19-20 вересня делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі 3 осіб відвідала посольства Індонезії, Малайзії, Пакистану та Туреччини з метою донести офіційну позицію Хізб ут-Тахрір щодо подій у штаті Аракан, а також вручити прес-релізи, видані Хізб ут-Тахрір по даній тематиці.

Усі ми стали свідками того, як, починаючи з 25 серпня 2017р. уряд М’янми проводить військову операцію у штаті Аракан.

بسم الله الرحمن الرحيم

Хвала Аллаху, Господу світів, який сказав:

У 2016 році США скинули на Сирію та Ірак 24287 бомб згідно аналізу американського журналу «Defense One» за 05.01.2017, проведеному за заказом Ради по міжнародним відносинам (CFR) у США.

У 113 номері арабської газети "Ар-Рая" вийшла стаття голови Центрального Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Фазила Амзаэва про українську кризу "Українська криза як наука народам, які прагнуть незалежності від колонізації наддержав".

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятух, шановний брате Алі Мірагні!

Візит Тіллерсона іще раз підтверджує, що відносини між Америкою та Пакистаном — це відношення хазяїна з рабом

У суботу 21.10.2017 МВС Єгипту оприлюднило заяву про криваві зіткнення, які спалахнули у п’ятницю у пустельному районі аль-Вахат.

Промова вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, з приводу приходу місяця Зуль-хіджа 1438 р.х., під назвою:

Адресоване Абу Халіду

Сьогодні 27 день месяця Шавваль 1438 р.х. Це друга п’ятниця, коли мусульмани не можуть провести п’ятничну молитву у мечеті аль-Акса.

О суботі 10 жовтня 2015 року російські війська за підтримки ВВС Росії вступили у запеклі зіткнення з озброєною опозицією у північно-західному регіоні Сирії. Це перша широкомасштабна суходольно-повітряна атака з початку кремлівської військової кампанії у Сирії 30 вересня. Бойові дії зосереджені у двох провінціях – Хама та Ідліб – на півночі країни, які займає озброєна опозиція, не кажучи вже про «Джабхат ан-Нусра» (див. газета «Аль-Ватан» за 10.10.2015). У той самий час повідомляється, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації почали наземну операцію проти опозиціонерів у стратегічному районі аль-Габ поблизу Хами (див. «BBC Arabic» за 08.10.2015). Незадовго до цього військові кораблі ВМС Росії на Каспійському морі запустили 26 крилатих ракет по сирійській території (див. «BBC Arabic» за 07.10.2015). Перед цим Росія здійснила авіа-удари по території Сирії 30 вересня 2015 року після того, як депутати російського парламенту одностайно схвалили резолюцію, що дозволяє проведення військових операцій ВС РФ на території Сирії. Адміністрація президента Сирії підтвердила, що відправлення ВВС Росії до Сирії відбулася за проханням сирійської держави через послання, відправлене президентом Асадом президентові Путіну, як про це повідомило Сирійське державне інформагентство (див. «BBC Arabic» за 30.09.2015).

Посол Саудівської Аравії у США Адель аль-Джубейр зранку 26.03.2015 заявив про початок військової операції проти хоусітів, яку проти них поведуть 10 країн, серед яких будуть і країни Перської затоки, за виключенням Султанату Оман. Аль-Джубейр запевнив, що Саудівська Аравія узгодила зі США проведення цієї військової операції проти хоусітів.

Питання: 19.10.2017 інформаційне агентство «ВВС» з посиланням на кабінет міністрів передає слова голови уряду Іспанії Маріано Рахой: «Уряд вводить у дію 155-ю статтю, що дозволяє центральному уряду ввести пряме правління на території Каталонії …».

Питання: Чому Барзані наполягає на проведенні референдуму по відокремленню Курдистану, незважаючи на відсутність схвалення такого референдуму з боку міжнародних та регіональних сил?

Питання: 15.08.2017 рух «Талібан» направив відкритий лист президенту США, закликаючи його вивести війська із Афганістану і не присилати нові.

З посиланням на місцеві ЗМІ Дейр-ез-Зор повідомляється, що авіація РФ нанесла шість авіаударів по мирному населенню. Російська авіація вдарила по транспортам з громадянським населенням , які втікали із Дейр-ез-Зора в інші регіони Сирії.

У неділю 17 вересня міжнародна організація «SavetheChildren» («Врятуємо дітей») попередила, що у Бангладеш через нестачу харчів, житла та основних предметів гігієни може різко зрости смертність серед біженців рохінджа.

Тільки Іслам є гарантом безпеки у цьому регіоні і у цілому світі, проте аж ніяк не джерелом небезпеки та неспокою.

Новина: Президент Америки похвалив короля Саудії Сальмана та його наслідного принца Мухаммада ібн Сальмана. Це відбулося у той час, коли вони здійснювали арешти низки амірів бізнесменів та міністрів, як діючих, так і колишніх.

Новина: Принц Саудівської Аравії Мухаммад ібн Сальман почав антикорупційну кампанію проти політиків та крупних бізнесменів під гаслом «Король Сальман бореться з корупцією».

Новина: Британський сайт «MiddleEastMonitor» від 01.11.2017 опублікував статтю, в якій згадується, що посол ОАЕ у Вашингтоні Юсуф аль-Отайба обговорив з колишнім посланцем США на Близькому Сході Деннісом Россом те, як покарати Катар за підтримку руху «Бойкот, позбавлення прав та санкції», відомого як «BDS» (глобальний рух , скерований на підвищення політичного та економічного тиску на «Ізраїль»).

Президент області Курдистан в Іраку Масуд Барзані у своєму звернені у неділю 29.10.2017 перед відкриття засідання парламенту Курдистану заявив:

Черговий,п’ятничний випуск (27.10.2017) еміратівської газети «Al Ittihad» був ознаменований нападками на Іслам та концепцію Халіфату.

Хізбут-Тахрір у Сирії направив відкрите послання під назвою «Відкритий лист від Хізб ут-Тахрір у Сирії до керівників військових загонів сирійської революції».

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Мірило мислення, нафсу та поведінки людини

Америка розділяє своїх агентів на дві категорії:на тих, політичну співпрацю з якими вона веде відкрито, і на тих «залаштункових гравців», який всіляко намагається приховати.