Ассаляму алейкум ва рахматуЛлахі ва баракатух, дорогі брати і сестри!

Вітаємо мусульман усього світу з приходом довгоочікуваного свята Ід аль-Фітр! Нехай Всевишній прийме ваші пости, поклоніння і благі справи.

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри!

Мир вам, милість Аллаха в Його благословення, дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Прес-реліз

«За десять днів Єгипет пройшов шлях від банкрутства до приваблення 40 млрд. дол. Чому?». Під такою назвою була опублікована стаття на сайті «Ан-Нахар аль-Араби» в четвер 07.03.2024. Як зазначається в статті: «Усього за 10 днів Єгипет пройшов шлях від грані економічної катастрофи до отримання понад 40 мільярдів доларів інвестицій і кредитів від Об’єднаних Арабських Еміратів і Міжнародного валютного фонду з ймовірністю іще більшого надходження від Саудівської Аравії та інших країн.

Прес-реліз

На початку цього тижня, нарешті, була розблокована дорога аль-Хазджа аль-Мафаліс Тур аль-Баха, яка з’єднує провінцію Таіз з південними провінціями. Дорога була перекрита з початку війни в Ємені, тобто з 2014 року. І насправді груди пилу були прибрані і шлях був розчищений.

Прес-реліз

Британський інститут Чатем-Хаус викриває американську політику в Баб-ель-Мандебській протоці і Червоному морі, здійснювану Іраном руками хусітів в противагу британській колоніальній політиці.

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на тему «Фікх»

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, здані на його сторінці в «Фейсбук» на тему «Фікх»

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на фікхій тематику

Те, що відбувається сьогодні — нелюдська війна проти Гази. Разом з цим спостерігається бездіяльність мусульманських армій, особливо тих, які знаходяться поруч з Палестиною, незважаючи на усі звірства, які щоденно коїть єврейське утворення.

إِنَّ فِي ذَلِكَ لَذِكْرَى لِمَن كَانَ لَهُ قَلْبٌ أَوْ أَلْقَى السَّمْعَ وَهُوَ شَهِيدٌ

«Воістину, в цьому міститься нагадування для тих, у кого є серце, хто прислухається і присутній при цьому» (50:37).

Питання:

На тлі геноциду, який коїться єврейським утворенням за підтримкою Америки вже понад п’ять місяців, жертвами якого стали більше ста тисяч людей вбитими і пораненими, не говорячи вже про суцільні руйнування, почастішали розмови про післявоєнний устрій Гази. В якому напрямку розвивається політична обстановка? Які плани у колоніальних держав на чолі з Америкою?

Відповідь на питання

Питання: «Видний партійний діяч заявив, що дві найбільші партії Пакистану — «Пакистанська мусульманська ліга» і «Пакистанська народна партія» зустрінуться в понеділок, щоб обговорити формування коаліційного уряду після виборів, в яких жодна із партій на тлі політичної і економічної нестабільності в країні не набрала потрібної кількості голосів. Данні переговори стануть п’ятим раундом переговорів про формування коаліційного уряду» (Reuters, 19.02.2024).

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на ідейну тематику

Прес-реліз

Комісія по справам ув’язнених і колишніх ув’язнених, Клуб палестинських ув’язнених і Асоціація на підтримку ув’язнених і прав людини «Ад-Дамір» з нагоди «жіночого дня 8 березня» опублікували матеріал, в якому говориться: «Починаючи з 7 жовтня арешти жінок, в тому числі — неповнолітніх, стали яскраво враженою політикою окупаційної влади.

Прес-реліз

Декілька жінок і дівчаток в секторі Газа, згідно доповіді ООН, були зґвалтовані солдатами окупаційного єврейського утворення. За словами верховного комісара ООН по правам людини, експерти міжнародної організації занепокоєні повідомленнями про те, що затримані палестинські жінки і дівчатка піддаються численним формам сексуального насильства. В ООН заявили, що є документально підтверджені повідомлення про волаючі порушення прав людини, яким досі піддаються палестинські жінки і дівчатка в секторі Газа і на Західному Березі («Quds News Network», 19.02.2024).

Прес-реліз

В минулий четвер, 18 січня 2024 року, британський уряд подав на голосування в парламенті законопроект про заборону Хізб ут-Тахрір. Заборона була схвалена присутніми на засіданні членами парламенту. Рішення було прийнято після так званого «обговорення проекту закону», хоча це більше нагадувало набір політичних промов з метою обдурити суспільство і дати єврейському утворенню карт-бланш на продовження розправи над народом Палестини. Парламентарі погрожували громадськості ярликом антисемітизму, щоб люди не наважувались виходити на вулиці і вимагати припинення звірств єврейських окупантів.

