Ассаляму алейкум ва рахматуЛлахі ва баракатух, дорогі брати і сестри!

Вітаємо мусульман усього світу з приходом довгоочікуваного свята Ід аль-Фітр! Нехай Всевишній прийме ваші пости, поклоніння і благі справи.

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри!

Мир вам, милість Аллаха в Його благословення, дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

На початку місяця Раджаб 1444 року хіджри Хізб ут-Тахрір в Судані провів прес-конференцію в інформаційному агентстві SUNA в Хартумі, яка ознаменувала початок потужної кампанії, скерованої проти проблеми наркотиків, які усе більше поширюються в країні і спричиняють руйнівний вплив на суспільство, особливо на молоде покоління.

Прес-реліз

У травні цього року співробітники розвідки в провінції Герат заарештували трьох членів партії «Хізб ут-Тахрір» за звинуваченням у «заклику до Халіфату і єдності мусульман». При спробі затримання одного із членів партії співробітники розвідки помилково затримали його брата, який повертався додому із мечеті. Коли він прийшов в управління розвідки, щоб добитись звільнення брата і здатись, співробітники розвідки ув’язнили обох братів, що суперечить як нормам Шаріату, так і місцевим звичаям.

Прес-реліз

В суботу 8 червня 2024 року злочинна єврейська армія провела операцію в таборі біженців Нусейрат в секторі Газа, в ході якої загинули сотні палестинців. Єврейське утворення задіяло величезну кількість сил і засобів, щоб звільнити чотирьох своїх заручників.

Низка відповідей вченого Ата ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на фікхій тематику

Низка відповідей вченого Ата ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбуку» на фікхій тематику

image005 770px

Звернення шановного вченого, аміра «Хізб ут-Тахрір», Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, до відвідувачів його сторінки в «Фейсбук» на честь приходу благословенного свята Ід аль-Фітр 1445 р.х.

Рада Безпеки 11 червня 2024 року прийняла резолюцію, яка підтримує проект Байдена по припиненню агресії євреїв проти Гази і усієї Палестини! В тексті резолюції, опублікованої CNN 11 червня 2024 року, говориться: «Рада Безпеки схвалює нову пропозицію про припинення вогню, об’явлену 31 травня, яка була прийнята «Ізраїлем» і закликає ХАМАС також її прийняти, настирливо рекомендуючи обом сторонам повністю виконати його умови без затримок і без попередніх умов».

Але правителі мусульманських країн не посилають армії на допомогу палестинцям, забувши про свої колишні «червоні лінії».
Замість цього вони покладаються тільки на посередництво Америки та її приспішників

Питання:

На тлі геноциду, який коїться єврейським утворенням за підтримкою Америки вже понад п’ять місяців, жертвами якого стали більше ста тисяч людей вбитими і пораненими, не говорячи вже про суцільні руйнування, почастішали розмови про післявоєнний устрій Гази. В якому напрямку розвивається політична обстановка? Які плани у колоніальних держав на чолі з Америкою?

Відповідь на питання

Питання: «Видний партійний діяч заявив, що дві найбільші партії Пакистану — «Пакистанська мусульманська ліга» і «Пакистанська народна партія» зустрінуться в понеділок, щоб обговорити формування коаліційного уряду після виборів, в яких жодна із партій на тлі політичної і економічної нестабільності в країні не набрала потрібної кількості голосів. Данні переговори стануть п’ятим раундом переговорів про формування коаліційного уряду» (Reuters, 19.02.2024).

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на ідейну тематику

Прес-реліз

Ось вже 220 днів триває агресія єврейського утворення проти сектора Газа. Повітряні удари не припиняються по табору Джабалія на півночі Гази. Окупаційні війська ведуть інтенсивний обстріл центрів розташування біженців в цьому таборі, вимушуючи сотні палестинців покидати ці укриття. Також підсилились повітряні нальоти на переповнене біженцями місто Рафах — тут обстрілюють навіть житлові дома з людьми, не даючи ніяких попереджень. Тільки за останні троє діб було вбито 40 мирних жителів, серед них — 13 дітей і 12 жінок.

Прес-реліз

Американські університети стали свідками масштабних протестів проти триваючої вже сім місяців агресії євреїв проти Гази. В університетах, як серед студентів, так і серед викладачів, як мусульман, так і немусульман, пройшли акції протесту, які засуджують звірства сіоністського режиму проти стійких мусульман Гази.

Прес-реліз

Ліван сколихнули новини про розкриття злочинної мережі сети «Банда TikTok», яка заманювала неповнолітніх дітей, викрадала їх, ґвалтувала і продавала на розпусних вечірках. За даними служби безпеки, число неповнолітніх жертв цієї мережі може досягати десятків. Деталі злочину розкриваються поступово. Серед затриманих — імена, які широко відомі в соціальних мережах, і інші, які досі не розкриваються.

Новина:

Президент Туреччини Реджеп Ердоган після завершення засідання кабінету міністрів заявив: «Ми не можемо дозволити минулому визначити наше майбутнє. Виходячи із цього розуміння, ми прагнемо покращити наші відносини з усіма ключовими сторонами в нашому регіоні, починаючи з наших сусідів» («TRT Haber», 03.07.2024).

Новина:

Новий єгипетський уряд був приведений до присяги в Каїрі, у той час як країна стикається з труднощами в економіці і триваючими конфліктами в сусідніх країнах. Багато міністрів залишилось в уряді, були замінені міністри фінансів, оборони і іноземних справ («Euronews Arab» 03.07.2024).

Новина:

Расистська ненависть проти сирійських мусульман проявилась в декількох провінціях Туреччини.

26 червня 2024 року міністри оборони і начальники штабів 30 африканських країн зібрались на саміт в столиці Ботсвани, в Габороне. Конференція тривала два дні, протягом яких обговорювались так звані проблеми безпеки і стабільності в Африці.

Прем’єр-міністр єврейського утворення Біньямін Нетаньяху через декілька днів після відставки міністрів Бенні Ганца і Гади Айзенкота розпустив військову раду, створену після операції «Ураган Аль-Акси». Він об’явив про формування скороченої політичної ради, для консультацій по важливим питанням, яка включає міністра оборони, міністра по стратегічним питанням і голову Ради національної безпеки. Рішення Нетаньяху було очікуваним, особливо після розпаду надзвичайного уряду і виходу із нього «Національного табору» на чолі з Бенні Ганцем, а також на тлі вимог міністра національної безпеки Ітамара Бен-Гвіра і міністра фінансів Бецалеля Смотрича увійти у раду замість міністрів, які пішли.

В заключній заяві засідання міністрів іноземних країн групи восьми «ісламських» держав, які розвиваються, (D-8), яка відбулась у Стамбулі після надзвичайної зустрічі, присвяченої триваючій з 7 жовтня 2023 року війні єврейського утворення проти сектора Газа, яка була зачитано міністром іноземних справ Туреччини Хаканом Фіданом, містяться наступні пункти:

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Разом з благородним хадісом

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати, на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Разом з благородним хадісом

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати, на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

В ім’я Аллаха — Милостивого, Милосердного. Мир і благословення Його високоповажному Посланцю. Хвала Аллаху — Господу світів.

Хвала Аллаху — Господу світів. Мир і благословення нашому улюбленцю Мухаммаду — імаму благочестивих і господину посланців!

Дорогі брати, Всевишній Аллах говорить:

كُنتُمۡ خَيۡرَ أُمَّةٍ أُخۡرِجَتۡ لِلنَّاسِ تَأۡمُرُونَ بِٱلۡمَعۡرُوفِ وَتَنۡهَوۡنَ عَنِ ٱلۡمُنكَرِ وَتُؤۡمِنُونَ بِٱللَّهِۗ وَلَوۡ ءَامَنَ أَهۡلُ ٱلۡكِتَٰبِ لَكَانَ خَيۡرٗا لَّهُمۚ مِّنۡهُمُ ٱلۡمُؤۡمِنُونَ وَأَكۡثَرُهُمُ ٱلۡفَٰسِقُونَ

«Ви є кращою із общин, яка з’явилась на благо людства, наказуючи робити схвалюване, утримуючи від засуджуваного і віруючи в Аллаха. Якщо б люди Писання увірували, то це було б краще для них. Серед них є віруючі, але більшість із них — нечестивці» (3:110).


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.