Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри!

Мир вам, милість Аллаха в Його благословення, дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхі ль-Хамд!

Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

Шам прокинувся на світанку понеділка 06.02.2023 від землетрусу магнітудою 7,8 бали за шкалою Ріхтера, яке тривало майже дві хвилини, залишивши після себе жахливі руйнування у багатьох сирійських містах.

З дозволу швецької влади в суботу 21 січня 2023 року екстреміст Палудан спалив Священний Коран перед посольством Туреччини в Стокгольмі, ображаючи Умму та її віру.

У четвер 27 жовтня 2022 року Центральний банк Єгипту підвищив відсоткові ставки на 200 базисних пунктів.

Відповідь на питання від Набіля Більатия

Відповідь на питання від Ustadhi Kamsokole

Відповідь на питання від Samer Zaen

Землі перенесення і піднесення Пророка ﷺ, — не соромлячись Аллаха, Його Посланця ﷺ і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Питання: В книзі «Партійне згуртування» використовується слово «філософія» (اَلْفَلْسَفَةُ), яке в контексті книги ми розуміємо як фікрат (ідея) Ісламу. Звідси питання: чому неможна було використати інше слово, зокрема слово «фікрат»,щоб уникнути непорозумінь? Адже Хізб в деяких своїх книгах критикує філософів.

Питання: Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху.

Прес-реліз

В ці дні в 1971 році Пакистан був розділений на дві частини, перша із яких зберегла назву Пакистан, а друга стала Бангладеш після того, як вони були єдиним цілим на протязі багатьох сторіч. Розділення було реалізацією підлого плану Британії, яка, вивівши свої війська в 1947 році, хотіла роздробити Індійський субконтинент на декілька держав, щоб на відстані через своїх ставлеників легко і з найменшими затратами контролювати його.

В Стамбулі 4–5 листопада 2022 року відбувся 5-й Міжнародний саміт «Жінки і правосуддя», де зі вступною промовою виступив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган. Саміт був організований асоціацією «Жінки і демократія» (KADEM) спільно з міністерством родини і соціальної політики.

Новина: В Пентагоні заявили, що виток секретних документів Міноборони США становить дуже серйозну загрозу національній безпеці.

Новина: Президент Франції Макрон зробив примітні заяви в інтерв’ю газеті «Les Echos», і, мабуть, найважливіше можна звести до наступних пунктів:

Новина: Чад попросив посла Німеччини покинути країну, пояснюючи це недотриманням дипломатичних норм.

В цій статті я зачеплю важливий аспект, пов’язаний з розумінням того, як колоніальний Захід зміг зруйнувати державу Халіфат, і мета тут — не в тому, щоб оплакувати його руїни, а, швидше, в тому, щоб пролити світло на аспект запеклої боротьби, які протікала між прибічниками істини і брехні.

Усі живі країни і народи прагнуть до звільненню від колонізатора. Проте незалежність не досягається лише вигнанням колонізатора і обранням правителя, який слідує воле того самого колонізатора, як це має місце сьогодні в ісламських землях. Швидше, незалежність досягається, коли влада в країні переходить до рук народу.

Наступив 102-й Рамадан без Халіфату і халіфа, і перебування мусульман в стані поразки і залежності від колоніальних держав. Що відбувається з кращою Уммою, виведеною для людей!?

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Всевишній Аллах говорить:

يَٰٓأَيُّهَا ٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ ٱذۡكُرُواْ نِعۡمَةَ ٱللَّهِ عَلَيۡكُمۡ إِذۡ جَآءَتۡكُمۡ جُنُودٞ فَأَرۡسَلۡنَا عَلَيۡهِمۡ رِيحٗا وَجُنُودٗا لَّمۡ تَرَوۡهَاۚ وَكَانَ ٱللَّهُ بِمَا تَعۡمَلُونَ بَصِيرًا

«О, ті,які увірували! Пам’ятайте милість Аллаха, яка була надана вам, коли воїни виступили проти вас. Ми наслали на них вітер і воїнів, яких ви не бачили. Аллах бачить те, що ви робите» (33:9).

Приховане предопредеління (кадарія гайбія) означає повне підкорення долі і пов’язування плину життя з прихованим від людини плануванням, як нібито дії людини не спричиняють на життя ніякого впливу, як нібито людина — повністю ведена долею і не має вибору, як нібито вона схожа на перо, яке летить з волі вітру.

Подібно ідеям, яких дотримуються люди і які є визначальними з точки зору поведінки і взаємовідносин всередині суспільства, так само ж ідеї, яких дотримуються держави (уряди), є визначальними з точки зору політики, яку проводять ці держави, і цілей, які вони переслідують.

Прочитавши статтю Рагіфи Раммах під назвою «Заклик до влади релігії або влада релігійних людей», опубліковану в газеті «As-Safir» 16.07.1987, ми знаходимо в ній багато наклепу проти Ісламу. І, звичайно ж, це зачіпає кожного мусульманина, рівного до своєї релігії і Умми. Тому ми порахували за необхідне роз’яснити правду і спростувати брехню.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.