По розділам

Звідки з’явилась людина?

Звідки з’явилась людина?

Звідки з’явилась людина?

Разом з благородним хадісом

Ми вітаємо вас , наші дорогі брати, на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Разом з благородним хадісом

Ми вітаємо вас, наші дорогі брати, на черговій зустрічі в нашій програмі «Разом з благородним хадісом». Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху!

Система Ісламу, яка пропонує корінні і всеохоплюючі рішення для усіх проблем, з якими стикались або будуть стикатись люди і джини, повинна бути нашим єдиним мірилом в усіх життєвих справах. Адже тільки так усі люди можуть набути щастя, спокою і умиротворення.

На численні прохання журнал «Аль-Ваъй» відкрив цю рубрику, щоб читачі змогли знайти відповіді на свої питання. В цій рубриці ми відповімо на питання від наших читачів з шаріатської точки зору, особливо на ті , із них, на які складно знайти відповіді.

Всевишній Аллах говорить:

يَٰٓأَيُّهَا ٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ ٱذۡكُرُواْ نِعۡمَةَ ٱللَّهِ عَلَيۡكُمۡ إِذۡ جَآءَتۡكُمۡ جُنُودٞ فَأَرۡسَلۡنَا عَلَيۡهِمۡ رِيحٗا وَجُنُودٗا لَّمۡ تَرَوۡهَاۚ وَكَانَ ٱللَّهُ بِمَا تَعۡمَلُونَ بَصِيرًا

«О, ті,які увірували! Пам’ятайте милість Аллаха, яка була надана вам, коли воїни виступили проти вас. Ми наслали на них вітер і воїнів, яких ви не бачили. Аллах бачить те, що ви робите» (33:9).