По розділам

Адресований Fuad Hus

Адресовано AbuIhsanManasra.

Адресований Imam Annawawy.

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

Тепер вони прийняли рішення ввести сухопутні війська окрім повітряних, щоб примусити сирійців підкоритись!

Сьогодні 27 день месяця Шавваль 1438 р.х. Це друга п’ятниця, коли мусульмани не можуть провести п’ятничну молитву у мечеті аль-Акса.

Питання: Активність Ердогана у Сирії помітно спала активність після операції «Щит Євфрату» та здачі Алеппо у руки режиму Асада. Проте ця активність відновилась в Афріні у суботу 20 січня 2018 року з початком операції «Оливкова гілка », коли сталися артобстріл і повітряні бомбардування даної території.

Питання: 06.01.2018 Іран звинуватив Іракський Курдистан у тому, що він стоїть позаду протестних мітингів в Ірані. Наступного дня Іракський Курдистан виступив зі спростуванням цієї заяви.

Питання: Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракятуху! Дорогий наш шейх! Нехай береже Вас Аллах від усілякого зла та обрадує перемогою у найближчий час!

22 лютого сирійський центр по правам людини у Британії повідомив, що за останній п’ять днів було вбито більше 400 людей, 150 із яких — діти.

Британська газета «Таймс» опублікувала доповідь під назвою «За останні десятиріччя співробітники ООН стали винуватцями 60 тис. зґвалтувань».

مَثَلُٱلَّذِينَ حُمِّلُواْ ٱلتَّوۡرَىٰةَ ثُمَّ لَمۡ يَحۡمِلُوهَا كَمَثَلِ ٱلۡحِمَارِ يَحۡمِلُ أَسۡفَارَۢا

«Ті, кому було доручено дотримуватись Таурату (Тори) і які не дотримувались його, подібні віслюку, який везе на собі багато книжок» (62:5)

Не припиняються криваві події у Східній Гуті та Ідлібі.

Керівники п’ятдесяти п’яти мусульманських країн зібрались у Стамбулі 13 грудня 2017 року, щоб відповісти на рішення Трампа, який об’явив аль-Кудс столицею сіоністського утворення.

Починаючи з раннього ранку 14 листопада 2017 р. у столиці Узбекистану Ташкенті почались масові обшуки у домах мусульман, так або інакше пов’язані з політичною партією «Хізб ут-Тахрір». На протязі декількох днів було затримано біля 80 мусульман. Після тривалих допитів про участь у Хізбі семеро із них були заарештовані.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info