Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри!

Мир вам, милість Аллаха в Його благословення, дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Прес-реліз

Найвідоміша англомовна газета в Пакистані «Аль-Фаджр» опублікувала новину про заборону Хізб ут-Тахрір в Британії під заголовком «Британія заборонила Хізб ут-Тахрір як терористичну групу». Ця новина викликала суперечки і дискусії в соціальних мережах і впливових колах. Тому Хізб ут-Тахрір в Пакистані звертає увагу людей, які володіють владою і силою в країні, на наступні факти:

Прес-реліз

У п’ятницю 19 січня 2024 року Британія офіційно заборонила Хізб ут-Тахрір, звинувативши партію в «антисемітизмі» і підтримці нападу «ХАМАС» на сіоністське утворення 7 жовтня 2023 року, додавши її до свого списку «терористичних» організацій.

Прес-реліз

Шановні мусульмани!

Сьогодні ми хочемо звернутись до вас: о, народи мусульманських країн, особливо тих, хто сусідить з благословенною землею Палестини, і тих, які близькі до благословенної мечеті аль-Акса! Ваші кордони нав’язані вам невірними колонізаторами!Дослухайтесь до нашого звернення, адже це промова лідера, який не бреше своєму народу, і те, що відбувається зараз, очевидно для усіх, і немає нічого прихованого.

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на тему «Фікх»

Відповідь на питання від Мустафи Алі Ібрахіма

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на тему «Фікх»

Відповідь на питання

Від Abu Sarah

Те, що відбувається сьогодні — нелюдська війна проти Гази. Разом з цим спостерігається бездіяльність мусульманських армій, особливо тих, які знаходяться поруч з Палестиною, незважаючи на усі звірства, які щоденно коїть єврейське утворення.

إِنَّ فِي ذَلِكَ لَذِكْرَى لِمَن كَانَ لَهُ قَلْبٌ أَوْ أَلْقَى السَّمْعَ وَهُوَ شَهِيدٌ

«Воістину, в цьому міститься нагадування для тих, у кого є серце, хто прислухається і присутній при цьому» (50:37).

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на ідейну тематику

Відповідь на питання

Питання:

Командуючий пакистанською армією Асім Мунір під час свого візиту до Америки заявив: «Пакистан бажає розширити двобічну взаємодію зі Сполученими Штатами за допомогою довгострокового багатопрофільного партнерства», — а також підкреслив, що «його зустрічі з політичним і військовим керівництвом США були дуже позитивними» (сторінка пакистанської армії на платформі «X» від 20.12.2023). Командування пакистанської армії від 11.12.2023 заявило, що командуючий армією відвідає США в рамках свого першого офіційного візиту з миті свого призначення.

Питання: В останній два місяці, жовтень і листопад 2023 року, спостерігалось, що в конфлікті між суданською армією і Силами швидкого реагування (СШР) кожен закріплюється в конкретних регіонах. Армія зосереджується в Хартумі, а СШР — в Дарфурі.

Прес-реліз

В минулий четвер, 18 січня 2024 року, британський уряд подав на голосування в парламенті законопроект про заборону Хізб ут-Тахрір. Заборона була схвалена присутніми на засіданні членами парламенту. Рішення було прийнято після так званого «обговорення проекту закону», хоча це більше нагадувало набір політичних промов з метою обдурити суспільство і дати єврейському утворенню карт-бланш на продовження розправи над народом Палестини. Парламентарі погрожували громадськості ярликом антисемітизму, щоб люди не наважувались виходити на вулиці і вимагати припинення звірств єврейських окупантів.

Національне агентство розслідувань Індії (NIA) у травні 2023 року відкрило справу у відношенні шістнадцяти затриманих мусульман, яких звинувачують в озброєній боротьбі проти Індії, приписуючи їм членство в Хізб ут-Тахрір, про що був опублікований прес-реліз на сайті «opindia» 5 листопада 2023 року. Ці брехливі звинувачення з метою виправдати намір прем’єр-міністра Нарендри Моді заборонити партію. В цьому намірі йому активно сприяють чиновники із NIA, зрадивши свій обов’язок і не гребуючи брехнею і вигадками, за допомогою яких вони намагаються обдурити народ Індії.

Прес-реліз

Європейсько-середземноморський центр по моніторингу за дотриманням прав людини задокументував виявлення біля 15 тіл, які розкладались, в державній школі імені Шадії Абу Газаля в районі Аль-Фалуджа до заходу від табору Джабалія. Початковий огляд тіл показав, що вони піддались позасудовим стратам під час їх допиту армією злочинного єврейського утворення. В центрі по моніторингу додали: «Тіла вбитих були виявлені після того, як військова техніка окупаційної армії покинула вищезгадану школу та її околиці після декількох днів перебування там і жорсткого обходження з біженцями, які знайшли там притулок». За словами очевидців, серед вбитих були жінки, діти і старі.

Новина:

В ЗМІ ми часто чуємо про подвійні ЗМІ стандарти Заходу по відношенню до мусульман, і трагедія в Газі не є винятком.

Новина:

Виконуюча обов’язки заступника держсекретаря США Вікторія Нуланд в інтерв’ю американському каналу «CNN Türk» 30 січня заявила:

Новина:

Держдепартамент США підтвердив, що «Ізраїль» має право боротись з тероризмом в секторі Газа і на Західному березі за умовою, що це буде зроблено згідно з міжнародним правом.

В рамках наративу врегулювання конфлікту використовується брехня, заснована на фабрикації різних звинувачень проти будь-кого, хто виступає проти злочинної війни, яка ведеться окупаційним утворенням в секторі Газа за повної підтримки американської адміністрації. В цьому зв’язку 5 грудня 2023 року Палата представників США схвалила незобов’язуючу резолюцію, яка заявляє, що «антисіонізм є формою антисемітизму».

1 лютого 2024 року президент США Байден підписав безпрецедентний наказ про введення санкцій проти 4 єврейських поселенців, які напали на палестинців на окупованому Західному Березі.

«Рішення про призупинення фінансування агентства з боку найбільших донорів є руйнівним ударом по його старанням... Агентство ООН для надання допомоги біженцям Палестини (БАПОР) повністю залежить від пожертвувань донорів... БАПОР неможна ліквідувати одним розчерком пера, і рішення про тимчасове припинення фінансової підтримки може поставити під загрозу життя мільйонів»,

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Разом з благородним хадісом

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати, на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Деякі шабаби задаються питанням про важливість роботи поза маджаль [1] і про те, як вона допомагає створенню Халіфату. Вони бачать, що робота в маджаль продуктивна, тому що пов’язана з регіоном, який був вибраний полем діяльності. Шабб відчуває вплив своєї діяльності (негативний чи позитивний) на людей і громадську думку, відчуває те, як він наближається до керівництва Уммою, взаємодіючи з нею, опираючись на народну підтримку і шукаючи нусри. Щодо роботи поза маджаль, то через віддаленість від Умми неможливо уявити, що шабб досягне відчутних результатів, або він може не відчути віддачі від своєї діяльності, і тому може не знайти для себе мотивації для роботи поза маджаль.

Війна в Газі показала, що Ердоган, Абдулла II, емір ОАЕ підтримують продовольством і усім необхідним єврейське утворення, у той час як сіоністи вбивають мусульман в окупованій Палестині. Це відомий факт, і їх підтримка триває досі. Про це свідчать вороги Умми — американці, сіоністи, німці, англійці і французи; усі визнають те, що мусульманські правителі підтримують ворогів Ісламської Умми, яків вбивають і знищують її.

Ми зрозуміли цінність наших вчених, коли втратили їх. Ми так само зрозуміли цінність справедливих і праведних правителів, коли втратили їх. Але усе це обійшлось Уммі настільки дорого, що описати це неможливо. І ось сьогодні наші землі зруйновані, а мусульмани піддаються усілякому пригнобленню, і це відбувається через відсутність вчених, які говорять правду, не звертаючи уваги на засудження, і через відсутність правителів, які вважають своїх підданих довіреністю (аманатом) Аллаха і прагнуть до виконання тільки волі Аллаха.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.