Ассаляму алейкум ва рахматуЛлахі ва баракатух, дорогі брати і сестри!

Вітаємо мусульман усього світу з приходом довгоочікуваного свята Ід аль-Фітр! Нехай Всевишній прийме ваші пости, поклоніння і благі справи.

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри!

Мир вам, милість Аллаха в Його благословення, дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Прес-реліз

«Ізраїльські» ЗМІ підтвердили, що в понеділок 27 травня в ході перестрілки між «ізраїльськими» і єгипетськими солдатами на КПП «Рафах» був вбитий єгипетський солдат («Sky News Arabia», 27 травня 2024 р.).

Прес-реліз

14 травня 2024 р. загони «ХТШ», в точності слідуючи методам, яким користувались шаббіха Башара Асада, розігнали сидячу демонстрацію родині і родичів тих, кого кинула у в’язниці служба безпеки «ХТШ». Сидяча демонстрація була організована у відповідь на тривале небажання «ХТШ» розглядати справи про викрадених і зниклих людей.

В п’ятницю 16 Зуль-када 1445 гр.х./24 травня 2024 р. в Палестині, в м. аль-Біра за закликом Хізб ут-Тахрір пройшла багатолюдна акція під гаслом «О, армії мусульман! Хто допоможе Рафаху, Дженіну і усій Палестині, якщо не ви?!». Під час акції люди відкрито закликали на допомогу армії мусульман і взагалі усі існуючі озброєні сили ісламського світу, щоб ті явились в бойовому порядку і звільнили Палестину разом з населенням, раз і назавжди покінчивши зі злочинами єврейського утворення.

Низка відповідей вченого Ата ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на фікхій тематику

Низка відповідей вченого Ата ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбуку» на фікхій тематику

image005 770px

Звернення шановного вченого, аміра «Хізб ут-Тахрір», Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, до відвідувачів його сторінки в «Фейсбук» на честь приходу благословенного свята Ід аль-Фітр 1445 р.х.

Але правителі мусульманських країн не посилають армії на допомогу палестинцям, забувши про свої колишні «червоні лінії».
Замість цього вони покладаються тільки на посередництво Америки та її приспішників

Те, що відбувається сьогодні — нелюдська війна проти Гази. Разом з цим спостерігається бездіяльність мусульманських армій, особливо тих, які знаходяться поруч з Палестиною, незважаючи на усі звірства, які щоденно коїть єврейське утворення.

Питання:

На тлі геноциду, який коїться єврейським утворенням за підтримкою Америки вже понад п’ять місяців, жертвами якого стали більше ста тисяч людей вбитими і пораненими, не говорячи вже про суцільні руйнування, почастішали розмови про післявоєнний устрій Гази. В якому напрямку розвивається політична обстановка? Які плани у колоніальних держав на чолі з Америкою?

Відповідь на питання

Питання: «Видний партійний діяч заявив, що дві найбільші партії Пакистану — «Пакистанська мусульманська ліга» і «Пакистанська народна партія» зустрінуться в понеділок, щоб обговорити формування коаліційного уряду після виборів, в яких жодна із партій на тлі політичної і економічної нестабільності в країні не набрала потрібної кількості голосів. Данні переговори стануть п’ятим раундом переговорів про формування коаліційного уряду» (Reuters, 19.02.2024).

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на ідейну тематику

Прес-реліз

Ось вже 220 днів триває агресія єврейського утворення проти сектора Газа. Повітряні удари не припиняються по табору Джабалія на півночі Гази. Окупаційні війська ведуть інтенсивний обстріл центрів розташування біженців в цьому таборі, вимушуючи сотні палестинців покидати ці укриття. Також підсилились повітряні нальоти на переповнене біженцями місто Рафах — тут обстрілюють навіть житлові дома з людьми, не даючи ніяких попереджень. Тільки за останні троє діб було вбито 40 мирних жителів, серед них — 13 дітей і 12 жінок.

Прес-реліз

Американські університети стали свідками масштабних протестів проти триваючої вже сім місяців агресії євреїв проти Гази. В університетах, як серед студентів, так і серед викладачів, як мусульман, так і немусульман, пройшли акції протесту, які засуджують звірства сіоністського режиму проти стійких мусульман Гази.

Прес-реліз

Ліван сколихнули новини про розкриття злочинної мережі сети «Банда TikTok», яка заманювала неповнолітніх дітей, викрадала їх, ґвалтувала і продавала на розпусних вечірках. За даними служби безпеки, число неповнолітніх жертв цієї мережі може досягати десятків. Деталі злочину розкриваються поступово. Серед затриманих — імена, які широко відомі в соціальних мережах, і інші, які досі не розкриваються.

