Огляд новин «Ар-Рая»

Активісти партії «Хізб ут-Тахрір» одночасно на заході провінції Алеппо, а також на півночі і півдні Ідлібу після п’ятничних молитов організували мітинги під назвою «У відповідь на масові вбивства треба відкрити узбережні фронти і вдарити по опорі злочинного режиму».

Палестинці вигнали із мечеті аль-Акса саудівського блогера, який увійшов у склад делегації арабських ЗМІ, що відвідала єврейське утворення.

Прес-секретар військово-морських сил Уояду національної згоди у столиці Лівії Тріполі бригадний генерал Айюб Кассем об’явив про порятунок 134 нелегальних мігрантів і майже 115 загиблих після аварії дерев’яного човна у лівійського узбережжя. Про це повідомило інформаційне агентство «MaanNews» від 26.07.2019.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Туреччині засудив заяву губернаторства Стамбула про продовження «боротьби з нелегальною міграцією».

Міністерство праці Лівану нещодавно намагалось ввести закони, згідно яким палестинці вважались би іноземцями, а бажаючі працювати із них у Лівані повинні були отримати дозвіл на працевлаштування.

Президент Кенії схвалив закон про запобігання «тероризму». Після ухвалення закону шкільні адміністрації повинні зберігати і оновлювати спеціальні реєстри учнів.

Услід за зустріччю прем’єр-міністра Пакистану Імрана Хана з президентом Америки Трампом інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у своєму прес-релізі зазначив, що режим Баджви – Імрана наполягає на союзі з Америкою, незважаючи на те, що вона є першим ворогом Ісламу і мусульман, як це видно із її хрестових кампаній у країнах мусульман, а також із її повної підтримки єврейського утворення та індуїстської держави.

Служба превентивної безпеки ПА у місті аль-Халіль викрала д-ра Мусаба Абу Аркуба, члена інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині. Це трапилось у понеділок 22.07.2019 перед штаб-квартирою військової розвідки після того, як була подана скарга на дії ПА у його відношенні.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая