Огляд новин «Ар-Рая»

Чи усвідомлюють зараз обмануті Ердоганом, що він служить інтересам Америки і здійснює її плани у Сирії, Лівії, Іраку та інших країнах ісламського світу?

Правлячі режими у мусульманських країнах стоять перешкодою на шляху руху Умми. Голови цих режимів займають сторону ворогів і перебувають у теплих відносинах з колоніальними державами.

В мусульманських арміях є вірні сини своєї Умми, які можуть зіграти найважливішу роль у знищенні ворога. Єврейське утворення і колоніальні держави сильні ззовні, але слабкі зсередини.

Можливо, «Угода сторіччя» передбачала те, що мусульманські правителі поквапляться визнати єврейське утворення , щоб його існування на тілі Ісламської Умми стало природним.

Дуже скоро мусульмани будуть святкувати перемогу над єврейським окупантом і його захисниками в лиці західного колонізатора і правителів мусульманських країн. Кудс стане столицею Другого Праведного Халіфату і центром ісламських земель, як це передвіщав Посланець Аллаха (с.а.с.).

Тільки Аллах володіє правом законодавства:

إِنِ الْحُكْمُ إِلَّا لِلَّهِ أَمَرَ أَلَّا تَعْبُدُوا إِلَّا إِيَّاهُ

«Рішення приймає тільки Аллах. Він велів, щоб ви не поклонялись нікому, окрім Нього» (12:40).

Прем’єр-міністр Судану Абдулла Хамдок об’явив, що перехідний уряд готовий співпрацювати з Міжнародним кримінальним судом, щоб надавати у міжнародний судовий орган звинувачуваних у військових злочинах і геноциді. Про це пише сайт «RT» 22.08.2020.