بسم الله الرحمن الرحيم

Хвала Аллаху, Господу світів, який сказав:

У 2016 році США скинули на Сирію та Ірак 24287 бомб згідно аналізу американського журналу «Defense One» за 05.01.2017, проведеному за заказом Ради по міжнародним відносинам (CFR) у США.

Повстанці в Алеппо зазнали поразки після того, як розділилися на групи, а згодом вони втратили всі завоювання. Інші ж загрузли в допомозі і брехливих обіцянках з боку мусульманських правителів-маріонеток, які послабили повстанців до такої міри, що вони навіть не можуть допомогти мусульманам в різанині, яку учинив режим.

У 113 номері арабської газети "Ар-Рая" вийшла стаття голови Центрального Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Фазила Амзаэва про українську кризу "Українська криза як наука народам, які прагнуть незалежності від колонізації наддержав".

Чому Ердоган націоналіст, а не ісламіст. Відповідь на це очевидна. З вояків бази НАТО Інджирлік кілька років злітають літаки, які знищують сирійський народ під приводом боротьби з ІГІШ.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
[email protected]

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Більше 40 військових загонів опозиційних сил у північній Сирії, Хомсі, Бадії та Дейр-ез-Зоре підтримали проект по формуванню об’єднаної національної армії при міністерстві оборони, запропонованому Сирійською Ісламською Радою (СІР) та прем’єр-міністром тимчасового сирійського уряду Джавадом Абу Хаттабом.

У столиці Казахстану Астані відбувся саміт Організації Ісламської співпраці. Як повідомлялось, на зустрічі, що відбулась 10–11 вересня 2017 р., були присутніми біля 80 делегацій із 57 країн.

Правителі Пакистану постачають бірманським військовим винищувачі JF-17 Thunder у ту мить, коли вони проливають чисту кров мусульман рохінджа.

Промова вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, з приводу приходу місяця Зуль-хіджа 1438 р.х., під назвою:

Адресоване Абу Халіду

Сьогодні 27 день месяця Шавваль 1438 р.х. Це друга п’ятниця, коли мусульмани не можуть провести п’ятничну молитву у мечеті аль-Акса.

О суботі 10 жовтня 2015 року російські війська за підтримки ВВС Росії вступили у запеклі зіткнення з озброєною опозицією у північно-західному регіоні Сирії. Це перша широкомасштабна суходольно-повітряна атака з початку кремлівської військової кампанії у Сирії 30 вересня. Бойові дії зосереджені у двох провінціях – Хама та Ідліб – на півночі країни, які займає озброєна опозиція, не кажучи вже про «Джабхат ан-Нусра» (див. газета «Аль-Ватан» за 10.10.2015). У той самий час повідомляється, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації почали наземну операцію проти опозиціонерів у стратегічному районі аль-Габ поблизу Хами (див. «BBC Arabic» за 08.10.2015). Незадовго до цього військові кораблі ВМС Росії на Каспійському морі запустили 26 крилатих ракет по сирійській території (див. «BBC Arabic» за 07.10.2015). Перед цим Росія здійснила авіа-удари по території Сирії 30 вересня 2015 року після того, як депутати російського парламенту одностайно схвалили резолюцію, що дозволяє проведення військових операцій ВС РФ на території Сирії. Адміністрація президента Сирії підтвердила, що відправлення ВВС Росії до Сирії відбулася за проханням сирійської держави через послання, відправлене президентом Асадом президентові Путіну, як про це повідомило Сирійське державне інформагентство (див. «BBC Arabic» за 30.09.2015).

Посол Саудівської Аравії у США Адель аль-Джубейр зранку 26.03.2015 заявив про початок військової операції проти хоусітів, яку проти них поведуть 10 країн, серед яких будуть і країни Перської затоки, за виключенням Султанату Оман. Аль-Джубейр запевнив, що Саудівська Аравія узгодила зі США проведення цієї військової операції проти хоусітів.

Питання: 15.08.2017 рух «Талібан» направив відкритий лист президенту США, закликаючи його вивести війська із Афганістану і не присилати нові.

Адресована Абдульвакілю Сіраджі

Питання: О четвер американський президент Дональд Трамп знов заговорив про нещодавній візит у Францію. «Він чудовий хлопець. Розумний. Сильний. Любить тримати мене за руку», — цитує думку американського політика щодо Макрона видання «The New York Times».

Тільки Іслам є гарантом безпеки у цьому регіоні і у цілому світі, проте аж ніяк не джерелом небезпеки та неспокою.

Адміністрація сайту «YouTube» видалила тисячі відеороликів, що зафіксували злочини тирана Шаму з початку революції у Сирії. 24.08.2017 були закриті два наших останніх канали: альтернативний веб-сайт «HT Media» та канал «Khilafah». Також 09.09.2017 був закритий канал «NidaatAl-Aqsa».

Жіночий відділ Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір почав акцію під назвою «Діти Ємену: жертви забутої війни». Мета акції — притягти увагу міжнародної спільноти до трагічного лихого стану мільйонів єменських дітлахів, які стикнулися з жахливою гуманітарною кризою через жорстоку війну, що охопила їх країну.

З іменем Аллаха — Милостивого та Милосердного

Новина: «КСА, крупніший здобувач нафти у світі, визнається у цілій низці офіційних доповідей про те, що населення страждає від бідності. Тим не менш,ці доповіді не повідомляють про відсоток бідності, цифри про це просто приховані.

Новина: Більше ста мігрантів із Сирії, у тому числі — жінки та діти, які проживають у таборах для біженців у столиці Греції Афінах, провели марш протесту біля посольства Німеччини.

В останній час нерідко можна почути про наближення кінця «сирійської кризи». Це пов’язано з чутками про «приховані та громадські» примирення та угоди зі злочинним режимом, який спільно зі своїми союзниками скоїв найогидніші вчинки проти ані у чому неповинного народу Шаму.

Геноцид у відношенні мусульманського народу рохінджа у північному штаті Ракхайн у М’янмі вступив у нову та страхітливу фазу державного переслідування з 24 серпня 2017 року.

Те, що відбувається в Єгипті , розкриває огидну та жадібну сутність головуючого у країні капіталізму, а також доводить, що капіталізм — це єдина та реальна причина усіх криз та лих, що переживає ця країна.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
[email protected]
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Лише з появою Дар уль-Іслям цій боротьбі прийде кінець

Серед мусульман, які не мають чіткого уявлення про свою релігію та про характер її законів, існує думка про те, що питання встановлення Халіфату не вимагає ведення певної діяльності і що він з’явиться лише з приходом Імама Махді.