Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідував йому.

12 листопада Південний військовий суд РФ у м. Ростов на Дону у межах т.з «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» засудив 6-х мусульман із Криму на строки від 7 до 19 років позбавлення волі.

Новина: 13 серпня 2019 р. в аеропорту м. Одеса (Україна) у межах екстрадиційного запиту по лінії Інтерполу від Киргизії був затриманий Махмуд Абдульмумін (Махмуджон Холдаров).

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто послідував йому.

2 квітня 2019 р. делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі двох осіб відвідала посольство Китайської Народної Республіки м. Київ.

Хізб ут-Тахрір в Україні вітає мусульман усього світу, України та Криму зі святом Ід-аль-Адха (Курбан Байрам).

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Користуючись нагодою, ми хотіли б нагадати Ісламській Уммі про наступне:

Західні популістські правителі використовують демократію як інструмент капіталізму. Для них вигідно знизити вимогу людей до уряду і знизити рівень своєї відповідальності.

Міністр по справам релігії і вакуфів Судану Насруддін Муфаррах прийняв рішення призупинити проведення п’ятничних і колективних намазів у мечетях провінції Хартум строком на три тижні.

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

Питання: У книзі «Ідеальна економічна політика» у темі «Торгівля» говориться:

Питання: 1) У книзі «Ісламська особистість», 3 том, у темі «Існування шаріатської одиниці значення (хакикашарія)» говориться: Є імена/назви, які араби ніколи не наділяли значенням. Проте прийшов Шаріат і наділив їх певними значеннями. Також є імена/назви, значення яких араби не знали раніше».

Питання: а) По відомим причинам люди безкоштовно здають кров у банк крові. Банк, у свою чергу, перевіряє кров, як надійшла, і якщо виявляється здоровою, то її використовують під час лікування хворих людей. Якщо ж кров виявляється інфікованою, тобто містить вірус гепатіту чи СНІДу, то ця заражена кров утилізується.

29 березня 2020 року на сайті «Аль-Джазіри» була опублікована твоя стаття під заголовком «Обговорення ідеї Ісламської Держави:чи приніс Іслам конкретну модель для держави?». У цій статті ти говориш про Халіфат, умаляючи значущість найвеличнішої держави в історії.

Жіночим відділом Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір проводиться міжнародна онлайн-конференція «Пекин+25: чи розсіялась ілюзія рівноправності статей?»

99 років … І ось знов минув рік нашого життя, ми знов згадуємо річницю руйнування Халіфату. Це у черговий раз нагадало нам, що Умма не має можливості присягнути своєму халіфу. О, Умма, встанови Халіфат, поки не прийшла 100-а річниця!

Новина: «Для мене велика честь об’явити неділю 15 березня Національним днем молитви. Ми — країна, яка на протязі усієї нашої історії зверталась до Бога за захистом і силою у такі часи, незалежно від того, де ви заходитесь, я закликаю вас звернутись до молитви віри.

Новина: Офіційні представники Америки та Афганістану об’явили, що Америка та її союзники в НАТО виведуть свої війська із Афганістану на протязі 14 місяців, якщо таліби виконають свої зобов’язання у межах підписаної угоди у Досі. Про це було сказано в американсько-афганській заяві, опублікованій у Кабулі.

Іслам — це політична акида, яка невідокремлювана від політики і держави, навіть якщо хтось і намагався використати це для обслуговування інтересів своїх хазяїв. До речі, ви — одні із таких слуг!

Етап, через який сьогодні проходить революція Шаму, є одним із ключових. Або народ Шаму проходить цей етап благополучно, або маховик революції зупиняється; або відбудеться корінне перетворення, або усього лише латання дир.

Прозахідні правителі мусульманських країн, як і раніше, прагнуть підкорити свої народи Заходу. Це яскраво проявляється у ратифікації міжнародних конвенцій з боку урядів мусульманських країн.

Немає сумнівів у тому, що Рамадан — це місяць благословення і блага. Цей місяць Аллах підніс над іншими місяцями, адже в ньому є ніч, яка краще, аніж тисяча місяців. Місяць Рамадан подібний багатому ринку, де можна збільшити свої благі справи.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Влада Аллаха (СубханахуваТааля) домінує скрізь. Він бачить усе і скрізь. Його міць вище усіх і усього. Немає нікого, хто міг б перечити Його слову. Аллах — Той, Хто створив землю, світ, Всесвіт. Він — Той, Хто створив людину.

Питання веління схвалюваного і заборона засуджуваного, яке пов’язане з діяльністю груп, вимальовується лише після визначення виду діяльності, яка вимагається Шаріатом від групи.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.