Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани Криму, України і усього світу!

16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

С миті утворення Пакистану в країні продовжується зневажливе ставлення до питання освіти, в результаті чого десятки мільйонів наших братів і сестер були позбавлені права на освіту, яке раніше було гарантовано Ісламом.

Дане питання було задане учнем 5 класу однієї із шкіл міста Хусан викладачу на ім’я Хусейн Абу аль-Хадж. Хусейн Абу аль-Хадж роз’яснив йому та іншим учням те, в чому різниця між цими прапорами.

بسم الله الرحمن الرحيم

7 Мухаррама 1443 р.х., що відповідає 15 серпня 2021 р., мусульмани зраділи входженню афганських муджахідів в Кабул, в той час як США квапливо вивели свої війська, а їх агент Ашраф Гані втік.

Питання: Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогий шейх! Просимо у Аллаха для Вас здоров’я і благополуччя. Нехай Аллах підтримає Вас сильними, благочестивими мусульманами і дарує перемогу Уммі вашими руками.

Землі перенесення і піднесення Пророка ﷺ, — не соромлячись Аллаха, Його Посланця ﷺ і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: Президент США Джо Байден сьогодні, в середу 13.07.2022, вирушив із Вашингтона на Близький Схід з офіційним візитом, який включає «Ізраїль», Західний берег річки Йордан і Саудівську Аравію («alarabiya.net», 13.07.2022).

Питання: В підсумковій резолюції саміту Європейського Союзу в Брюсселі 23 і 24 червня 2022 року, яка зачепила відносини Туреччини і Греції, особливо суперечки навколо островів в Егейському море, говориться: «Європейський Союз виражає глибоку занепокоєність неодноразовими нещодавніми діями і заявами Туреччини.

بسم الله الرحمن الرحيم

Питання: Йорданію захлеснула хвиля високих цін, яка зачепила основні продукти харчування, такі як птахи, червоне м’ясо і інші товари.

За допомогою Аллаха Всевишнього ми сьогодні завершуємо всесвітню кампанію, проведену Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір по вказівці вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти,аміра Хізб ут-Тахрір, з нагоди трагічної дати скасування Халіфату.

Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір запускає кампанію

Американські демонстранти, які підтримують поки іще діючого президента США Дональда Трампа, штурмували будівлю Конгресу, щоб завадити законодавцям затвердити перемогу демократа Джо Байдена, який, на їх думку, сфальсифікував вибори.

Новина: Директор управління вакфів аль-Кудса Аззам аль-Хатіб в четвер заявив, що «Його Величність король Абдалла II краще усіх виступає у якості хранителя священних місць в аль-Кудсі», — також він додав: «Його Величність король завжди виступав за стабільність релігійного, історичного і правового статусу аль-Акси».

Новина: Три десятиріччя назад з’явились передбачення, засновані на так званому розрахунку «Хісаб аль-джамаль» (рахунок по буквам), що сіоністське утворення рухне в 2022 році.

Новина: Після того, як Росія об’явила війну Україні, Америка запропонувала Фінляндії і Швеції вступити в НАТО, тими самим оточивши Росію і розширивши альянс.

Халіфат — це договір по обопільній згоді і вибору

В цьому договорі немає місця тиску або примушенню

Нові дані, опубліковані офіційними і неофіційними організаціями в Америці, показують неодноразове підвищення відсоткових ставок усього лише за один місяць, а також ріст цін на товари і послуги в усіх сферах життя і таку інфляцію, якої в країні не було на протязі сорока років. Усе це є передвісниками великої катастрофи, яка насувається на капіталістичний Захід на чолі з Америкою.

Американське посольство в Хартумі підняло прапор ЛГБТ-спільноти поруч з державним прапором Сполучених Штатів.

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Вигода, яка складає основну концептуальну базу капіталізму, інколи, коли це необхідно, штовхає підтримуючих цю капіталістичну систему володарів капіталу до ненависних їм організацій, і це робиться виключно заради власних інтересів.

Безперечно, Іслам — остання релігія і останній Шаріат, ниспосланий Всевишній Аллахом, Господом світів, для усього людства через Свого раба і Посланця — Мухаммада ﷺ.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.