Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани Криму, України і усього світу!

16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

С миті утворення Пакистану в країні продовжується зневажливе ставлення до питання освіти, в результаті чого десятки мільйонів наших братів і сестер були позбавлені права на освіту, яке раніше було гарантовано Ісламом.

Землі перенесення і піднесення Пророка ﷺ, — не соромлячись Аллаха, Його Посланця ﷺ і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: «Лідер кенійської опозиції Раіла Одінга в понеділок 22.08.2022 подав позов до Верховного суду щодо результатів президентських виборів, на яких переміг його опонент, заступник діючого президента Уільям Руто.

Питання: Що стоїть за напруженістю відносин між США і Китаєм через Тайвань? В чому причина цієї напруженості?

Питання: Президент США Джо Байден сьогодні, в середу 13.07.2022, вирушив із Вашингтона на Близький Схід з офіційним візитом, який включає «Ізраїль», Західний берег річки Йордан і Саудівську Аравію («alarabiya.net», 13.07.2022).

За допомогою Аллаха Всевишнього ми сьогодні завершуємо всесвітню кампанію, проведену Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір по вказівці вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти,аміра Хізб ут-Тахрір, з нагоди трагічної дати скасування Халіфату.

Разом з благородним хадісом

Новина: В п’ятницю 16 вересня 2022 року агентство новин «BBC» повідомило про смерть 22-річної іранки після того, як її затримала поліція нравів через недотримання суворих правил головного убору. Її арешт призвів до госпіталізації, через травму голови вона впала в кому на декілька днів, після чого померла.

Новина: «CNN» навела слова прес-секретаря міністерства іноземних справ Ірану Насера Канаані, де він розповідав про переговори його країни з Саудівською Аравією: «Іран вступив в діалог на основі принципу використання регіональних можливостей». Він також додав: «Переговори були проведені в 5 етапів, в ході яких були досягнуті домовленості».

В рамках конституції держави Халіфат. Види власності в Ісламі — унікальні і відмінні закони

Газета «Ар-Рая»

Усе багатство в своїй основі належить Аллаху, і про це приходять ясні шаріатські тексти. Сказав Всевишній Аллах:

Ердоган підтримав встановлення співпраці і діалогу між Туреччиною і єврейським утворенням, у той час як міністр іноземних справ Туреччини заявив, що сторони вирішили обмінятись послами.

Завдяки хороші турботі про справи підданих, в Ісламській Державі інтереси суспільства досягаються швидко і в повній мірі, і цей прояв турботи відбувається найкращим чином. Передає Шаддад ібн Аус, що Посланець Аллаха ﷺ сказав:

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Людина може легко усвідомити існування Творця. Шлях до віри — це розумове дослідження матерії, а матерія — це усе, що людина може осягнути із відчутних речей. Таким чином, людина, яка дійсно шукає істину, прийде до озаряючому уявленню про матерію і про те, що є за межами матерії.

В Лівані здобула популярності невелика книга під назвою «Серйозне невігластво у багатьох питаннях віропереконання», написана доктором Асімом ібн Абдуллахом аль-Карьюті. В цілому це хороша книга, але, тим не менш, виникла необхідність пролити світло на одне питання.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.