Новина:

Наслідний принц йорданського режиму Хусейн ібн Абдуллах II сказав: «Неймовірно, увесь світ не в змозі зупинити трагедію, яка відбувається в секторі Газа. Ми усі шоковані нездатністю світу зупинити цю різанину. Люди нашого регіону втратили довіру до міжнародної спільноти, і вони праві».

Новина:

24 травня 2024 року канал «Fox News» повідомив, що «Міжнародний суд ООН вимагає, щоб «Ізраїль» зупинив напад на Рафах, але уряд «Ізраїля» продовжує атаку і обіцяє знищити «ХАМАС». В ефірі було показано інтерв’ю з Нетаньяху, де журналіст почав з похвали і схвалення на адресу Нетаньяху, а також осудження міжнародної спільноти. Раніше Міжнародний кримінальний суд рекомендував видати ордери на арешт Нетаньяху і міністра оборони Йоава Галанта.

Новина:

Конгресмен-республіканець США Ліндсі Грем викликав суперечки в єврейському утворені своїми заявами, які стосуються умов Саудівської Аравії по нормалізації відносин з «Ізраїлем». Однією із таких умов, за словами Грема, є знищення бригад «ХАМАС». Грем зазначив: «Я думаю, що умова, яку вимагає Мухаммад ібн Сальман, це припинення бойових дій. Ібн Сальман не очікує, що «Ізраїль» укладе угоду, яка не буде включати знищення «ХАМАС». Ніхто в Саудівській Аравії ніколи не припускав, що угода дозволить «ХАМАС» зберегти свою військову силу, і тому я хотів би це чітко прояснити» («CNN», 30 травня 2024 р.).

Перевороти зазвичай відбуваються у країнах, де армія контролює уряд або коли існує внутрішнє протистояння між силами, кожна із яких хоче подолати іншу і захопити владу. Або ж коли над самою державою, або над окремими силами всередині країни переважає іноземний вплив.

Член військової ради єврейського утворення, колишній міністр оборони Бенні Ганц, пригрозив піти у відставку із уряду Біньяміна Нетаньяху, якщо план про післявоєнний устрій сектора Газа не буде утверджений до 8 червня. В своїй промові, сказаної у суботу, 25 травня 2024 року, Ганц заявив, що «незначна меншість взяла під контроль рішення в «Ізраїлі» і веде країну в невідомість», звинувачуючи деяких «ізраїльських» політиків в турботі тільки про своє майбутнє, що, за його словами, означає, що «необхідні негайні зміни», повідомляє «Arab World News Agency».

Опублікована на сайті «Al Jazeera» 29 квітня 2024 року стаття під назвою «Американський дослідницький інститут RAND: Чи закочується сонце Сполучених Штатів?», містить висловлювання відомого американського письменника Девіда Ігнатіуса, який заявив:

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати, на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Разом з благородним хадісом

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати , на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Заклик Посланця Аллаха ﷺ після встановлення Ісламської Держави в Медині, привів до того, що люди поступово приймали Іслам за допомогою давату і джихада. Держава Халіфат в дуже короткий строк стала головуючою державою світу, і протягом 6 сторіч вона не знала поразок на полі джихаду, придушивши наддержави того часу — Персію і Візантію. Тільки після вторгнення монголів до Багдаду в 1258–1260 роках Умма залишилась без голови. Одразу ж після цього Умма знов повстала, відновила Халіфат, знов ставши головуючою державою світу, і протягом 1293 років Іслам запроваджувався через Халіфат.

Для тих, хто знає про високий рівень добробуту, миру і розвитку, який Халіфат забезпечує мусульманам зокрема, і людству — у цілому, своєю наявністю, і для тих, хто знає про хаос, кров, сльози і несправедливість, які виникають за його відсутністю, згадування про «скасування Халіфату» дійсно є пронизливим. Як величезний платан, який сторіччями укривав під своїм затишком мусульман і пригноблених, не може примусити серця страждати від його знищення? Так, ми спробуємо підбити підсумки цієї сумної події у межах обсягу статті, нагадавши, що руйнування цього щита, який захищає життя, майно, релігію, розум, потомство і усі цінності кожної людини, яка перебуває під його затишком, є джерелом скорботи для кожного свідомого мусульманина.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.