Огляд новин «Ар-Рая»

Президент США Джо Байден в своєму виступі на Генеральній Асамблеї ООН сказав: «Я як і раніше вважаю, що створення двох держав — єдиний спосіб забезпечити майбутнє «Ізраїлю» як єврейської демократичної країни і при цьому дати палестинцям те, на що вони мають право».

Згідно тому, що було опубліковано на сайті «Al Jazeera» від 30.09.2021, «міністр закордонних справ «Ізраїлю» Яір Лапід в ході візиту в Бахрейн відкрив сьогодні, в четвер, посольство Тель-Авіва в Манамі.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що «рішення про створення двох держав є основою для врегулювання палестинсько - «ізраїльського» конфлікту» і що «необхідно відновити мирний процес і якомога швидше повернутись до цьому рішенню».

Мусульмани в різних країнах страждають від пригноблення, бідності, вбивств, вимушених переміщень, геноциду і нападів, як ця справа обстоїть з рохінджа, уйгурами, мусульманами Кашміру і Індії.

Прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан в інтерв’ю «CNN» поскаржився, сказавши «ми виконували для США роль орендованої зброї у війні з тероризмом».

Як повідомляє сайт «Al-Quds Al-Arabi» від 25.09.2021: «Більше 300 іракців, в тому числі — старійшини племен, закликали в п’ятницю ввечері до нормалізації відносин між Іраком і «Ізраїлем».

Адміністрація міста Ташкента і Азіатський банк розвитку (АБР) підписали з французькою компанією «Veolia» договір про забезпечення теплом міста Ташкент строком на 30 років.

Міністр закордонних справ єврейського утворення Яір Лапід виступив на щорічній конференції по «боротьбі з тероризмом», яка відбулась у неділю 12.09.2021 в Університеті Райхмана в місті Герцлія на півночі окупованої Палестини, і обнародував план, який він назвав «економіка в обмін на безпеку Гази».

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая