Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани Криму, України і усього світу!

16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах, валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідував йому.

12 листопада Південний військовий суд РФ у м. Ростов на Дону у межах т.з «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» засудив 6-х мусульман із Криму на строки від 7 до 19 років позбавлення волі.

Новина: 13 серпня 2019 р. в аеропорту м. Одеса (Україна) у межах екстрадиційного запиту по лінії Інтерполу від Киргизії був затриманий Махмуд Абдульмумін (Махмуджон Холдаров).

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

З нагоди сотої річниці руйнування Халіфату злочинцем Мустафою Камалем, а також десятої річниці початку революції Шаму Хізб ут-Тахрір/Сирія представив свій третій політичний меморандум під назвою «Погляд на реальність революції: аналіз і рішення».

Уряд Турецької Республіки об’явив про вихід із «Стамбульської конвенції»1, підготовленої Радою Європи по припиненню насильства у відношенні жінок. Злощасну угоду підписали 46 країн, але поки вона вступила в силу тільки в 32 країнах.

У перший день місяця Раджаб, з якого починаються три благословенних місяця і в якому виповняється 100 років з дня скасування Халіфату, Хізб ут-Тахрір розгорнув глобальну кампанію, звертаючись до усіх, чоловіків і жінок, літніх і молодих, вчених і студентів, пригноблених і володарів сили зі словами: «О, мусульмани! Сто років, як ми живемо без Халіфату! Досить! Ми закликаємо вас до його встановлення у сотий рік його скасування!».

Питання: «Спеціальний посланець ООН в М’янмі Крістін Шранер Бургенер заявила: «Сьогодні був найкривавіший день з дня перевороту 1 лютого. Тільки сьогодні загинуло 38 людей».

بسم الله الرحمن الرحيم

Хвала Аллаху! Мир і благословення Посланцю Аллаха, його родині, сподвижникам і усім, хто надав йому допомогу...

Землі перенесення і піднесення Пророка (с.а.с.), — не соромлячись Аллаха, Його Посланця (с.а.с) і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: Під час вивчення тафсіру 3 сури 104 аяту:

Питання: у неділю 6 грудня 2020 року канал «France24» повідомив зі слів командуючого Військово-морськими силами Корпусу стражів ісламської революції (КСІР) Алі Фадаві, що «вчений-ядерник Мохсен Фахрізаде був вбитий із кулемету на дистанційному управлінні, який був наведений на обличчя вченого з використанням просунутої камери і штучного інтелекту і випустив у нього 13 куль».

Питання: У понеділок 23 листопаду 2020 року відновився другий раунд діалогу між лівійськими сторонами у форматі відеоконференції. Учасники діалогу сфокусували свою увагу на обговоренні механізмів формування єдиної виконавчої влади — оновленої Президентської влади і Уряду національної єдності.

За допомогою Аллаха Всевишнього ми сьогодні завершуємо всесвітню кампанію, проведену Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір по вказівці вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти,аміра Хізб ут-Тахрір, з нагоди трагічної дати скасування Халіфату.

Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір запускає кампанію

Американські демонстранти, які підтримують поки іще діючого президента США Дональда Трампа, штурмували будівлю Конгресу, щоб завадити законодавцям затвердити перемогу демократа Джо Байдена, який, на їх думку, сфальсифікував вибори.

Новина: Більше 20 країн світу стикаються з гострою нестачею продовольства і потребують термінової і крупномасштабної допомоги, особливо Ємен, Південний Судан і північна частина Нігерії.

Новина: В своєму виступі на 6-му чергову скликанні молодіжних відділень «Партії справедливості і розвитку» (ПСР) президент Реджеп Тайіп Ердоган заявив,що є ті, хто намагається продавати свої маргінальні ідеології, збочені погляди і образ життя, який суперечить природі людини, під видом сучасності.

Спікер Великих національних зборів Туреччини Мустафа Шентоп заявив,що Анкара може вийти із Конвенції Монтре про статус, підписаний у 1936 році, подібно тому, як вийшла із Стамбульської конвенції. (https://regnum.ru/news/polit/3227266.html)

Умма володіє достатньою силою, щоб отримати перемогу над силами невір’я незалежно від того, наскільки вони могутні. Причина цього полягає у тому, що Умма володіє переконанням, яке сильніше за будь-яку зброю, — іманом в те, що перемога неминуче прийде!

19.03.2021 СМИ повідомили, що «після нещодавніх заяв Анкари про спробу зближення з Каїром і відкриття нової сторінки у відносинах турецька влада дала іхванам вказівку припинити політику Єгипту зі свої супутникових каналів в Стамбулі», додавши, що «Туреччина уклала угоди з лідерами групи щодо дотримання інструкцій, у випадку порушення яких їм можуть загрожувати штрафні санкції, які включають остаточне зачинення трансляцій і депортацію порушників за межі країни».

Ми застали плачевну реальність нашої Умми і ті страждання і занепад, які вона пережила на протязі десятиріч, що змінили образ ісламського життя і притаманну Уммі практику культури слави, вшанування і прогресу, чого вона стала позбавлена в результаті відсутності Халіфату, якому не було аналогів в історії.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.