У 2016 році США скинули на Сирію та Ірак 24287 бомб згідно аналізу американського журналу «Defense One» за 05.01.2017, проведеному за заказом Ради по міжнародним відносинам (CFR) у США.

Повстанці в Алеппо зазнали поразки після того, як розділилися на групи, а згодом вони втратили всі завоювання. Інші ж загрузли в допомозі і брехливих обіцянках з боку мусульманських правителів-маріонеток, які послабили повстанців до такої міри, що вони навіть не можуть допомогти мусульманам в різанині, яку учинив режим.

У 113 номері арабської газети "Ар-Рая" вийшла стаття голови Центрального Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Фазила Амзаэва про українську кризу "Українська криза як наука народам, які прагнуть незалежності від колонізації наддержав".

Чому Ердоган націоналіст, а не ісламіст. Відповідь на це очевидна. З вояків бази НАТО Інджирлік кілька років злітають літаки, які знищують сирійський народ під приводом боротьби з ІГІШ.

Четверых крымских мусульман судят в Ростове-на-Дону. Как проходят заседания в соседнем государстве и есть ли надежда на справедливость?

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

У день, подібний цьому, у місяці Раджаб, а саме — 28-го числа 1342 р.х. невірний колонізатор зруйнував державу Османський Халіфат, і з того часу Ісламська Умма утопає у слабкості, бідності, муках та роздробленості; вороги отруюють її та підносять над нею найогидніших людей на землі.

Поліція Тунісу протягом останніх тижнів проводить політично замовні арешти хлопців з Хізб ут-Тахрір.

Міністр закордонних справ Судану Ібрагім Гандур заявив о четвер 13.04.2017: «Відокремлення півдня країни було в основі змовою, з якою ми погодились, а те, що відбувається зараз — це наслідки змов, за які змовники несуть усю повноту відповідальності».

О суботі 10 жовтня 2015 року російські війська за підтримки ВВС Росії вступили у запеклі зіткнення з озброєною опозицією у північно-західному регіоні Сирії. Це перша широкомасштабна суходольно-повітряна атака з початку кремлівської військової кампанії у Сирії 30 вересня. Бойові дії зосереджені у двох провінціях – Хама та Ідліб – на півночі країни, які займає озброєна опозиція, не кажучи вже про «Джабхат ан-Нусра» (див. газета «Аль-Ватан» за 10.10.2015). У той самий час повідомляється, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації почали наземну операцію проти опозиціонерів у стратегічному районі аль-Габ поблизу Хами (див. «BBC Arabic» за 08.10.2015). Незадовго до цього військові кораблі ВМС Росії на Каспійському морі запустили 26 крилатих ракет по сирійській території (див. «BBC Arabic» за 07.10.2015). Перед цим Росія здійснила авіа-удари по території Сирії 30 вересня 2015 року після того, як депутати російського парламенту одностайно схвалили резолюцію, що дозволяє проведення військових операцій ВС РФ на території Сирії. Адміністрація президента Сирії підтвердила, що відправлення ВВС Росії до Сирії відбулася за проханням сирійської держави через послання, відправлене президентом Асадом президентові Путіну, як про це повідомило Сирійське державне інформагентство (див. «BBC Arabic» за 30.09.2015).

Посол Саудівської Аравії у США Адель аль-Джубейр зранку 26.03.2015 заявив про початок військової операції проти хоусітів, яку проти них поведуть 10 країн, серед яких будуть і країни Перської затоки, за виключенням Султанату Оман. Аль-Джубейр запевнив, що Саудівська Аравія узгодила зі США проведення цієї військової операції проти хоусітів.

Америка вже котрий день не припиняє атаки проти ісламських країн за допомоги своєї авіації та ракет. Ця агресія почалася 08.08.2014 коли вона вдерлася в Ірак. Після цього вона 23.09.2014 атакувала Сирію. Спочатку вона долучила до цього зрадницьких правителів цього регіону, потім за нею послідували її союзники на Заході: Франція 19.09.2014, Англія, після того як на це погодився її парламент 26.09.2014, а також їх прибічники. Усі вони співучасники ворожнечі Америки проти Ісламу і мусульман і допомагають їй тільки для того, щоб їм досталася доля у здобичі…! Таким чином французькі літаки послідували за Америкою, і таким самим чином Англія втягнулася у збіговисько диких звірів. І усі вони приводять вже давно викритий аргумент, мовляв, вони воюють проти організації «ІДІШ» і проти тероризму, хоча самі в той самий час знищують багатство Умми, вбивають громадське населення і розповсюджують панування невірних колонізаторів у регіоні!

Питання: 15 березня 2017 року голова Федеральної резервної системи США Джанєт Йєллєн заявила, що Комітет по відкритим ринкам Федеральної резервної системи (ФРС) США прийняв рішення підвищити базову відсоткову ставку на 0,25 відсоткового пункту.

Питання перше: Інформаційне агентство «AlJazeeraNet» за 2 березня 2017 року повідомило про розміщення величезного китайського армійського угрупування у Сіньцзян-Уйгурському автономному районі (Східний Туркестан) на заході Китаю Згідно повідомленню, «27 лютого в Урумчі, столиці Сіньцзян-Уйгурського автономного району (СУАР), більшість населення якого складають етнічні мусульмани-уйгури, зосередились десятки тисяч солдатів.

Питання: У відповіді на питання за 5 лютого 2017 року були роз’яснені загальні риси політики адміністрації Трампа відносно використання «досягнень» політики Обами у Сирії, зокрема — прояв сильної ролі Туреччини у здачі міста Алеппо у руки сирійському режиму та зниження російської ролі, а також надання певної ролі у Сирії Британії.

О суботі 15.04.2017 внаслідок підриву смертником колони автобусів на стоянці у районі Рашідін к заходу від Алеппо загинуло біля 125 людей, більшість із них — жителі Фуа та Кефрая.

Жіночий відділ Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір спільно з мусульманками із Хізб ут-Тахрір в Індонезії успішно провів знаменну міжнародну жіночу конференцію в Індонезії під назвою: «Халіфат і освіта: відродження Золотого сторіччя»

Шейх Умар Абдуррахман покинув цей світ 18 лютого 2017 року після опору, який він чинив протягом чверті сторіччя Америці.

Новина: У російських засобах масової інформації заговорили про те, що Росія володіє сильнішою неядерною бомбою у світі, яка , згідно ствердженням, у 4 рази потужніше американської.

Новина: У ніч на п’ятницю 7 квітня Сполучені Штати випустили 59 ракет з борту кораблів ВМС США, розташованих у Середземному морі,по аеродрому сирійського режиму Шайрат.

Новина: Надзвичайний та повноважний посол Японії у Республіці Таджикистан (РТ) пан Хаджіме Кітаока та Державний Директор Фонду народонаселення ООН (UNFPA) у РТ пані Мієко Ябута підписали угоду про фінансовий внесок уряду Японії в UNFPA у розмірі біля 1 млн. 715 тис. доларів США для підтримки проекту «Зміцнення національних служб планування родини (ПС)» на період з 2017 по 2020 рр.

16 квітня у Туреччині відбувся всенародний референдум про пакет конституційних поправок, що складається із 18 пунктів, які охоплюють багато змінень в основному законі країни, таких як введення президентської форми правління замість нинішньої парламентської, скасування посади прем’єр-міністра, збільшення кількості парламентаріїв від 550 до 600.

Або ж це — частина праведного правління?

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Ми вітаємо вас, дорогі брати, на новій серії нашої програми «Разом зі священним хадісом».

Ми вітаємо вас, дорогі брати, на новій серії нашої програми «Разом зі священним хадісом». І починаємо найкращим привітанням:мир вам від Аллаха, Його милість та благословення.

Всесвітньою ісламською лігою 19.04.2017 у Мецці була проведена наукова конференція під назвою «Ідейні тенденції між свободою вираження та законами Шаріату».