Хізб ут-Тахрір в Україні вітає мусульман усього світу, України та Криму зі святом Ід-аль-Адха (Курбан Байрам).

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні поспішає привітати мусульман усього світу, України та Криму з приходом великого свята Ід аль-Фітр (Ораза Байрам).

Напередодні 4-ї річниці анексії Криму активізувались дискусії та міркування щодо причин успіху вельми зухвалої операції, здійсненої Росією у березні 2014 р.

19-20 вересня делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі 3 осіб відвідала посольства Індонезії, Малайзії, Пакистану та Туреччини з метою донести офіційну позицію Хізб ут-Тахрір щодо подій у штаті Аракан, а також вручити прес-релізи, видані Хізб ут-Тахрір по даній тематиці.

Усі ми стали свідками того, як, починаючи з 25 серпня 2017р. уряд М’янми проводить військову операцію у штаті Аракан.

بسم الله الرحمن الرحيم

Хвала Аллаху, Господу світів, який сказав:

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

А шейх аль-Азхара Ахмад ат-Тайіб представляє лише себе та своїх приспішників

Відкрилась нова глава нападок на Іслам та мусульман після того, як Захід усвідомив, що у мусульман з’явилось певне розуміння політичного Ісламу як образу життя.

Істинна сутність їх проекту викрилась, адже стало ясно, що він світський, а не коранічний

Перше питання: Ассаляму алейкум, наш дорогий брате!

Питання: Ассаляму алейкум ва рахматуллахи ва баракятуху!

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

О суботі 10 жовтня 2015 року російські війська за підтримки ВВС Росії вступили у запеклі зіткнення з озброєною опозицією у північно-західному регіоні Сирії. Це перша широкомасштабна суходольно-повітряна атака з початку кремлівської військової кампанії у Сирії 30 вересня. Бойові дії зосереджені у двох провінціях – Хама та Ідліб – на півночі країни, які займає озброєна опозиція, не кажучи вже про «Джабхат ан-Нусра» (див. газета «Аль-Ватан» за 10.10.2015). У той самий час повідомляється, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації почали наземну операцію проти опозиціонерів у стратегічному районі аль-Габ поблизу Хами (див. «BBC Arabic» за 08.10.2015). Незадовго до цього військові кораблі ВМС Росії на Каспійському морі запустили 26 крилатих ракет по сирійській території (див. «BBC Arabic» за 07.10.2015). Перед цим Росія здійснила авіа-удари по території Сирії 30 вересня 2015 року після того, як депутати російського парламенту одностайно схвалили резолюцію, що дозволяє проведення військових операцій ВС РФ на території Сирії. Адміністрація президента Сирії підтвердила, що відправлення ВВС Росії до Сирії відбулася за проханням сирійської держави через послання, відправлене президентом Асадом президентові Путіну, як про це повідомило Сирійське державне інформагентство (див. «BBC Arabic» за 30.09.2015).

Питання: Чи припустимо використовувати астрономічні розрахунки у визначенні початку посту місяця Рамадан і у його завершенні, як у випадку з використанням астрономічних розрахунків сонця у визначенні часу намазів?

1 — Ісламська Держава — це держава, яка після свого виникнення, за допомогою Аллаха, буде працювати над приєднанням утворень, штучно встановлених у мусульманському світі, до своєї території, вимагаючи від даних утворень проголосити про своє входження у склад Ісламської Держави.

بسم الله الرحمن الرحيم

Єднання відбувається у двох формах: у першій, коли мусульманські регіони знаходяться у складі однієї держави, яка наражається на спроби розколу, і у другій — коли мусульманські країни розділені між собою, і виникає прагнення об’єднати їх в одну державу. У першому випадку єдність регіонів забезпечується шляхом запобігання їх розділення, як про це вказується у хадісах:

Хвала Аллаху,боротьба між істиною та брехнею перебуває у самому розпалі. Не залишилось ніяких доводів у тих, хто виправдовується.

За повідомленнями ЗМІ, у вівторок вранці до сходу від Гази у результаті отруєння газом померла восьмимісячна Лейла аль-Гандур.

Міністр вакуфів Єгипту Мухаммад Мухтар Джума вийшов із себе і не стримав свого гніву, перебуваючи в академічно-науковій будівлі університету Заказік під час обговорення магістерської дисертації, представленої студентом Ваджді Абдулькадіром на тему «Реконструкція релігійної думки в Ісламі по прикладу Мухаммада Ікбала».

Новина: У Німеччині до кінця 2038 року повинні зупинити ТЕС, які працюють на вугіллі.

Новина: Наречена Джамаля Хашогджи розповіла в ефірі турецького телеканалу про день вбивства саудівського журналіста та про свою відмову від запрошення Дональда Трампа відвідати Білий дім..

Новина: Згідно офіційній статистики українське місто Дніпро вийшло із числа міст – мільйонників, тому що по стану на 1 серпня зафіксовано менше одного мільйона жителів. У місті зафіксовано 996 тисяч 787 жителів.

Після розгляду американсько-британської боротьби у регіоні та рішучих американських спроб витіснити Британію із регіону під приводом стратегічного вакууму у цій частині ми обговоримо найбільш важливі та злободенні області боротьби шляхом розгляду позиції наддержав та ролі їх агентів.

Єгипет прожив багато років під капіталістичною тиранією, принесеною американським агентом Гамалем Абдель Насером. До цього при владі стояв англійський агент король Фарук I.

У ході турне по Близькому Сходу держсекретар США Майк Помпео відвідав низку держав регіону, прагнучи утвердити позиції ворожнечі між мусульманськими країнами також намалювати для них спільного ворога — Іран та «ісламський тероризм».

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

بسم الله الرحمن الرحيم

1 — Людина робить вчинок або відмовляється його робити, виходячи із свого сприйняття життя, і воно ж виступає для нього мірилом її вчинків.

بسم الله الرحمن الرحيم

Слово «візир» (досл. — «той, хто несе відповідальність», «помічник», у сучасній арабській мові використовується для позначення посади міністра — прим.) має певний лексичний зміст. Як передав ат-Тірмізі, Пророк (с.а.с.) сказав:

На протязі довгих років і понині різноманітні організації,коаліції, жіночі та правозахисні асоціації ведуть свою діяльність, поставивши у якості пріоритету скорочення багатоженства шляхом невпинних вимог внести поправки у закон про статус особистості та карати тих, хто його порушує, або за допомогою зустрічей та лекцій за участю жінок та спеціалістів з метою, як вони стверджують, підвищення обізнаності про небезпеки, пов’язані з феноменом багатоженства, і про негативні наслідки цього для статусу жінок, дітей, родин та суспільства у цілому.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.