Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні поспішає привітати мусульман усього світу, України та Криму з приходом великого свята Ід аль-Фітр (Ораза Байрам).

Напередодні 4-ї річниці анексії Криму активізувались дискусії та міркування щодо причин успіху вельми зухвалої операції, здійсненої Росією у березні 2014 р.

19-20 вересня делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі 3 осіб відвідала посольства Індонезії, Малайзії, Пакистану та Туреччини з метою донести офіційну позицію Хізб ут-Тахрір щодо подій у штаті Аракан, а також вручити прес-релізи, видані Хізб ут-Тахрір по даній тематиці.

Усі ми стали свідками того, як, починаючи з 25 серпня 2017р. уряд М’янми проводить військову операцію у штаті Аракан.

بسم الله الرحمن الرحيم

Хвала Аллаху, Господу світів, який сказав:

У 113 номері арабської газети "Ар-Рая" вийшла стаття голови Центрального Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Фазила Амзаэва про українську кризу "Українська криза як наука народам, які прагнуть незалежності від колонізації наддержав".

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Хізб ут-Тахрір та жителі Єрусалиму зібрались у мечеті аль-Акса під гаслами:

Єврейське утворення відкрило вогонь по палестинцям, які проводили акцію «День Землі», внаслідок чого загинули десятки людей, а соні були поранені.

Ополченці - хоусіти продовжують утримувати під вартою тридцятидев’ятирічного Абдуллаха Ахмада Наджі.

Питання: моє привітання та вшанування Вам, дорогий шейхе. Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху.

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

О суботі 10 жовтня 2015 року російські війська за підтримки ВВС Росії вступили у запеклі зіткнення з озброєною опозицією у північно-західному регіоні Сирії. Це перша широкомасштабна суходольно-повітряна атака з початку кремлівської військової кампанії у Сирії 30 вересня. Бойові дії зосереджені у двох провінціях – Хама та Ідліб – на півночі країни, які займає озброєна опозиція, не кажучи вже про «Джабхат ан-Нусра» (див. газета «Аль-Ватан» за 10.10.2015). У той самий час повідомляється, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації почали наземну операцію проти опозиціонерів у стратегічному районі аль-Габ поблизу Хами (див. «BBC Arabic» за 08.10.2015). Незадовго до цього військові кораблі ВМС Росії на Каспійському морі запустили 26 крилатих ракет по сирійській території (див. «BBC Arabic» за 07.10.2015). Перед цим Росія здійснила авіа-удари по території Сирії 30 вересня 2015 року після того, як депутати російського парламенту одностайно схвалили резолюцію, що дозволяє проведення військових операцій ВС РФ на території Сирії. Адміністрація президента Сирії підтвердила, що відправлення ВВС Росії до Сирії відбулася за проханням сирійської держави через послання, відправлене президентом Асадом президентові Путіну, як про це повідомило Сирійське державне інформагентство (див. «BBC Arabic» за 30.09.2015).

Питання: Саудівський кронпринц Мухаммад ібн Сальман завершив свій візит у Францію, який проходив з 9 по 10 квітня 2018 р.

Питання: У публікації від 11 квітня 2018 року пишеться, що Путін, Рухані та Ердоган реалізують інтереси Америки у Сирії, зберігаючи світське правління під впливом США.

Питання: Скажіть, будь ласка, чи є сепаратистський рух Ємену проамериканським? Або ж діяльність Вищої Ради спільно з ОАЕ вплинула на те, щоб він став проанглійським?

Міністр вакуфів Єгипту Мухаммад Мухтар Джума вийшов із себе і не стримав свого гніву, перебуваючи в академічно-науковій будівлі університету Заказік під час обговорення магістерської дисертації, представленої студентом Ваджді Абдулькадіром на тему «Реконструкція релігійної думки в Ісламі по прикладу Мухаммада Ікбала».

5 квітня 2018 року у Ташкенті відбулось 32-е засідання Ради регіональної антитерористичної структури Шанхайської організації співпраці (ШОС), по завершенні якої перший заступник директора ФСБ Росії генерал армії Сергей Смирнов заявив:

22 лютого сирійський центр по правам людини у Британії повідомив, що за останній п’ять днів було вбито більше 400 людей, 150 із яких — діти.

Новина: Єгипетська газета «Аlmesryoon» опублікувала статтю, автором якої був Махмуд Султан: «Ісламський проект — реальність чи  пропаганда?». Автор статті показав свою необізнаність щодо проекту Хізб ут-Тахрір, коли урівняв усі ісламські рухи, суперечивши існуючим фактам.

Клянусь Аллахом, ви неодмінно будете відповідати за те, що вигадуєте!

Новина: «AlJazeera» 21 квітня 2018 року опублікувала статтю під назвою: «Хіба тіла жертв розкриють те, що сталося у Думі?».

Коли мусульмани чують або читають про «Саміт в аль-Кудсі», на перший погляд їм здається, що правителів мусульман турбує аль-Кудс та його проблема, його народ та Палестина у цілому.

Коли британський військово-морський корабель «Биркенхед» почав тонути у берегів Південної Африки у 1852 році, капітан та офіцери корабля дали можливість жінкам та дітям першими сісти у рятівні шлюпки.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив про те, що президентські та парламентські вибори, заплановані на 11.03.2019, були перенесені на 24 червня цього року під приводом того, що країна має потребу у переході до виконавчої президентської системи правління, щоб подолати невизначеність, яка домінує у турецькій політиці довгий час.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

У 1924 році сталося величезне лихо — знищення Халіфату руками західного та єврейського агента Мустафи Кемаля.

Ось вже на протязі останніх 97 років відбуваються приниження та ворожість інших народів по відношенню до нас.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.