Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах, валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідував йому.

12 листопада Південний військовий суд РФ у м. Ростов на Дону у межах т.з «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» засудив 6-х мусульман із Криму на строки від 7 до 19 років позбавлення волі.

Новина: 13 серпня 2019 р. в аеропорту м. Одеса (Україна) у межах екстрадиційного запиту по лінії Інтерполу від Киргизії був затриманий Махмуд Абдульмумін (Махмуджон Холдаров).

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто послідував йому.

2 квітня 2019 р. делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі двох осіб відвідала посольство Китайської Народної Республіки м. Київ.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

У понеділок 13.07.2020 Палата представників Сани направила послання Генеральному секретарю ООН, оскаржуючи легітимність Хаді «укладати нафтові і газові контракти, продавати багатства і використовувати потенціал населення».

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган зробив заяву 29 липня по геїв-збоченців та організації ЛГБТ:

Усе більше і більше протестуючих виходять на вулиці, виражаючи своє невдоволення і розчарування, а також заявляючи на увесь світ, що вони більше не можуть терпіти систематичне пригноблення з боку расистів.

Питання: Ассаляму алейкум ва рахматуллахи ва баракятуху!

Від Маліка Саліма і Абу Бакра аль-Фукаха

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

Питання: У середу 10.06.2020 агентство новин «Reuters» опублікувало новину: «Індійські офіційні особи заявили, що з квітня у долині Галван у високогірному регіоні Ладакх були розташовані сотні солдатів після того, як китайські патрулі просунулись углиб територій, які знаходяться під контролем Індії, але які китайська влада вважає своїми і заперечує проти будівництва там індійських доріг.

Питання: Ось вже декілька тижнів Сполучені Штати переживають масові протести, які супроводжуються насильством, мародерством, спаленням поліцейських відділків.

Правителі родини Аль Сауд забули слова Всевишнього, звернені до їх пращурів:

Згідно звіту Верховного комісара ООН по справам біженців, внаслідок війни у Сирії загинуло більше півмільйону людей, більше половини населення країни покинуло свої дома і було депортовано.

29 березня 2020 року на сайті «Аль-Джазіри» була опублікована твоя стаття під заголовком «Обговорення ідеї Ісламської Держави:чи приніс Іслам конкретну модель для держави?». У цій статті ти говориш про Халіфат, умаляючи значущість найвеличнішої держави в історії.

Новина: Тисячі мусульман взяли участь у п’ятничній молитві у древньому Соборі святої Софії у Стамбулі – уперше за останні 86 років. На початку липня турецька влада знов перетворила будівлю VI сторіччя, яка з 1934 року була музеєм, у мечеть.

Америка сприяє проведенню нових переговорів у Джібуті між Сомалі і регіоном Сомаліленд.

Новина: Турецька опозиція накинулась на президента РеджепаТайіпа Ердогана і звинуватила його в обмані і лицемірстві через висловлювання про необхідність застосувати «ісламську економіку» у країні, щоб позбутися від нинішньої кризи.

У сучасну епоху людство не переживало більш жахливого злодіяння, аніж злочини сербів в Югославії, які вчинили у відношенні мусульман найбільш страшні і жахливі злочини, які стали трагедією сторіччя,оскільки ці злочини були скоєні на виду і на слуху в усієї міжнародної спільноти.

Іще у першій половині сторіччя по хіджрі, тобто, коли Ісламська Держава іще не встигла стати найбільшою державою і сокрушити імперії персів і римлян, мусульмани вже загорілись бажанням завоювати Константинополь, нині відомий як Стамбул.

Предками сучасних уйгур є тюркські народи, які проживають на території регіону Туркестан. Сьогодні 45% населення Східного Туркестану складають уйгури. Життя уйгур проходить у суворих і тяжких умовах.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

وَالَّذِينَ كَفَرُوا بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ

«Невіруючі є помічниками і друзями один одному» (8:73), і Боснійська війна — тому яскравий приклад


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.