Мир вам, милість Аллаха в Його благословення, дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани Криму, України і усього світу!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Шам прокинувся на світанку понеділка 06.02.2023 від землетрусу магнітудою 7,8 бали за шкалою Ріхтера, яке тривало майже дві хвилини, залишивши після себе жахливі руйнування у багатьох сирійських містах.

З дозволу швецької влади в суботу 21 січня 2023 року екстреміст Палудан спалив Священний Коран перед посольством Туреччини в Стокгольмі, ображаючи Умму та її віру.

У четвер 27 жовтня 2022 року Центральний банк Єгипту підвищив відсоткові ставки на 200 базисних пунктів.

Відповідь на питання від Samer Zaen

Відповідь на питання від Anas M Hirbawi

Землі перенесення і піднесення Пророка ﷺ, — не соромлячись Аллаха, Його Посланця ﷺ і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: Інформаційне агентство «Sada El-Balad» повідомило 09.03.2023 новину: «Пентагон об’явив сьогодні, у четвер, що міністр оборони США Ллойд Остін і прем’єр-міністр «Ізраїля» Біньямін Нетаньяху домовились про розширення співпраці у межах протистояння іранській агресії».

Питання: На сайті «alarabiya.net» 27.02.2023 була опублікована новина під заголовком: «Кремль: ми схвалюємо китайський мирний план, але до врегулювання іще далеко».

Прес-реліз

В ці дні в 1971 році Пакистан був розділений на дві частини, перша із яких зберегла назву Пакистан, а друга стала Бангладеш після того, як вони були єдиним цілим на протязі багатьох сторіч. Розділення було реалізацією підлого плану Британії, яка, вивівши свої війська в 1947 році, хотіла роздробити Індійський субконтинент на декілька держав, щоб на відстані через своїх ставлеників легко і з найменшими затратами контролювати його.

В Стамбулі 4–5 листопада 2022 року відбувся 5-й Міжнародний саміт «Жінки і правосуддя», де зі вступною промовою виступив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган. Саміт був організований асоціацією «Жінки і демократія» (KADEM) спільно з міністерством родини і соціальної політики.

Міністр іноземних справ Мевлют Чавушоглу під час зустрічі в Каїрі звернувся до міністра іноземних справ Єгипту зі словами «брате Шукрі» і заявив: «Можливо, одразу після виборів, іншаллах, наш президент і президент Сісі зустрінуться».

Новина: Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що вплив Франції в Африці стрімко знижується. Він зазначив, що «прийшов час міжнародної хірургії видати злоякісну пухлину колоніального минулого» («Elnashra News»).

Новина: В ліванських ЗМІ поширились заклики до спільному святкуванню мусульманами і християнами «Благовіщеня Пресвятої Богородиці», яке було об’явлено національними святом для усіх ліванців.

Кожна велика справа містить в собі таємницю. Ця таємниця робить будь-яку справу живою, надає їй силу, подібно душі в тілі, адже вона є його життя, енергія і діяльність.

Російське інформаційне агентство «РІА Новини» повідомило 20.12.2022 з посиланням на міністерство оборони Китаю: «Російсько-китайські маневри по військово-морській співпраці свідчать про рішучість двох країн спільно реагувати на загрози, які можуть загрожувати безпеці на морі».

У минулій частині ми говорили про позицію мусульман по відношенню до спроб Заходу інтегрувати сіоністське утворення «Ізраїль» в ісламський регіон і про те, з якою ганебною поразкою він стикнувся.

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Телеканал «Аль-Джазіра» 7 і 14 вересня 2022 року транслював дві частини части одного інтерв’ю з доктором Абдуллахом ан-Нафісі в програмі «Мавазін» під заголовком «Вивчення досвіду ісламських рухів в управлінні».

Російсько-українська напруженість, як почалась у грудні минулого року зі взаємних атак української армії і проросійських сепаратистів в регіоні Донбас, переросла у багатопланову війну з вторгненням Росії 24 лютого 2022 року.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.