Огляд новин «Ар-Рая»

Уряд Туреччини знов прийняв рішення підвищити ціни на газ на 15% з 1 вересня, чому передувало аналогічне підвищення у серпні. За останній рік цей показник збільшився на 54% через п’ять послідовних підвищень.

Іслам є другою по величині релігією у Російській Федерації після православ’я. Мусульман у цій країні нараховується біля 25 мільйонів людей. Очікується, що до 2020 року мусульмани будуть складати п’яту частину населення Росії, а на протязі наступних 15 років ця цифра зросте до 30%.

Президент США Дональд Трамп у ході саміту G7 в Біаррице назвав президента Єгипту Абдуль-Фаттаха ас-Сісі «своїм улюбленим диктатором», пише «TheWallStreetJournal».

«Відповідна їжа, мило і зубна паста є частиною вимог «безпеки і охорони здоров’я», які закон повинен забезпечити для дітей-мігрантів у місцях їх утримання під вартою», — заявив апеляційний суд США у відповідь на апеляцію, подану урядом для прийняття рішення про умови утримання неповнолітніх.

Керівництво повстанської фракції «ХТШ» повинно усвідомити, що її проблема пов’язана не лише з Хізб ут-Тахрір, а й з усією Ісламською Уммою після того, як вона нав’язала свою владу і взяла під свій контроль військову і політичну долю звільненого регіону.

Хоусіти, які засліпили людей в Ємені своїм «коранічним шляхом» і «бажанням ввести Закон Аллаха», тепер закладають фундамент всезагального національного примирення на основі західної капіталістичної ідеології, а не Ісламу.

У відкритому посланні у відповідь на діалог, опублікований у газеті «Аль-Ахалі» від 11 вересня 2019 року з директором Глобального індексу фетв (GFI) Таріком Абу Хашімом, Хізб ут-Тахрір в Єгипті спростував брехню гостя програми.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая