16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах, валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідував йому.

12 листопада Південний військовий суд РФ у м. Ростов на Дону у межах т.з «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» засудив 6-х мусульман із Криму на строки від 7 до 19 років позбавлення волі.

Новина: 13 серпня 2019 р. в аеропорту м. Одеса (Україна) у межах екстрадиційного запиту по лінії Інтерполу від Киргизії був затриманий Махмуд Абдульмумін (Махмуджон Холдаров).

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто послідував йому.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Минуло два тижні з катастрофічного вибуху, який потряс столицю Бейрута 8 квітня 2020 року, і в Лівані почалась безрозсудна міжнародна активність на міжнародному і регіональному політичних рівнях, виражена квапливим візитом — через два дні після вибуху — французького президента Емманюеля Макрона.

У понеділок 13.07.2020 Палата представників Сани направила послання Генеральному секретарю ООН, оскаржуючи легітимність Хаді «укладати нафтові і газові контракти, продавати багатства і використовувати потенціал населення».

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган зробив заяву 29 липня по геїв-збоченців та організації ЛГБТ:

Землі перенесення і піднесення Пророка (с.а.с.), — не соромлячись Аллаха, Його Посланця (с.а.с) і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: у неділю 6 грудня 2020 року канал «France24» повідомив зі слів командуючого Військово-морськими силами Корпусу стражів ісламської революції (КСІР) Алі Фадаві, що «вчений-ядерник Мохсен Фахрізаде був вбитий із кулемету на дистанційному управлінні, який був наведений на обличчя вченого з використанням просунутої камери і штучного інтелекту і випустив у нього 13 куль».

Питання: У понеділок 23 листопаду 2020 року відновився другий раунд діалогу між лівійськими сторонами у форматі відеоконференції. Учасники діалогу сфокусували свою увагу на обговоренні механізмів формування єдиної виконавчої влади — оновленої Президентської влади і Уряду національної єдності.

Питання: Цього разу президентські вибори у США супроводжувалися напруженими відносинами між у президентом Трампом і його опонентом-демократом Байденом.

Американські демонстранти, які підтримують поки іще діючого президента США Дональда Трампа, штурмували будівлю Конгресу, щоб завадити законодавцям затвердити перемогу демократа Джо Байдена, який, на їх думку, сфальсифікував вибори.

Правителі родини Аль Сауд забули слова Всевишнього, звернені до їх пращурів:

Згідно звіту Верховного комісара ООН по справам біженців, внаслідок війни у Сирії загинуло більше півмільйону людей, більше половини населення країни покинуло свої дома і було депортовано.

Новина: Російські депутати підсилили покарання за наклеп – тепер за нього можна отримати реальний строк.

Новина: 17.10.2020 року узбецьке телебачення випустило програму під назвою «Доля невдячних», в якій говорилось про долю членів Хізб ут-Тахрір, які пробули за ґратами 18 років.

Новина: Вранці 27 вересня 2020 Вірменія організувала масштабний напад на Азербайджан.

Нинішнє покоління не усвідомило реальності Ісламської держави Халіфат і не застало життя в його процвітаючому суспільстві. Це покоління не відчуло тієї величі, яка оточувала його з усіх боків, як і не стало свідком того правосуддя, яке панувало в ньому.

Під наділенням Ісламу владою мається на увазі головування його законів, запровадження його систем, слідування Шаріату, поширення послання Ісламу серед решти народів і націй.

По спливанню десяти виснажливих років з миті початку арабських революцій уважний спостерігач за подіями вимушений заявити про невизначені результати цих революцій,але також і про ймовірність досягнення позитивних результатів, які можна використовувати і розвивати усіма шляхами, щоб добитися необхідних змінень.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Звідки з’явилась людина?

Від аз-Зухрі, від Амра ібн Шуайба, від його батька, від його діда (Абдуллаха ібн Амра), наводиться:

Деякі мусульмани, стверджуючи, що сьогодні єдиним методом змінень є використання фізичної сили проти правителів, наводять як доказ хадіс про найгірших правителів, проти яких Посланець Аллаха (с.а.с.) вимагав виступити зі зброєю у руках, якщо вони не правлять по Ісламу.

Цим самим деякі хочуть сказати, що мусульмани не повинні приймати тексти, які не підтверджені, і, отож, не повинні діяти згідно таким текстам. Вони вважають це доказом не проти них, а на свою користь, тим самим не бажаючи повторювати кроків Посланця Аллаха (с.а.с.), здійснених ним у Мецці на шляху до встановлення Халіфату.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.