Огляд новин «Ар-Рая»

Америка є ворогом номер один для народу Сирії та його революції, саме вона контролює впливових і діючих гравців в сирійській реальності.

З миті окупації Іраку в 2003 році і по сей день Америка є фактичним правителем країни: вона накреслила політичну карту, нав’язала країні свою політичну систему і зловісну конституцію.

Уряд Хасіни відчайдушно намагається заплямувати заклик Хізб ут-Тахрір сфабрикованими вигадками, змовами і наклепом. Це викликає гнів в ЗМІ, коли арештовують невинних людей і брехливо звинувачують їх в екстремізмі.

Місцеві джерела повідомляють, що турецька армія нанесла удари по об’єктам «Сирійських демократичних сил» («СДС») в селах Сайда, Джадіда, Муаллака і по міжнародній дорозі М4 на північ Ракки. На бомбардування також наразились об’єкти «СДС» в селах Аль-Кузелія, Таль-ель-Лабан, Ат-Тавіля і Таль-Тамр, на північ від Ель-Хасакі. Зі свого боку, російський МЗС заявив, що «запланована турецька наземна операція в Сирії є передчасним кроком».

Делегація Європейського Союзу в Хартумі об’явила про надання пакету допомоги у розмірі 15 мільйонів євро, із яких 5 мільйонів будуть виділені для підтримки молоді, яка працює над переходом до демократії і миру.

Марокканська Рада міністрів більшістю голосів ухвалила дві угоди з єврейським утворенням. Угоди підтримали 167 членів, 15 виступили проти.

Суданські військові і представники провідного опозиційного альянсу країни «Сили за свободу і зміни» підписали проект політичної угоди, який прокладає шлях до створенню перехідного цивільного уряду. Свідками угоди стала трійка брехунів: Волкер, його партнери і «квартет», а саме — представник Євросоюзу, Америки, Британії та їх прихвосні Саудівська Аравія і ОАЕ.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая