Новини та коментарі

Новина: Міністр освіти Франції Жан-Мішель Бланкер схвалив пропозицію інституту вивчення та досліджень Монтень по навчанню арабській мові у державних школах, щоб «боротися з ісламським екстремізмом».

Новина: 14 травня 2018 року «Thenewkhalij» повідомляє, що парламент Єгипту ухвалив законопроект під назвою «Проведення клінічного медичного дослідження», більш відоме як клінічне дослідження.

Новина: Наречена Джамаля Хашогджи розповіла в ефірі турецького телеканалу про день вбивства саудівського журналіста та про свою відмову від запрошення Дональда Трампа відвідати Білий дім..

Новина: «Телеканал «NBC», посилаючись на слова трьох американських офіційних представників, повідомляє, що «Ізраїль» готується до війни з Іраном та бажає отримати у цьому підтримку від США. У той же час прем’єр-міністр «Ізраїлю» Біньямін Нетаньяху спростував це», — повідомляє «Аль-Джазіра».

Новина: Згідно офіційній статистики українське місто Дніпро вийшло із числа міст – мільйонників, тому що по стану на 1 серпня зафіксовано менше одного мільйона жителів. У місті зафіксовано 996 тисяч 787 жителів.

Новина: Опозиційні угрупування Східного Каламуна передали важку зброю сирійському режиму після досягнутої угоди, згідно якої вони покинуть регіон та скеруються на північ Сирії.

Новина: як повідомляють турецькі ЗМІ від 3 серпня 2018 року, після того, як Сполучені Штати вирішили ввести санкції проти міністра юстиції Туреччини Абдулхаміта Гюля та міністра внутрішніх справ Туреччини Сулеймана Сойлу.

Новина: Єгипетська газета «Аlmesryoon» опублікувала статтю, автором якої був Махмуд Султан: «Ісламський проект — реальність чи  пропаганда?». Автор статті показав свою необізнаність щодо проекту Хізб ут-Тахрір, коли урівняв усі ісламські рухи, суперечивши існуючим фактам.