Огляд новин «Ар-Рая»

На шляху до припинення афганського джихаду і потрапляння талібів в американську пастку після семиденного режиму припинення вогню, яке закінчилось у п’ятницю, США і «Талібан» підписали у суботу так звану «мирну угоду».

Студентська спільнота «Аль-Вай» — крило партії «Хізб ут-Тахрір» — організувала у Палестинському політехнічному університеті, Університеті аль-Халіля та Університеті аль-Кудса «Абу-Діс» заходи з засудженням агресії єврейського утворення у Газі і нападу на палестинський народ.

Газета «The Observer» опублікувала статтю Кінана Маліка, який пише, що насильство в індійській столиці Делі — це не порушення безпеки, а цілеспрямована жорстокість по відношенню до мусульман. Про це пише агентство «BBC Arabic» 1 березня 2020 року.

Жорсткі заходи Міжнародного валютного фонду у відношенні Лівану та інших країн-боржників скеровані не на списання чи зменшення боргу, а лише на його реструктуризацію, тобто надання відстрочки, яка лише збільшує загальну суму боргу і тягне за собою нові кредити і нові загострення.

Після п’ятничної молитви у таборі Ата, який розташований у місцевості Атіма, провінція Ідліб, люди вийшли на марш під гаслом «Для перемоги Ісламу і скинення Башара нам потрібні незалежні бригади».

Єгипетська громадсько-громадянська організація «Платформа соціальної справедливості» заявила, що їй вдалось зафіксувати у 2019 році 2792 протести, які були перераховані у трьох видах: соціальні, трудові та економічні. Про це пише портал «Аль-Арабі аль-Джадід» 29 лютого 2020 року.

Члени Хізб ут-Тахрір провели 27 лютого 2020 року у центральній частині сектору Газа політичний симпозіум на тему «Угода Трампа — це плід угоди в Осло. Яким є шлях протистояння їй?». З доповіддю виступив д-р Тарік Абу Арібан.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая