Іракські демонстранти зносять штаби проіранських партій
«Сьогодні, у суботу, на півдні країни після низки вбивств активістів у регіоні з шиїтською більшістю розгнівані іракські демонстранти за допомогою бульдозерів зруйнували штаби проіранських партій». Про це повідомляється на сайті «OrientNews» від 22.08.2020.