﷺ і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: «У п’ятницю в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді у присутності низки арабських лідерів і голови КНР Сі Цзіньпіна відбувся 43-й саміт лідерів держав Ради співпраці країн Перської затоки, саміт країн Перської затоки і Китаю, а також арабсько-китайський саміт» («Al Jazeera», 09.12.2022).

Питання: В різних ЗМІ Судану 05.12.2022 транслювалось офіційне підписання рамкової угоди, укладеної у палаці Республіки між армією в особі її командуючого і головою Суверенної ради з його заступником, з одного боку, і представниками 52 політичних партій — з іншого боку, з метою підготувати шлях до заснування перехідного уряду строком дії на 2 роки, після яких пройдуть всезагальні вибори.

1 — Питання: чи може Америка укласти з Китаєм угоду, подібну до угоди між Кеннеді і Хрущовим в 1961 році? Особливо враховуючи те, що Китай як глобальна економічна держава став загрозою номер один для Сполучених Штатів? І з якою метою Америка провокує Китай на Тайвані?

Прес-реліз

В ці дні в 1971 році Пакистан був розділений на дві частини, перша із яких зберегла назву Пакистан, а друга стала Бангладеш після того, як вони були єдиним цілим на протязі багатьох сторіч. Розділення було реалізацією підлого плану Британії, яка, вивівши свої війська в 1947 році, хотіла роздробити Індійський субконтинент на декілька держав, щоб на відстані через своїх ставлеників легко і з найменшими затратами контролювати його.

В Стамбулі 4–5 листопада 2022 року відбувся 5-й Міжнародний саміт «Жінки і правосуддя», де зі вступною промовою виступив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган. Саміт був організований асоціацією «Жінки і демократія» (KADEM) спільно з міністерством родини і соціальної політики.

Новина: 5 січня 2023 року в ЗМІ поширились повідомлення, що британський принц Гаррі, син короля Карла III, в своїх мемуарах написав, що особисто вбив 25 людей, слугуючи пілотом гелікоптера і стрілком британської армії в Афганістані.

Новина: Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, президент Азербайджану Ільхам Алієв і президент Туркменістану Сердар Бердимухамедов зустрілись на «Першому трибічному саміті голів держав Туреччини, Азербайджану і Туркменістану», який відбувся в туристичній зоні Аваза Туркменістану 14 грудня 2022 року.

Новина: Москва і Анкара об’явили, що міністри оборони і керівники спецслужб Росії, Туреччини і Сирії в середу в Москві провели переговори, на яких обговорили шляхи врегулювання сирійської кризи та інші питання, які хвилюють регіон («Аль-Джазіра»).

Положення народу Єгипту при капіталістичній системі подібно тому, як нібито він тоне в морі, де немає порятунку. Як тільки капіталізм припинить панувати в Єгипті, народ одразу ж відчує це.

Конституція вважається основним законом держави, який визначає систему правління, його форму і апарати, а також права і обов’язки уряду і громадян.

Конституція вважається основним законом держави, який визначає систему правління, його форму і апарати, а також права і обов’язки уряду і громадян.

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Під умовою розуміється те, від чого залежить наявність чи відсутність хукму. Варто зазначити, що при відсутності умови буде відсутнім і виконання хукму, проте при наявності умови не вимагається виконання хукму.

Як зазначалось у попередній статті, по мірі того, як поняття «жінка» переформатувалось і кодувалось у свідомості людей по моделі Заходу, почали мати місце різного роду прояви. Ми спробуємо передати їх так, щоб вони розкривали один одного. Першою із них буде ідея «позитивної дискримінації» [1].


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.