Новина: 13 серпня 2019 р. в аеропорту м. Одеса (Україна) у межах екстрадиційного запиту по лінії Інтерполу від Киргизії був затриманий Махмуд Абдульмумін (Махмуджон Холдаров).

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто послідував йому.

2 квітня 2019 р. делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі двох осіб відвідала посольство Китайської Народної Республіки м. Київ.

Хізб ут-Тахрір в Україні вітає мусульман усього світу, України та Криму зі святом Ід-аль-Адха (Курбан Байрам).

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні поспішає привітати мусульман усього світу, України та Криму з приходом великого свята Ід аль-Фітр (Ораза Байрам).

Напередодні 4-ї річниці анексії Криму активізувались дискусії та міркування щодо причин успіху вельми зухвалої операції, здійсненої Росією у березні 2014 р.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Шановний брате, доктор Абдуль-Латіф Мухаммад Саід!

07.09.2019 щоденна єменська газета «Al-Thawra» з посиланням на англійську газету «Independent» опублікувала матеріал із мухафази Ель-Махра, у якому було розташовано попередження про те, що тривале знаходження сил КСА у мухафазі Ель-Махра може привести до зіткнень і конфронтації між силами КСА і силами ОАЕ, які також розташовані в Ель-Махра.

Проблема Кашміру не є «внутрішнім питанням» Індії.

Приєднуйтесь до встановлення Праведного Халіфату за методом пророцтва, щоб звільнити Кашмір від окупації язичницької Індії!

Питання: Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, наш дорогий шейх!

Питання: Крупні держави та решта діючих держав визначають зону своєї діяльності, якій вони віддають пріоритет у реалізації своїх інтересів, і називають це «найважливішою областю».

Питання: Ассаляму алейкум, дорогий шейх!

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

О суботі 10 жовтня 2015 року російські війська за підтримки ВВС Росії вступили у запеклі зіткнення з озброєною опозицією у північно-західному регіоні Сирії. Це перша широкомасштабна суходольно-повітряна атака з початку кремлівської військової кампанії у Сирії 30 вересня. Бойові дії зосереджені у двох провінціях – Хама та Ідліб – на півночі країни, які займає озброєна опозиція, не кажучи вже про «Джабхат ан-Нусра» (див. газета «Аль-Ватан» за 10.10.2015). У той самий час повідомляється, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації почали наземну операцію проти опозиціонерів у стратегічному районі аль-Габ поблизу Хами (див. «BBC Arabic» за 08.10.2015). Незадовго до цього військові кораблі ВМС Росії на Каспійському морі запустили 26 крилатих ракет по сирійській території (див. «BBC Arabic» за 07.10.2015). Перед цим Росія здійснила авіа-удари по території Сирії 30 вересня 2015 року після того, як депутати російського парламенту одностайно схвалили резолюцію, що дозволяє проведення військових операцій ВС РФ на території Сирії. Адміністрація президента Сирії підтвердила, що відправлення ВВС Росії до Сирії відбулася за проханням сирійської держави через послання, відправлене президентом Асадом президентові Путіну, як про це повідомило Сирійське державне інформагентство (див. «BBC Arabic» за 30.09.2015).

Питання: Чи дозволено висувати умови при обранні халіфа? Якщо ні, то як нам зрозуміти те, що відбулось під час обрання Усмана ібн Аффана халіфом?

Дії електромагнітних хвиль в атмосфері схожі на дії кораблів у морі. Таким чином, космос, моря та їм подібне з причини своєї природи не можуть бути у приватних руках, бо усе це є громадською власністю для усіх громадян.

Відповідь: Текст, який Ви згадали із книги «Держапарати Халіфату», також є у книзі «Система правління в Ісламі». Даний текст роз’яснює закон Шаріату відносно встановлення Халіфату в одній із країн.

26 квітня ООН опублікувала доповідь, у якій говориться, що число жертв в Ємені внаслідок триваючого конфлікту, як очікується, перевищить 230 тис. до кінця 2019 року.

Мусульманським вченим у Султанаті Оман, зокрема — шановному муфтію Ахмаду ібн Хамду аль-Халілі.

Події у Судані нічим не відрізняються від події в Алжирі.

Новина: У Каїрі поліція застосувала сльозогінний газ для розгону біля тисячі демонстрантів, які зібрались на акцію протесту з вимогою відставки президента Абдель Фаттаха ас-Сісі. Підсилені наряди стражів порядку чергують у столиці та інших містах країни.

Новина: Десятки тисяч прибічників Екрема Імамоглу зібрались у четвер, 30 червня 2019р. біля будівлі мерії Стамбулу, щоб відсвяткувати вступ їх обранця на посаду градоначальника.

Новина: Як заявив заступник міністра оборони Британії Тобіас Еллвуд, обсяг катарських інвестицій в Об’єднане Королівство перевищив 45 мільярдів доларів, обсяг торгового обміну між двома державами досяг шести з половиною мільярдів доларів, а кількість спільних компаній, діючих у Досі,досягла позначки 622.

Революція Шаму переживає серйозні перегини, які збільшують страждання сирійців і поступово стягують петлю на їх шиях так, що їм належить зробити останній подих надії, очікуючи порятунку із північної Сирії.

Прем’єр-міністр єврейського утворення Беньямін Нетаньяху заявив, що нав’яже панування єврейського утворення над долиною річки Йордан і над північчю Мертвого моря на Західному березі у випадку його переобрання на виборах 17 вересня.

Події на півдні Ємену набирають оберти завдяки діям Південної перехідної ради (ППР). У якості «казус белли» для нинішнього спалаху насильства послужило поховання бригадного генерала Муніра аль-Яфі (він відомий також як Абу аль-Ямама), загиблого 01.08.2019 під час ракетного обстрілу з боку хоусітів.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахи ва баракятуху!

Роз’яснення 112 статті Конституції: «Основним положенням жінки є бути матір’ю і хранителькою родинного вогнища. Її честь і гідність повинні бути захищені».

Боротьба між невір’ям та Ісламом, між мусульманами і невірними почалась з тієї миті, як Аллах відправив Свого Посланця (с.а.с.) з Божественним керівництвом до усіх. З того часу невірні не упускають жодної можливості, щоб не очорнити і не оббрехати Іслам.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.