По розділам

Питання: Я поважаю Хізб ут-Тахрір, зокрема — за те, що у тому або іншому питанні є єдина, прийнята думка, якої повинні дотримуватись усі його шабаби.

Адресовано Абдуллаху Абу Муфіду

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

Тепер вони прийняли рішення ввести сухопутні війська окрім повітряних, щоб примусити сирійців підкоритись!

від Алі ас-Саіді

Питання: Сирійський режим мобілізував свої сили до півдня від провінції Ідліб. Росія заявила про готовність розпочати останню повномасштабну військову кампанію у Сирії проти Ідлібу.

Питання: Турецька ліра подешевшала на протязі одного дня, 10 серпня 2018 року, на 14% після поступового падіння більше аніж на 21% з початку поточного року.

Джордж Буш запевняв, що режим Саддама Хусейна володіє зброєю масового знищення, створюючи загрозу для світу в усьому світі, і прийняв це як привід для руйнування та окупації Іраку у 2003 році за допомогою операції «Іракська свобода».

Хвала Аллаху,боротьба між істиною та брехнею перебуває у самому розпалі. Не залишилось ніяких доводів у тих, хто виправдовується.

За повідомленнями ЗМІ, у вівторок вранці до сходу від Гази у результаті отруєння газом померла восьмимісячна Лейла аль-Гандур.

Міністр вакуфів Єгипту Мухаммад Мухтар Джума вийшов із себе і не стримав свого гніву, перебуваючи в академічно-науковій будівлі університету Заказік під час обговорення магістерської дисертації, представленої студентом Ваджді Абдулькадіром на тему «Реконструкція релігійної думки в Ісламі по прикладу Мухаммада Ікбала».

5 квітня 2018 року у Ташкенті відбулось 32-е засідання Ради регіональної антитерористичної структури Шанхайської організації співпраці (ШОС), по завершенні якої перший заступник директора ФСБ Росії генерал армії Сергей Смирнов заявив:

22 лютого сирійський центр по правам людини у Британії повідомив, що за останній п’ять днів було вбито більше 400 людей, 150 із яких — діти.

Контакти центрального офісу

  • Осман Баххаш

    Осман Баххаш

    Голова центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір


Аль-Марзаа, Бейрут - Ліван
14-5010
0096 113 07 594
0096 171 72 4043
media@hizb-ut-tahrir.info
www.hizb-ut-tahrir.info