По розділам

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на тему «Фікх»

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, здані на його сторінці в «Фейсбук» на тему «Фікх»

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на фікхій тематику

Те, що відбувається сьогодні — нелюдська війна проти Гази. Разом з цим спостерігається бездіяльність мусульманських армій, особливо тих, які знаходяться поруч з Палестиною, незважаючи на усі звірства, які щоденно коїть єврейське утворення.

إِنَّ فِي ذَلِكَ لَذِكْرَى لِمَن كَانَ لَهُ قَلْبٌ أَوْ أَلْقَى السَّمْعَ وَهُوَ شَهِيدٌ

«Воістину, в цьому міститься нагадування для тих, у кого є серце, хто прислухається і присутній при цьому» (50:37).

Питання:

На тлі геноциду, який коїться єврейським утворенням за підтримкою Америки вже понад п’ять місяців, жертвами якого стали більше ста тисяч людей вбитими і пораненими, не говорячи вже про суцільні руйнування, почастішали розмови про післявоєнний устрій Гази. В якому напрямку розвивається політична обстановка? Які плани у колоніальних держав на чолі з Америкою?

Відповідь на питання

Питання: «Видний партійний діяч заявив, що дві найбільші партії Пакистану — «Пакистанська мусульманська ліга» і «Пакистанська народна партія» зустрінуться в понеділок, щоб обговорити формування коаліційного уряду після виборів, в яких жодна із партій на тлі політичної і економічної нестабільності в країні не набрала потрібної кількості голосів. Данні переговори стануть п’ятим раундом переговорів про формування коаліційного уряду» (Reuters, 19.02.2024).

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на ідейну тематику

Прес-реліз

Комісія по справам ув’язнених і колишніх ув’язнених, Клуб палестинських ув’язнених і Асоціація на підтримку ув’язнених і прав людини «Ад-Дамір» з нагоди «жіночого дня 8 березня» опублікували матеріал, в якому говориться: «Починаючи з 7 жовтня арешти жінок, в тому числі — неповнолітніх, стали яскраво враженою політикою окупаційної влади.

Прес-реліз

Декілька жінок і дівчаток в секторі Газа, згідно доповіді ООН, були зґвалтовані солдатами окупаційного єврейського утворення. За словами верховного комісара ООН по правам людини, експерти міжнародної організації занепокоєні повідомленнями про те, що затримані палестинські жінки і дівчатка піддаються численним формам сексуального насильства. В ООН заявили, що є документально підтверджені повідомлення про волаючі порушення прав людини, яким досі піддаються палестинські жінки і дівчатка в секторі Газа і на Західному Березі («Quds News Network», 19.02.2024).

Прес-реліз

В минулий четвер, 18 січня 2024 року, британський уряд подав на голосування в парламенті законопроект про заборону Хізб ут-Тахрір. Заборона була схвалена присутніми на засіданні членами парламенту. Рішення було прийнято після так званого «обговорення проекту закону», хоча це більше нагадувало набір політичних промов з метою обдурити суспільство і дати єврейському утворенню карт-бланш на продовження розправи над народом Палестини. Парламентарі погрожували громадськості ярликом антисемітизму, щоб люди не наважувались виходити на вулиці і вимагати припинення звірств єврейських окупантів.

Національне агентство розслідувань Індії (NIA) у травні 2023 року відкрило справу у відношенні шістнадцяти затриманих мусульман, яких звинувачують в озброєній боротьбі проти Індії, приписуючи їм членство в Хізб ут-Тахрір, про що був опублікований прес-реліз на сайті «opindia» 5 листопада 2023 року. Ці брехливі звинувачення з метою виправдати намір прем’єр-міністра Нарендри Моді заборонити партію. В цьому намірі йому активно сприяють чиновники із NIA, зрадивши свій обов’язок і не гребуючи брехнею і вигадками, за допомогою яких вони намагаються обдурити народ Індії.

Прес-реліз

Європейсько-середземноморський центр по моніторингу за дотриманням прав людини задокументував виявлення біля 15 тіл, які розкладались, в державній школі імені Шадії Абу Газаля в районі Аль-Фалуджа до заходу від табору Джабалія. Початковий огляд тіл показав, що вони піддались позасудовим стратам під час їх допиту армією злочинного єврейського утворення. В центрі по моніторингу додали: «Тіла вбитих були виявлені після того, як військова техніка окупаційної армії покинула вищезгадану школу та її околиці після декількох днів перебування там і жорсткого обходження з біженцями, які знайшли там притулок». За словами очевидців, серед вбитих були жінки, діти і старі.

Прес-реліз

Варварське єврейське утворення по сей день бомбардує мусульман сектора Газа, яким загрожує геноцид і гуманітарна катастрофа безпрецедентних масштабів. Бомбардування без розбору житлових будинків, лікарень, шкіл, мечетей, ринків та інших цивільних об’єктів призвели до масової загибелі людей і руйнувань. Удар по баптистській лікарні «Аль-Ахлі аль-Маадані» призвів до загибелі сотень людей, багато із яких — жінки і діти.

Контакти центрального офісу


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info