Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани Криму, України і усього світу!

16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах, валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідував йому.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

بسم الله الرحمن الرحيم

7 Мухаррама 1443 р.х., що відповідає 15 серпня 2021 р., мусульмани зраділи входженню афганських муджахідів в Кабул, в той час як США квапливо вивели свої війська, а їх агент Ашраф Гані втік.

На протязі чотирнадцяти сторіч на початку кожного нового року по хіджрі у священному місяці Мухаррам мусульмани згадують подію, прийняту як початок мусульманського літочислення, а саме — переселення (хіджра) Посланця Аллаха (с.а.с.) на територію Ісламу (Дар уль-Іслям) в Медину.

З нагоди сотої річниці руйнування Халіфату злочинцем Мустафою Камалем, а також десятої річниці початку революції Шаму Хізб ут-Тахрір/Сирія представив свій третій політичний меморандум під назвою «Погляд на реальність революції: аналіз і рішення».

Землі перенесення і піднесення Пророка (с.а.с.), — не соромлячись Аллаха, Його Посланця (с.а.с) і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: Які масштаби і значення трибічного оборонного альянсу, утвореного Австралією, Британією і США — AUKUS? Чи скерований даний альянс, як говорять спостерігачі, на протидію впливу Китаю у суперечливій акваторії Південно-Китайського моря?

بسم الله الرحمن الرحيم

Питання: Військова рада Гвінеї заявила про те, що завтра, у вівторок 14.09.2021, вона проведе низку зустрічей з політичними силами, представниками громадянського населення і гірничодобувними компаніями в межах підготовки нового уряду в країні... (darelhilal.com за 12.09.2021).

بسم الله الرحمن الرحيم

Питання: «Ріда Гарсаллауі промовив конституційну присягу перед президентом Каісом Саідом у якості нового міністра внутрішніх справ, займаючи до цього посаду радника, як про це повідомляє «Аль-Джазіра» 30.07.2021».

За допомогою Аллаха Всевишнього ми сьогодні завершуємо всесвітню кампанію, проведену Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір по вказівці вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти,аміра Хізб ут-Тахрір, з нагоди трагічної дати скасування Халіфату.

Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір запускає кампанію

Американські демонстранти, які підтримують поки іще діючого президента США Дональда Трампа, штурмували будівлю Конгресу, щоб завадити законодавцям затвердити перемогу демократа Джо Байдена, який, на їх думку, сфальсифікував вибори.

بسم الله الرحمن الرحيم

Новина: Переговори Австралії з ЄС по торговій угоді були відкладені через загострення скандалу навколо рішення Канберри скасувати оборонний контракт з Парижем.

بسم الله الرحمن الرحيم

Новина: Заступник міністра інформації і культури Афганістану Забіхулла Муджахід пояснив, що тимчасовий уряд не має намір вимагати екстрадиції колишнього президента Ашрафа Гані, а вимагає повернути розграбовані ним засоби із країни.

بسم الله الرحمن الرحيم

Новина: Більше 300 іракців, включаючи шейхів і представників різноманітних племен, закликали у п’ятницю ввечері до нормалізації відносин між Іраком і єврейським утворенням.

بسم الله الرحمن الرحيم

Більше за усе в ці дні Захід заклопотаний пошуком способів і побудовою планів по стримуванню ісламського заклику так само ж, як він був заклопотаний в кінці дев’ятнадцятого сторіччя і початку двадцятого руйнуванням держави Халіфат, діленням його політичної спадщини і запобіганням повторного повернення до життя.

Есіхіро Френсіс Фукуяма народився 27 листопада 1952 року в районі Гайд-парк міста Чикаго, США, в родині японського походження, і виріс в консервативному оточенні.

بسم الله الرحمن الرحيم

Восьмого вересня цього року в Марокко пройшли парламентські вибори, на яких правляча «Партія справедливості і розвитку» зазнала руйнівної поразки.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Дана діяльність має багато переваг в. Наприклад, Аллах згадує аль-амру біль-мааруф ван-нахъю аніль-мункар до згадування віри в Аллаха, що підкреслює переваги такої діяльності:

«Трохи «щастя» ніколи не нашкодить». Давньогрецький філософ Епікур, який ймовірно, діяв, виходячи із подібного бачення, висунув думку, що те, що приносить користь людині, принесе їй так само і щастя.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.