Огляд новин «Ар-Рая»

З самого початку революції Захід на чолі з Америкою обманює і вводить в оману народ Шаму. Але його виверти і ігри були викриті, і навіть спецпредставник США по Сирії Джеймс Джеффрі публічно заявив, що «вони не хочуть змінювати режим у Сирії, а просто хочуть, щоб він змінив свою поведінку».

Офіційний представник МЗС Ірану Саід Хатібзаде підтвердив у заяві агентству новин «Fars», що Тегеран нищівним чином відповість усім, хто наблизиться до червоної лінії, проведеної його країною. Про це повідомляє «RTArabic» 01.01.2020.

У своїй заяві з нагоди десятої річниці туніської революції Хізб ут-Тахрір зазначив, що реальність у країні не змінилась і система не рухнула зі зникненням деяких облич і появою на їх місцях не менш злочинних.

В інформаційному офісі Хізб ут-Тахрір/Палестина заявили, що Палестинська адміністрація (ПА) веде об’явлену війну проти народу і релігії і мобілізує своїх головорізів для проведення арештів, придушення віруючих, і зачинення мечетей і запобігання п’ятничних молитов.

У межах кампанії «Мусульманська родина захищена і не потребує угод, які говорять про добро, але приносять лише спустошення» і на тлі останніх подій, пов’язаних з виступом у парламенті депутата Мухаммада аль-Аффаса, який згадав деякі закони Ісламу стосовно родини.

У 412 випуску журналу «Аль-Вай» була опублікована наступна новина: «Письменниця та історик Розі Бшір випустила книгу під назвою «Архівні війни: політика історії у Саудівській Аравії».

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая