Ассаляму алейкум ва рахматуЛлахі ва баракатух, дорогі брати і сестри!

Вітаємо мусульман усього світу з приходом довгоочікуваного свята Ід аль-Фітр! Нехай Всевишній прийме ваші пости, поклоніння і благі справи.

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри!

Мир вам, милість Аллаха в Його благословення, дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Прес-реліз

«Ізраїльські» ЗМІ підтвердили, що в понеділок 27 травня в ході перестрілки між «ізраїльськими» і єгипетськими солдатами на КПП «Рафах» був вбитий єгипетський солдат («Sky News Arabia», 27 травня 2024 р.).

Прес-реліз

14 травня 2024 р. загони «ХТШ», в точності слідуючи методам, яким користувались шаббіха Башара Асада, розігнали сидячу демонстрацію родині і родичів тих, кого кинула у в’язниці служба безпеки «ХТШ». Сидяча демонстрація була організована у відповідь на тривале небажання «ХТШ» розглядати справи про викрадених і зниклих людей.

В п’ятницю 16 Зуль-када 1445 гр.х./24 травня 2024 р. в Палестині, в м. аль-Біра за закликом Хізб ут-Тахрір пройшла багатолюдна акція під гаслом «О, армії мусульман! Хто допоможе Рафаху, Дженіну і усій Палестині, якщо не ви?!». Під час акції люди відкрито закликали на допомогу армії мусульман і взагалі усі існуючі озброєні сили ісламського світу, щоб ті явились в бойовому порядку і звільнили Палестину разом з населенням, раз і назавжди покінчивши зі злочинами єврейського утворення.

Низка відповідей вченого Ата ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на фікхій тематику

Низка відповідей вченого Ата ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбуку» на фікхій тематику

image005 770px

Звернення шановного вченого, аміра «Хізб ут-Тахрір», Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, до відвідувачів його сторінки в «Фейсбук» на честь приходу благословенного свята Ід аль-Фітр 1445 р.х.

Але правителі мусульманських країн не посилають армії на допомогу палестинцям, забувши про свої колишні «червоні лінії».
Замість цього вони покладаються тільки на посередництво Америки та її приспішників

Те, що відбувається сьогодні — нелюдська війна проти Гази. Разом з цим спостерігається бездіяльність мусульманських армій, особливо тих, які знаходяться поруч з Палестиною, незважаючи на усі звірства, які щоденно коїть єврейське утворення.

Питання:

На тлі геноциду, який коїться єврейським утворенням за підтримкою Америки вже понад п’ять місяців, жертвами якого стали більше ста тисяч людей вбитими і пораненими, не говорячи вже про суцільні руйнування, почастішали розмови про післявоєнний устрій Гази. В якому напрямку розвивається політична обстановка? Які плани у колоніальних держав на чолі з Америкою?

Відповідь на питання

Питання: «Видний партійний діяч заявив, що дві найбільші партії Пакистану — «Пакистанська мусульманська ліга» і «Пакистанська народна партія» зустрінуться в понеділок, щоб обговорити формування коаліційного уряду після виборів, в яких жодна із партій на тлі політичної і економічної нестабільності в країні не набрала потрібної кількості голосів. Данні переговори стануть п’ятим раундом переговорів про формування коаліційного уряду» (Reuters, 19.02.2024).

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на ідейну тематику

Прес-реліз

Ось вже 220 днів триває агресія єврейського утворення проти сектора Газа. Повітряні удари не припиняються по табору Джабалія на півночі Гази. Окупаційні війська ведуть інтенсивний обстріл центрів розташування біженців в цьому таборі, вимушуючи сотні палестинців покидати ці укриття. Також підсилились повітряні нальоти на переповнене біженцями місто Рафах — тут обстрілюють навіть житлові дома з людьми, не даючи ніяких попереджень. Тільки за останні троє діб було вбито 40 мирних жителів, серед них — 13 дітей і 12 жінок.

Прес-реліз

Американські університети стали свідками масштабних протестів проти триваючої вже сім місяців агресії євреїв проти Гази. В університетах, як серед студентів, так і серед викладачів, як мусульман, так і немусульман, пройшли акції протесту, які засуджують звірства сіоністського режиму проти стійких мусульман Гази.

Прес-реліз

Ліван сколихнули новини про розкриття злочинної мережі сети «Банда TikTok», яка заманювала неповнолітніх дітей, викрадала їх, ґвалтувала і продавала на розпусних вечірках. За даними служби безпеки, число неповнолітніх жертв цієї мережі може досягати десятків. Деталі злочину розкриваються поступово. Серед затриманих — імена, які широко відомі в соціальних мережах, і інші, які досі не розкриваються.

Новина:

Наслідний принц йорданського режиму Хусейн ібн Абдуллах II сказав: «Неймовірно, увесь світ не в змозі зупинити трагедію, яка відбувається в секторі Газа. Ми усі шоковані нездатністю світу зупинити цю різанину. Люди нашого регіону втратили довіру до міжнародної спільноти, і вони праві».

Новина:

24 травня 2024 року канал «Fox News» повідомив, що «Міжнародний суд ООН вимагає, щоб «Ізраїль» зупинив напад на Рафах, але уряд «Ізраїля» продовжує атаку і обіцяє знищити «ХАМАС». В ефірі було показано інтерв’ю з Нетаньяху, де журналіст почав з похвали і схвалення на адресу Нетаньяху, а також осудження міжнародної спільноти. Раніше Міжнародний кримінальний суд рекомендував видати ордери на арешт Нетаньяху і міністра оборони Йоава Галанта.

Новина:

Конгресмен-республіканець США Ліндсі Грем викликав суперечки в єврейському утворені своїми заявами, які стосуються умов Саудівської Аравії по нормалізації відносин з «Ізраїлем». Однією із таких умов, за словами Грема, є знищення бригад «ХАМАС». Грем зазначив: «Я думаю, що умова, яку вимагає Мухаммад ібн Сальман, це припинення бойових дій. Ібн Сальман не очікує, що «Ізраїль» укладе угоду, яка не буде включати знищення «ХАМАС». Ніхто в Саудівській Аравії ніколи не припускав, що угода дозволить «ХАМАС» зберегти свою військову силу, і тому я хотів би це чітко прояснити» («CNN», 30 травня 2024 р.).

У вівторок, 14 травня, Міжнародний центр діалогу KAICIID провів Всесвітній форум діалогу в Лісабоні за участю 140 людей, серед яких знаходились релігійні лідери, діючі і колишні голови держав, а також представники ООН.

В статті, опублікованої Міжнародною журналістською організацією «Project Syndicate» під заголовком «Конфлікт всередині Білого дому» від 4 грудня 2021 року, відомий американський економіст професор Джеффрі д. Сакс писав:

Перевороти зазвичай відбуваються у країнах, де армія контролює уряд або коли існує внутрішнє протистояння між силами, кожна із яких хоче подолати іншу і захопити владу. Або ж коли над самою державою, або над окремими силами всередині країни переважає іноземний вплив.

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати, на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Разом з благородним хадісом

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати , на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Наважлива задача, яку невірний Захід ставить перед собою вже більше 200 років, — це не дати Ісламській Уммі знов набути колишньої сили і величі. Звичайно, ця ціль багатогранна. Одного лише скасування Халіфату, який був щитом мусульман, недосить. Для них важливо зробити так, щоб Халіфат не міг бути встановлений знов. Для цього безбожний Захід вдався до численних методів і засобів, щоб нав’язати будь-які необхідні умови, і зробив агентів/маріонеткових правителів в мусульманських країнах хранителями цих умов. Він опирається не тільки на лідерів, які знаходяться на верхівці і володіють владою. Навпаки, Захід розділив владу між бюрократами, військовими, службою безпеки, суддями і ЗМІ, які знаходяться на адміністративному рівні, і внушив це як необхідність сучасної епохи країнам, які направили політичний компас в сторону Заходу. Таким чином, хто б не прагнув до управління з демократичною системою, яку вони запроваджують, він повинен бути заклопотаний головоломкою «розділення влади1» і відволікати цим громадську свідомість, а не нести повну відповідальність за закони, які втілюються в життя.

Всевишній Аллах сказав:

إِنَّمَا يَخۡشَى ٱللَّهَ مِنۡ عِبَادِهِ ٱلۡعُلَمَٰٓؤُاْۗ

«Бояться Аллаха серед Його рабів тільки володіючі знанням» (35:28).


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.