Огляд новин «Ар-Рая»

Міністр іноземних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу зустрівся з низкою так званих «лідерів» сирійської опозиції згідно повідомленню , яке він розташував в своєму офіційному акаунті в «Twitter».

Службою безпеки «Хайат Тахрір аш-Шам» («ХТШ») в минулий четвер в містечку Ель-Атаріб до заходу від Алеппо був викрадений член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Насир Шейх Абдульхай.

Політологи розглядають нову заяву першого заступника голови Суверенної ради Мохаммеда Хамдана Дагало як явне свідчення бажання військового крила реалізувати надію суданського народу у відношенні безпеки і стабільності.

Під час семінару, який стосується «Арабської хартії прав людини», міністр іноземних справ Судану Алі аль-Садік підтвердив продовження зусиль по утвердженню угоди «CEDAW». Він сказав, що Судан докладає значних зусиль для узгодження національного законодавства з міжнародними і регіональними угодами, учасником яких стала країна.

Єгипетська армія і поліція провели кампанію по зносу домов жителів острову Варрак і спаленню їх сільськогосподарських культур.

В минулу п’ятницю Хізб ут-Тахрір в Бангладеш організував акцію протесту в різних мечетях Даккі і Чіттагонга під назвою: «Співпраця з Міжнародним валютним фондом підштовхнула уряд до підняття цін на паливо.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая