Огляд новин «Ар-Рая»

Як повідомляє інформагентство «RT Arabic» від 24 січня 2022 р., в Держдепартаменті США заявили, що США розглядають можливість повторного включення йєменського хустського угрупування «Ансар Аллах» в список терористичних організацій.

В інтерв’ю саудівській газеті «Asharq Al-Awsat» зі штаб-квартирою в Лондоні спеціальний посланець ООН по Сирії Гейр Педерсен заявив, що «основні сторони», втягнуті в сирійську кризу, сказали: «Етап військових операцій закінчився. Жодна із сторін не буде спекулювати завершенням конфлікту».

В своїй заяві для преси представник інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Великобританії Яхья Нісбет підкреслив, що з причини панування капіталізму і секуляризму у світовій економіці бідність збільшилась до такої міри, що в справжній час три чверті світового багатства сконцентрувалось у руках тільки однієї частини населення світу.

Як вказується в заяві інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Палестині від 17 січня 2022 року, прем’єр-міністр єврейського утворення Нафталі Бенет відкинув можливість прогресу в політичному процесі з Палестинською адміністрацією.

Маючи більшість у провінції Сінд, «Пакистанська народна партія» почала переводити засоби міста Карачі на нужди інших міст, що зупинило розвиток провінційного центру, незважаючи на те, що населення Карачі складає більше аніж 23 мільйони людей.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган повідомив, що обговорюється потенційний візит президента «Ізраїлю» Іцхака Герцога в Анкару. Про це пише агентство новин «Ma’an» від 18 січня 2022 року.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая