Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани Криму, України і усього світу!

16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах, валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир та благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам та усім тим, хто послідував йому.

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

З нагоди сотої річниці руйнування Халіфату злочинцем Мустафою Камалем, а також десятої річниці початку революції Шаму Хізб ут-Тахрір/Сирія представив свій третій політичний меморандум під назвою «Погляд на реальність революції: аналіз і рішення».

Уряд Турецької Республіки об’явив про вихід із «Стамбульської конвенції»1, підготовленої Радою Європи по припиненню насильства у відношенні жінок. Злощасну угоду підписали 46 країн, але поки вона вступила в силу тільки в 32 країнах.

У перший день місяця Раджаб, з якого починаються три благословенних місяця і в якому виповняється 100 років з дня скасування Халіфату, Хізб ут-Тахрір розгорнув глобальну кампанію, звертаючись до усіх, чоловіків і жінок, літніх і молодих, вчених і студентів, пригноблених і володарів сили зі словами: «О, мусульмани! Сто років, як ми живемо без Халіфату! Досить! Ми закликаємо вас до його встановлення у сотий рік його скасування!».

Землі перенесення і піднесення Пророка (с.а.с.), — не соромлячись Аллаха, Його Посланця (с.а.с) і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: Перша зустріч президентів США Байдена і Путіна пройшла в Женеві в середу, 16.06.2021. В чому зміст і яка мета цієї зустрічі?

Питання: Ассаляму алейкум, дорогий шейх! Чи вважається самогубця невірним, якого неможна ховати на мусульманському цвинтарі і здійснювати над ним джаназа намаз?

Питання: 20.04.2021 чадська армія об’явила про вбивство президента Чада Ідріса Дебі в ході боїв на півночі країни з повстанцями із південної Лівії і об’явила про формування Військової Ради на чолі з сином вбитого президента, керівника президентською гвардією Мохамеда Дебі, на перехідний період в 18 місяців.

За допомогою Аллаха Всевишнього ми сьогодні завершуємо всесвітню кампанію, проведену Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір по вказівці вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти,аміра Хізб ут-Тахрір, з нагоди трагічної дати скасування Халіфату.

Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір запускає кампанію

Американські демонстранти, які підтримують поки іще діючого президента США Дональда Трампа, штурмували будівлю Конгресу, щоб завадити законодавцям затвердити перемогу демократа Джо Байдена, який, на їх думку, сфальсифікував вибори.

Новина: Більше 20 країн світу стикаються з гострою нестачею продовольства і потребують термінової і крупномасштабної допомоги, особливо Ємен, Південний Судан і північна частина Нігерії.

Новина: В своєму виступі на 6-му чергову скликанні молодіжних відділень «Партії справедливості і розвитку» (ПСР) президент Реджеп Тайіп Ердоган заявив,що є ті, хто намагається продавати свої маргінальні ідеології, збочені погляди і образ життя, який суперечить природі людини, під видом сучасності.

Спікер Великих національних зборів Туреччини Мустафа Шентоп заявив,що Анкара може вийти із Конвенції Монтре про статус, підписаний у 1936 році, подібно тому, як вийшла із Стамбульської конвенції. (https://regnum.ru/news/polit/3227266.html)

Багато благодійних організацій, які вступили на територію Сирії після революції в різноманітних формах, з різноманітними назвами і приналежністю до різних сторін, включаючи неурядові організації, вважаються одним із ефективних і впливових елементів в житті повсталого народу Шаму.

В соціальних мережах («Facebook» і «Twitter») є велика кількість відеороликів про те, як на людей в Судані коять напади як фізично, так і ображанням, як їх машини закидаються камінням, як групи людей віднімають в інших телефони, гроші , погрожуючи при цьому зброєю.

Одним із способів приборкання Америкою решти країн є нанесення військового удару по ворожій або конкуруючій державі, щоб знищити або поневолити її.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Коли невірний Захід зміг нав’язати мусульманам свій образ життя, вони почали жити у незавидних ідейних , соціальних, економічних і політичних умовах.

Рубрика «Халіфат в Туреччині з дня його скасування по сьогоднішній день». Частина II


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.