16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах, валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідував йому.

12 листопада Південний військовий суд РФ у м. Ростов на Дону у межах т.з «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» засудив 6-х мусульман із Криму на строки від 7 до 19 років позбавлення волі.

Новина: 13 серпня 2019 р. в аеропорту м. Одеса (Україна) у межах екстрадиційного запиту по лінії Інтерполу від Киргизії був затриманий Махмуд Абдульмумін (Махмуджон Холдаров).

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто послідував йому.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Минуло два тижні з катастрофічного вибуху, який потряс столицю Бейрута 8 квітня 2020 року, і в Лівані почалась безрозсудна міжнародна активність на міжнародному і регіональному політичних рівнях, виражена квапливим візитом — через два дні після вибуху — французького президента Емманюеля Макрона.

У понеділок 13.07.2020 Палата представників Сани направила послання Генеральному секретарю ООН, оскаржуючи легітимність Хаді «укладати нафтові і газові контракти, продавати багатства і використовувати потенціал населення».

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган зробив заяву 29 липня по геїв-збоченців та організації ЛГБТ:

Питання: Ассаляму алейкум. Ми знаємо, що мурабаха як поняття припустима по Шаріату, але у той же час я знаю, що нинішня реальність цієї угоди в ісламських банках суперечить Шаріату, особливо в Палестині, де клієнт позначає товар з продавцем і обговорює з ним ціну, а потім укладає угоду з банком, який купує позначений товар і доставляє його клієнту.

Питання: Ассаляму алейкум, шановний шейх! Моє питання стосується строк із книги «Ісламська особистість», том 3, в яких говориться: «Що стосується слідування другорядному, то це називається «фіск» (гріх), і тут не вживається слово «худа» (прямий шлях)».

Землі перенесення і піднесення Пророка (с.а.с.), — не соромлячись Аллаха, Його Посланця (с.а.с) і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

від HamzehShihadeh

Питання: Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху. У книзі «Ісламська особистість», 3 том, в темі «Умови хукму основи (асль)» говориться: «3)Доказ, який вказує на хукм основи (асля), не повинен включати в себе відгалуження (фара) …

Від AbdullahMAlheeh

Питання: Ассаляму алейкум, наш амір! Нехай Аллах ниспошле Вам і тим, хто з Вами, Свою милість і благословення.

Від KareimSiam

Питання: Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Правителі родини Аль Сауд забули слова Всевишнього, звернені до їх пращурів:

Згідно звіту Верховного комісара ООН по справам біженців, внаслідок війни у Сирії загинуло більше півмільйону людей, більше половини населення країни покинуло свої дома і було депортовано.

29 березня 2020 року на сайті «Аль-Джазіри» була опублікована твоя стаття під заголовком «Обговорення ідеї Ісламської Держави:чи приніс Іслам конкретну модель для держави?». У цій статті ти говориш про Халіфат, умаляючи значущість найвеличнішої держави в історії.

Новина: Вранці 27 вересня 2020 Вірменія організувала масштабний напад на Азербайджан.

Новина: Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган підсилив тиск на Грецію через прагнення греків-кіпріотів видавати ліцензії іноземним компаніям на проведення геологорозвідувальних робіт на шельфі Східного Середземномор’я.

Новина: Прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калин заявив про те, що суперечки навколо проклять на адресу Ататюрка і скасування світського республіканського устрою — награні і не варті стояти на порядку денному.

У цій частині ми продовжимо розмову про третій дезінтеграційний чинник, який вносить розкол в американське суспільство, загрожує федеральному уряду повним крахом і загрожує відокремленням штатів від американського союзу.

У 1 частині ми говорили про складові держави, причинах її сили, тривалості її існування, здатності протистояти потрясінням. Також ми зачепили історію заснування США і деякі їх історичні періоди.

З самого початку свого заснування Америка піддавалась систематичним потрясінням і кризам в усіх аспектах (ідеологія, політика, економіка і т.д.). Ці кризи і потрясіння продовжують штовхати її до дезінтеграції, розвалу і зникненню.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Від аз-Зухрі, від Амра ібн Шуайба, від його батька, від його діда (Абдуллаха ібн Амра), наводиться:

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри по усьому світу, у межах нового випуску із серії «Разом з благородним хадісом». Ми починаємо з найкращого привітання: ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Захід вторгається в усіх країни світу і мусульманські — у тому числі. Він почав відкрито вимагати від мусульман відокремити релігію від життя і тим самим розірвати зв’язок з Аллахом. Здійснення цього злочину він доручив купці людей, обдурених західною ідеєю і маючих збочене мислення і образ життя.

Капіталістичне мислення, стверджуючи, що ресурси, товари і послуги у світі скудні і обмежені, а тому не здатні вдовольнити зростаючі і безмежні потреби людей, взяли це за основу економічної проблеми щодо дефіциту товарів і послуг.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.