Новина:

Британські активісти закликали уряд своєї країни припинити озброювати «Ізраїль» на тлі геноциду в секторі Газа. Вони заявили, що «ізраїльська» компанія по виробництву зброї «Elbit Systems», яка базується в Великобританії, продовжує відправляти Тель-Авіву зброю, яку він використовує проти палестинців!

Новина:

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що існує прогрес в нормалізації відносин між Саудівською Аравією і єврейським утворенням. Коментуючи перспективи нормалізації відносин, він зазначив:

Новина:

Організація «Human Rights Watch» в своєму звіті заявила, що «китайський уряд коїть злочини проти людяності у відношенні уйгурів та інших мусульман в північно-західному регіоні Сіньцзяну». В доповіді згадується низка порушень у відношенні мусульман, які піднімаються до рівня злочинів скоюваних у межах широкомасштабної і систематичної кампанії проти населення.

3 березня 1924 року був зруйнований Османський Халіфат. З нагоди сторіччя цієї події Хізб ут-Тахрір в Лівані провів конференцію в Тріполі під назвою «Халіфат — визволитель країн і захисник народів». Конференція була відкрита чудовим читанням аятів із сури «Аль-Ісра».

У зв’язку зі сторіччям (103 роки за хіджрою) руйнування Ісламської Держави Хізб ут-Тахрір в Нідерландах 3 березня 2024 року в Амстердамі провів щорічну конференцію під назвою «Халіфат — обов’язок Умми і порятунок для людства». Хвала Аллаху, зал був наповнений гостями із Нідерландів, Бельгії і Франції.

Візит до Сполучених Штатів відставного генерала Бені Ганца, члена військової ради і голови політичної партії, має важливе політичне значення, яке потребує детального розгляду. Перед обговоренням даного візиту необхідно зазначити важливі аспекти, які не повинні бути упущені із уваги при описі і аналізі відносин між євреями і Сполученими Штатами.

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Що означає «Іслам — ідея і метод» і що спонукало до виникненню такої класифікації? В чому різниця між методом і способом, і якщо метод — це шаріатські положення, то способи вже не відносяться до шаріатських норм? Чому ми говоримо, що положення методу неможна змінювати в залежності від обставин, а способи можна, і чи є положення методу питаннями іджтіхаду, як більшість положень ідеї, чи вони категоричні? Ми постараємось пролити світло на усі ці питання в нашому матеріалі.

Саліх Хайруллах

Нав’язування навчання іноземної мови — це ніщо інше, як огидний шлях до формуванню методу мислення (аклії) у дітей

Незважаючи на те, що епоха колоніалізму минула, проте іноземна мова, як і раніше, залишається предметом поваги і вшанування, символом прогресу і критерієм освіченості у наш час. Ми б хотіли поставити наступні питання: для чого нам потрібна іноземна мова? Яким чином вивчення іноземної впливає на формування методу мислення (аклії) у дітей? Якою є роль колоніалізму в усьому цьому?

В поточному сторіччі і в кінці минулого сторіччя (XIX–XX) з’явились деякі тлумачення Корану, які містять небезпечні ідеї, що явно суперечать тому, що було викладено в Книзі Аллаха і Сунні Його Пророка ﷺ. Неможна вважати їх ісламськими тлумаченнями і довіряти їм, тому що вони містять зухвалість проти релігії Аллаха. Серед них — тлумачення Мухаммада Абдо, відоме під назвою «Тафсір аль-Манар», яке було складено його учнем Мухаммадом Рашидом Рідою, тлумачення Тантаві аль-Джаухарі, тлумачення Ахмада Мустафи аль-Марагі та інші.

В суботу, 10 лютого 2024 року, міністр іноземних справ Ірану Хусейн Амір Абдоллахіян здійняв візит до Лівану, де зустрівся з тимчасовим прем’єр-міністром країни Наджибом Мікаті, з ліванським колегою Абдаллахом Боу Хабібом, а також з лідерами ліванської партії Ірана (Хізбалла) Хасаном Насраллою і рухами ХАМАС та Ісламський Джихад. Потім наступного дня, 11 лютого 2024 року, він зустрівся з президентом Сирії Башаром Асадом, передавши йому запрошення від президента Ірана відвідати Тегеран. Абдоллахіян закликав сторони до стриманості, щоб не дати можливості Нетаньяху, який наполягає на ескалації, розширити зону конфлікту.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.