По розділам

Питання: Шановний шейх, сподіваюсь, цей лист застане Вас у доброму здоров’ї.

Промова вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, з приводу приходу місяця Зуль-хіджа 1438 р.х., під назвою:

Адресоване Абу Халіду

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

Тепер вони прийняли рішення ввести сухопутні війська окрім повітряних, щоб примусити сирійців підкоритись!

Сьогодні 27 день месяця Шавваль 1438 р.х. Це друга п’ятниця, коли мусульмани не можуть провести п’ятничну молитву у мечеті аль-Акса.

Питання перше: Ми знаємо, що Росія увійшла у Сирію по домовленості з Америкою або за її наказом для захисту режиму Асада і для створення сприятливої атмосфери для політичного врегулювання з опозицією...

Питання: 19.11.2017 на сайті електронної газети «Аль-Мудун» була опублікована стаття, де згадувалось, що кампанія по боротьбі з корупцією у Саудівській Аравії зачепила і військові кола:

Питання: 04.11.2017 газета «AsharqAl-Awsat» опублікувала статтю «Зустрічі у Каїрі завершились угодою про об’єднання лівійських військових закладів».

Керівники п’ятдесяти п’яти мусульманських країн зібрались у Стамбулі 13 грудня 2017 року, щоб відповісти на рішення Трампа, який об’явив аль-Кудс столицею сіоністського утворення.

Починаючи з раннього ранку 14 листопада 2017 р. у столиці Узбекистану Ташкенті почались масові обшуки у домах мусульман, так або інакше пов’язані з політичною партією «Хізб ут-Тахрір». На протязі декількох днів було затримано біля 80 мусульман. Після тривалих допитів про участь у Хізбі семеро із них були заарештовані.

З посиланням на місцеві ЗМІ Дейр-ез-Зор повідомляється, що авіація РФ нанесла шість авіаударів по мирному населенню. Російська авіація вдарила по транспортам з громадянським населенням , які втікали із Дейр-ез-Зора в інші регіони Сирії.

У неділю 17 вересня міжнародна організація «SavetheChildren» («Врятуємо дітей») попередила, що у Бангладеш через нестачу харчів, житла та основних предметів гігієни може різко зрости смертність серед біженців рохінджа.

Тільки Іслам є гарантом безпеки у цьому регіоні і у цілому світі, проте аж ніяк не джерелом небезпеки та неспокою.

Адміністрація сайту «YouTube» видалила тисячі відеороликів, що зафіксували злочини тирана Шаму з початку революції у Сирії. 24.08.2017 були закриті два наших останніх канали: альтернативний веб-сайт «HT Media» та канал «Khilafah». Також 09.09.2017 був закритий канал «NidaatAl-Aqsa».

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info