Огляд новин «Ар-Рая»

Офіційний представник президента Туреччини Ібрагім Калин вважає, що його країна не бачить голову сирійського режиму Башара Асада у якості лідера, і наполягає на необхідності проведення чесних виборів. Про це пише агентство «CallSyria» 23.05.2020.

Британія та Америка, два члени Ради Безпеки, є сторонами міжнародного конфлікту на півдні Ємену після того, як американці вичавили вплив британців на півночі країни, ввівши хусітів у Сану і знищивши Алі Салеха, британського агента. Про це пишеться у прес-релізі інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Ємені.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Афганістані, ознайомившись з новою «політичною угодою» про формування спільного уряду між кандидатами у президенти Ашрафом Гані та Абдуллою Абдуллой, зазначив у прес-релізі, що

Голод, зубожіння, позбавлення, беззаконня, корупція, заборгованість, лиха і хвороби, які переживає Туніс, викликані капіталізмом, який руйнує країну і знищує людей. Про це пише інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Тунісі у своєму прес-релізі.

Хізб ут-Тахрір у Пакистані вважає, що нинішній уряд, як і попередні, топить країну у лихварських боргах і позбавляє бідняків частки у державній казні. По це пише інформаційний офіс партії.

Туніський уряд не лише зачиняє мечеті, але й арештовує тих, хто засуджує цей огидний злочин, на який не наважувались найзапекліші вороги віруючих.

Прем’єр-міністр Лівану Хасан Діаб у своїй статті, опублікованої у газеті «TheWashingtonPost» у четвер 21.20.2020, пише:«Колись житниця Східного Середземномор’я — Ліван — стикається з серйозним викликом,який десятиріччя назад здавався неймовірним: загроза крупної продовольчої кризи».

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая