Огляд новин «Ар-Рая»

Коментуючи єврейську агресію в Дженіні у минулий четвер, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині пише в своїй заяві:

Національне агентство розслідувань Індії висунуло звинувачення на адресу Мухаммада Ікбала через «публікацію неприйнятних повідомлень в «Facebook» і проведення дискусій на заборонені», тобто про систему Халіфату в ісламських землях — систему, яку Хізб ут-Тахрір прагне створити.

За останній рік Афганістан став свідком хвилі вбивств і вибухів всередині мечетей серед прихожан, в результаті яких загинули сотні мусульманських вчених, імамів і викладачів ісламських уроків.

В таборі Дейр-Хасан, провінція Ідліб, після п’ятничної молитви члени і прибічники Хізб ут-Тахрір вийшли на демонстрацію під гаслом «Відкриття фронтів рівне скасуванню виборів».

Шаму не принесе перемоги і не помститься за його жертви той, хто добивається схвалення ворогів і бере участь в реалізації американського політичного рішення, яке зміцнює стовпи злочинного режиму і карає усіх, хто підтримав революцію.

Агентство новин «AlwatanVoice» від 11.06.2021 повідомило наступну новину: «Ізраїльська» газета «Haaretz» повідомила у п’ятницю, що «ізраїльська» дипломатична місія в Марокко усе іще працює в готелі в столиці Рабат після того, як марокканські володарі відмовились здати їй необхідні офіси.

Ми повторюємо наш заклик до усіх щирих мусульман в усьому світі підняти свій голос за звільнення офіційного представника Хізб ут-Тахрір в Пакистані д-ра Навіда Бата, який був викрадений пакистанськими спецслужбами більше дев’яти років назад.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая