Огляд новин «Ар-Рая»

Афганський інститут стратегічних досліджень випустив дослідницький звіт «Освіта і політика»: корні релігійного радикалізму у шкільних програмах Афганістану», в якому він явно висміював ісламські цінності, переконання, закони, при цьому підкреслюючи, що «викладання ісламського контенту веде до радикалізму і екстремізму».

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Туреччині опублікував наступне: «Проте нещодавня політична історія свідчить про те, що саме держава і влада відкриває шляхи усім порочним ідеям».

07.07.2020 Інтернет-видання samanews.ps опублікувало новину про те, що секретар Виконавчого комітету «Організації звільнення Палестини» («ОЗП») Саіб Ерекат і дипломатичний радник короля Бахрейну Халід ібн Ахмед Аль Халіфа, у ході телефонної розмови підтвердили, що не буде ніяких змінень Арабській мирній ініціативі.

11.07.1995 сербські сили вдерлись у боснійський мусульманський анклав Сребрениця, де десятки тисяч мусульман шукали притулку від наступу сербської армії на північному Боснії. У квітні 1993 р. Рада Безпеки ООН об’явила Сребреницю «зоною безпеки», заявивши, що місто знаходиться під її захистом.

У журналі «Аль-Ваъй» №406 у статті під назвою «TheGuardian»: медіа імперія Мердока допомагає Трампу у його війні з Китаєм» говориться:

З посиланням на радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Сирії наводиться, що члени Хізб ут-Тахрір під гаслом «Але ті, як увірували, люблять Аллаха сильніше» (2:165) у минулий четвер організували мітинг уздовж дороги, який веде до селища міського типу Ках (QAH).

Ми закликаємо мусульман звернутись до Ісламу як до основоположної доктрини, образу життя і формі правління, щоб упорядкувати по ньому усі свої життєві справи і знайти вдоволення Аллаха.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая