Огляд новин «Ар-Рая»

Згідно заяви офіційного представника Уряду національної згоди (УНЗ) Лівії Муханнада Юніса, тимчасовий уряд відмовляється дотримуватись режиму припинення вогню, доки війська Хафтара не покинуть свої позиції на півдні Тріполі і не повернуться у свої казарми. Про це повідомляє інформагентство «Al Wasat».

Сполучені Штати виділили 183 млн. доларів на очистку колишнього військового складу у В’єтнамі, призначеного для зберігання отруйної речовини «AgentOrange», яка використовувалась американськими військовими проти комуністів.

«AlNajahNews»: «Король Марокко — голова комітету по аль-Кудсу — Мухаммад VI розпорядився виділити гроші на відновлення деяких будівель всередині і навколо мечеті аль-Акса.

Повідомляється, що партія Хізб ут-Тахрір організувала у Сирії демонстрації проти турецького патрулювання, яке було запущено з метою відкрити міжнародні дороги у глибині звільнених територій для злочинного режиму Асада.

«MaanNewsAgency»: «Новий уряд на чолі з Мухаммадом Штайє, членом центрального комітету «ФАТХ», був приведений до присяги перед президентом Палестини Махмудом Аббасом у президентському штабі у Рамаллі».

Старший радник Білого дому Джаред Кушнер заявив, що довгоочікуваний план президента Дональда Трампа по пошуку рішення конфлікту між єврейським і палестинським народами буде представлений у червні після завершення Рамадану.

У межах глобальної кампанії на підтримку уйгурів у середу, 10 квітня 2019 року, Хізб ут-Тахрір у Нідерландах направив делегацію у китайське посольство у Гаазі з метою засудити репресивну політику китайського режиму проти уйгурів у Східному Туркестані.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая