Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри!

Мир вам, милість Аллаха в Його благословення, дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Прес-реліз

Через 36 днів — після жорсткої і злочинної війни єврейського утворення проти сектора Газа та її жителів, після 36 днів стійкості героїв Гази — арабські і мусульманські правителі вирішили зібрали «екстрений саміт» в Ер-Ріяді! Під час цього саміту танки єврейського утворення оточували медичний комплекс «Аль-Шифа», щоб атакувати перебуваючих там поранених і хворих. Немовляти помирали в інкубаторах через нестачу кисню, а єврейська військова машина продовжувала крушити і знищувати нашу улюблену Газу.

Прес-реліз

Сектор Газа піддається бомбардуванням, проливається кров і оскверняються святині; мусульманські і немусульманські народи вийшли в своїх містах, протестуючи проти злочинів єврейського утворення. У цей же час наші маріонеткові правителі квапляться виправдати Захід, вони змовляються з ним у збиток Ісламській Уммі, нехтуючи кров’ю шахідів і криками пригноблених. Вони мчаться на новий ганебний саміт, щоб захистити інтереси Америки і увіковічити єврейське утворення як встромлений кинджал в тілі нашої Умми.

Прес-реліз

О, жителі Єгипту! О, кращі солдати Аллаха! У вас більше немає виправдання перед Аллахом через дії вашого режиму після заяв вашого президента, які, усі до єдиної, є актами зрадництва — від тих, що стосуються виселення жителів сектора Гази, до заклику до єврейському утворенню виселити палестинців у пустелю Негев (ан-Накба). Він говорить про переміщення палестинців в пустелю, а тим часом сіоністи повинні будуть розібратись з силами опору, вичистивши Газу.

بسم الله الرحمن الرحيم

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» по темі «Ідея»

Відповідь на питання від Мухаммада Аль-Хатиба:

Відповідь на питання від Osama‬‬ Alshanab‬‬‬‬‬‬

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

أَلَيْسَ مِنكُمْ رَجُلٌ رَّشِيدٌ

«Невже серед вас немає розсудливого чоловіка?»

هَٰذَا بَلَاغٌ لِلنَّاسِ وَلِيُنْذَرُوا بِهِ

«Це — послання до людству. Нехай їх увещевають ним»

بسم الله الرحمن الرحيم

لَن يَضُرُّوكُمْ إِلَّا أَذًى ۖ وَإِن يُقَاتِلُوكُمْ يُوَلُّوكُمُ الْأَدْبَارَ ثُمَّ لَا يُنصَرُونَ

«Вони не завдадуть вам ніякої шкоди, окрім докучання. Якщо ж вони будуть битись з вами, то повернуться до вас спиною, після чого їм не буде надана допомога» (3:111)

Питання: За станом на 30 вересня 2023 року більше 100 тисяч вірмен покинуло Нагірний Карабах, де до останніх військових подій проживало біля 120 тисяч людей. Вони втекли до Вірменії після того, як Азербайджан 19 вересня 2023 року почав операцію по відновленню контролю над карабаським регіоном і очищенню його від провірменських озброєних сил, які, у свою чергу, не спричини опору, здали зброю і об’явили про свою капітуляцію.

Питання: «Наслідний принц Саудівської Аравії в інтерв’ю американському каналу «Fox News», уривки із якого були показані в середу, заявив, що Королівство «добивається прогресу» на шляху до нормалізації. Ібн Салман сказав: «Кожен день ми стаємо усе ближче і ближче до нормалізації відносин з «Ізраїлем». Адміністрація президента Байдена підтримує це досягнення» (Арабська служба ВВС 21.09.2023).

Питання: 30 серпня 2023 року група офіцерів національних озброєних сил, Республіканської гвардії та інших силових структур Габону об’явила про захоплення влади. Їх заява пролунала в ефірі місцевого телебачення через декілька хвилин після того, як стало відомо, що діючий президент Алі Бонго Ондімба переобраний на третій строк. Військові заявили, що результати виборів були скасовані, а президент знаходиться під домашним арештом.

Прес-реліз

Варварське єврейське утворення по сей день бомбардує мусульман сектора Газа, яким загрожує геноцид і гуманітарна катастрофа безпрецедентних масштабів. Бомбардування без розбору житлових будинків, лікарень, шкіл, мечетей, ринків та інших цивільних об’єктів призвели до масової загибелі людей і руйнувань. Удар по баптистській лікарні «Аль-Ахлі аль-Маадані» призвів до загибелі сотень людей, багато із яких — жінки і діти.

Прес-реліз

В ці дні в 1971 році Пакистан був розділений на дві частини, перша із яких зберегла назву Пакистан, а друга стала Бангладеш після того, як вони були єдиним цілим на протязі багатьох сторіч. Розділення було реалізацією підлого плану Британії, яка, вивівши свої війська в 1947 році, хотіла роздробити Індійський субконтинент на декілька держав, щоб на відстані через своїх ставлеників легко і з найменшими затратами контролювати його.

Новина: В суботу 11 листопада 2023 року в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді був організований спільний арабсько-ісламський саміт, на якому піднялось питання розвитку подій в секторі Газа. Саудівська Аравія повинна провести дві позачергові зустрічі на високому урівні: саміт Організації ісламського співпраці і саміт Ліги арабських держав.

Новина: Міністр іноземних справ Йорданії Айман аль-Сафаді заявив, що перешкоджання постачанню продовольства, медикаментів і палива в сектор Газа є військовим злочином, підкресливши, що Йорданія «зробить усе необхідне», щоб запобігти переміщенню палестинців.

Новина: Генеральний секретаріат Національних свят Султанату Оман об’явив, що програма 53-ї річниці національного свята, яка припадає на 18 листопада, буд обмежена військовим парадом і підняттям прапору Султанату на знак солідарності з палестинським народом.

Екс-президент США Дональд Трамп розкрив характер щоденних відносин між іранськими лідерами і американськими військовими в Іраку, пояснивши ступінь узгодження між сторонами і масштаб співпраці. Він зазначив, що іранський режим повністю підкорявся американській військовій окупації в Іраку. Це підтверджує, що Іран повністю підкорений своєму американському хазяїну в дипломатичних і військових відносинах.

Марнослів’я іранських офіційних осіб — особливо міністра іноземних справ Хосейна Аміра Абдоллахіяна і голови іранської партії в Лівані Хасана Насралли — досягли своєї межі і перетворились у деяку гру. Ця балаканина в ЗМІ не має ніякої цілі, окрім як викликати інтерес в суспільстві і поглинути емоції людей, реагуючих на масові вбивства окупантів в Газі. Вони також намагаються очолити уявну «вісь опору» і направити її в потрібне русло.

Протягом останніх днів армія єврейського утворення зі своєю жорстокістю без упину і пощади вдень і вночі скидає тисячі бомб на Газу. Ця кривава розправа призвела до загибелі і поранень тисячі ні в чому не винних чоловіків, жінок і дітей, до знесенню будівель, в тому числі — мечетей і лікарень.

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Разом з благородним хадісом

Прибутки держави Халіфат і місця, куди ці прибутки повинні витрачатись, визначаються виключно згідно з постановами Шаріату і не змінюються. Ані прибутки, ані витрати не схильні раціональним думкам. Це пояснюється тим, що в приписах (хукмах) Шаріату це питання прописане чітко і однозначно.

В історії людства однією із емоцій, відкритої для зловживань, є почуття асабії, яке формується кровними узами. Це почуття — спостерігаємий раціональний факт. Воно починає існувати в життєвій сфері з почуття лідера, домінування, захисту родичів, солідарності і згуртованості. З розвитком цього зв’язку в історичному процесі розвивався/розширювався і обсяг даного поняття. По мірі розширення авторитарної структури людини це почуття намагається домінувати в її родині, племені, роді, нації, Батьківщині. Концептуально таке розуміння складає основу ідеї націоналізму.

Ми знаємо, що капіталізм — це одна із трьох ідеологій, які існують у світі; ми знаємо, що це одна із трьох ідеологій, яка пропонує погляд на життя, на те, що було до життя і після нього, і відповідає на питання, звідки я прийшов, куди я йду і навіщо я існую.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.