Ассаляму алейкум, дорогі брати і сестри.

Після дослідження і перевірки молодого Місяця місяця Шавваль в ніч з суботи на неділю, молодий Місяць Шавваля не був виявлений згідно шаріатської вимоги.

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани!

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху, дорогі мусульмани Криму, України і усього світу!

16 вересня 2020 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок у відношенні вісьмох мусульман із Криму по «справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах, валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Контакти партії в Україні

  • Фазил Амзаєв

    Фазил Амзаєв

    Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні


Київ - Сімферополь
+38 063 3226572
office@hizb.org.ua

Сюжети: Крим - Україна

Важливі події

Міжнародний Форум Хізб ут-Тахрір

По розділах

С миті утворення Пакистану в країні продовжується зневажливе ставлення до питання освіти, в результаті чого десятки мільйонів наших братів і сестер були позбавлені права на освіту, яке раніше було гарантовано Ісламом.

Дане питання було задане учнем 5 класу однієї із шкіл міста Хусан викладачу на ім’я Хусейн Абу аль-Хадж. Хусейн Абу аль-Хадж роз’яснив йому та іншим учням те, в чому різниця між цими прапорами.

بسم الله الرحمن الرحيم

7 Мухаррама 1443 р.х., що відповідає 15 серпня 2021 р., мусульмани зраділи входженню афганських муджахідів в Кабул, в той час як США квапливо вивели свої війська, а їх агент Ашраф Гані втік.

Землі перенесення і піднесення Пророка ﷺ, — не соромлячись Аллаха, Його Посланця ﷺ і мусульман

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

بسم الله الرحمن الرحيم

Питання: Йорданію захлеснула хвиля високих цін, яка зачепила основні продукти харчування, такі як птахи, червоне м’ясо і інші товари.

Питання: Танзанія є однією із найбільш політично стабільних країн Африки і членом «Спільноти розвитку Півдня Африки» (SADC), а її зв’язок з давнім колонізатором Британією і нині дуже сильний. Проте з нещодавніх пір відмічається вплив Китаю і Америки в цій країні. Наскільки він сильний? Чи існує міжнародна боротьба за вплив в Танзанії? І для чого було організовано SADC?

Питання: Білавал Бхутто Зардарі, син покійної Беназір Бхутто, яка займала в 1993–1996 рр. посаду прем’єр-міністра, в середу 27.04.2022 був приведений до присяги у якості міністра закордонних справ в уряді прем’єр-міністра Шахбаза Шаріфа, який був сформований після винесення вотуму недовіри Імрану Хану.

За допомогою Аллаха Всевишнього ми сьогодні завершуємо всесвітню кампанію, проведену Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір по вказівці вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти,аміра Хізб ут-Тахрір, з нагоди трагічної дати скасування Халіфату.

Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір запускає кампанію

Американські демонстранти, які підтримують поки іще діючого президента США Дональда Трампа, штурмували будівлю Конгресу, щоб завадити законодавцям затвердити перемогу демократа Джо Байдена, який, на їх думку, сфальсифікував вибори.

Російське вторгнення в Україну продовжується ось вже на протязі трьох місяців. Є необхідність в тому, щоб прояснити поточні позиції сторін в цьому конфлікті для кращого розуміння того, що відбувається.

Новина: 24 лютого 2022 року президент Росії Володимир Путін внаслідок визнання Росією незалежності українського регіону Донбас, в який входять Донецька і Луганська республіки, оголосивши про початок військової операції в Україні.

Новина: Японія буде постачати в Європу свій скраплений газ: з таким проханням до Токіо звернулись представники Євросоюзу і США. Японія сама імпортує енергоносії, але у нинішній ситуації в Токіо вирішили проявити політичну солідарність. Перші партії повинні прибути в Європу вже у березні.

«Брехня коротка, якої б довжини вона не була», — прислів’я відповідає Ердогану, який завжди використовував Іслам і обманював людей ісламськими гаслами у спробі просунути себе як нащадка завойовників, онука османів.

Метод Хізб ут-Тахрір у встановленні держави не є розумовим висновком. Навпаки, метод встановлення Халіфату визначений Шаріатом.

Міністр внутрішньої безпеки єврейського утворення утвердив маршрут проведення «маршу прапорів», який запланований 29 травня 2022 року в Єрусалимі. За повідомленнями ЗМІ, марш залишається торішнім , починаючи з Дамаських воріт в сторону старого міста до стіни Бурак (стіна Плачу).

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info

Звернення до мусульман Криму

ar raya

Інші розділи

Grid List

Кожна релігія або ідеологія виражає і визначає себе за допомогою своїх унікальних концепцій і передає через них своє послання людям.

Не усі висхідні нації , об’єднані однією думкою, думають колективно. Ісламська Умма — краща із націй, об’єднана однією думкою і однією акидою.


370 Cover

Журнал «Аль-Ва'й» (Свідомість) видається з вересня 1987 року мусульманської асоціацією в Лівані. У 1989 році видається за ліцензією №166 міністерства інформації Лівану від 15.11.1989 р Вся кореспонденція відправляється на адресу журналу в Німеччині. Детальніше за посиланням.