12 листопада Південний військовий суд РФ у м. Ростов на Дону у межах т.з «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» засудив 6-х мусульман із Криму на строки від 7 до 19 років позбавлення волі.

Новина: 13 серпня 2019 р. в аеропорту м. Одеса (Україна) у межах екстрадиційного запиту по лінії Інтерполу від Киргизії був затриманий Махмуд Абдульмумін (Махмуджон Холдаров).

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто послідував йому.

2 квітня 2019 р. делегація Хізб ут-Тахрір в Україні у складі двох осіб відвідала посольство Китайської Народної Республіки м. Київ.

Хізб ут-Тахрір в Україні вітає мусульман усього світу, України та Криму зі святом Ід-аль-Адха (Курбан Байрам).

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні поспішає привітати мусульман усього світу, України та Криму з приходом великого свята Ід аль-Фітр (Ораза Байрам).

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Положення, у якому в останній час опинилась революція Шаму, незрівнянно з принесеними заради неї жертвами.

Призначений 05.11.2019 на посаду заступника прем’єр-міністра по справам «Національного бачення нової єменської держави» Махмуд Джунейд уперше заявив про «світську державу».

Народні протести, які підсилюються у Багдаді, центральних і південних мухафазах тривають вже другий місяць. Дані протести об’єднали вимоги розгніваних мас, тепер люди хочуть беззаперечного скасування усього політичного процесу.

Питання: У книзі «Ісламське мислення» (одна із прийнятих наших книг) приводиться, що дуа не може відвести Божественний кадар (предопредеління), не може змінити Божественний када (долю), і не може вплинути на знання Аллаха.

بسم الله الرحمن الرحيم

Від Абу Бакра Шамі

Питання: Ассаляму алейкум ва рахматуллахі!

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

Питання: Я слідую мазхабу Абу Ханіфи, де шаріатські хукми діляться на 7 категорій, у той час як у Хізб ут-Тахрір вони діляться на 5 категорій. Більше того ці хукми впливають на визначення стовпів, фардів та інших речей у намазі.

Питання: Чи дозволяється жінці сісти одній, без махрама чи чоловіка, в автотранспорт до інструктора по водінню з метою вивчити водіння на тому підґрунті, що учбовий автотранспорт є громадським транспортом, а не приватним, де вимагається махрам?

Питання: Я читав хадіс, виведений Абу Даудом, у якому говориться:

Президент Палестинської автономії Махмуд Аббас видав наказ про закон, який обмежує шлюбний вік до 18 років, за винятком певних випадків, вказаних компетентним судом.

Проте це не завадить носіям заклику і надалі вести свою діяльність і це стане бар’єром між ними та Уммою

26 квітня ООН опублікувала доповідь, у якій говориться, що число жертв в Ємені внаслідок триваючого конфлікту, як очікується, перевищить 230 тис. до кінця 2019 року.

Листопад 2019 р. ознаменувався у Росії винесенням в двох вироків по т. з «справам Хізб ут-Тахрір».

Новина: «Жоден народ за останнє десятиріччя не постраждав від хімічної зброї так, як страждають сирійці, які вимушені бачити, як їх діти помирають від удушшя, що викликає не описуваний страх.

Новина: Ісламські школи у Британії зайняли позиції кращих у рейтингу країни, що є безпрецедентним в історії британських освітніх закладів. Список кращих шкіл, опублікований міністерством освіти Британії, свідчить, що ісламські школи зайняли перші три строчки у рейтингу кращих.

У минулий вівторок, на світанку, єврейське окупаційне утворення завдало наступного ворожого удару по нашим людям у Газі, почавши з вбивства лідера «Бригади аль-Кудс» — військового крила організації «Палестинський ісламський джихад» — Бахі Абу аль-Ати і його дружини, нехай помилує їх Аллах.

Після п’яти жарких днів слухань у Палаті представників США по справі припускаємих зловживань службовими повноваженнями президентом Трампом Америка живе в очікуванні імпічменту.

«Ворог у Мішерфі (населений пункт на півдні Ідлібу — прим.)!», — слова, які я почув у неділю вранці, які стали наступними, у низці подібних фраз, до яких ми звикли і чуємо їх час від часу.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

У Судані відбувся міжнародний форум при підтримці США, у якому взяли участь 35 представників із 25 різноманітних вищих учбових закладів, таких як державні університети, гуманітарні коледжі, приватні дослідницькі університети, федеральні і некомерційні урядові заклади від 16 штатів Америки.

Ведучи запеклу боротьбу з Ісламською Уммою, Захід усіма силами намагається відсторонити її від рішення доленосної проблеми, а саме — від встановлення Праведного Халіфату за методом пророцтва, який би виконав Іслам серед мусульман і поніс би його далі усьому світу так, щоб усі справи вершились на світовій арені згідно рішенню і суду Ісламу.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.