Огляд новин «Ар-Рая»

В своїй заяві для преси представник інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Великобританії Яхья Нісбет підкреслив, що з причини панування капіталізму і секуляризму у світовій економіці бідність збільшилась до такої міри, що в справжній час три чверті світового багатства сконцентрувалось у руках тільки однієї частини населення світу.

Інформаційний офіс Хизб ут-Тахрір в Пакистані опублікував заяву, в якій говориться: «Маріонеткові правителі Пакистану використовують гостру гуманітарну кризу в Афганістані, щоб примусити талібів сформувати уряд по західному зразку.

Маючи більшість у провінції Сінд, «Пакистанська народна партія» почала переводити засоби міста Карачі на нужди інших міст, що зупинило розвиток провінційного центру, незважаючи на те, що населення Карачі складає більше аніж 23 мільйони людей.

На сайті «RT Arabic» від 24 грудня 2021 року передається: «Марокканська Інтернет-газета «Hespress» повідомила, що у першу річницю нормалізації відносин з «Ізраїлем» в більше аніж тридцяти марокканських містах пройшли акції протесту під гаслом «Народ хоче зупинити нормалізацію».

У грудні 2021 року в столиці Казахстану завершився 17-й раунд переговорів по врегулюванню сирійської кризи. Враховуючи кількість раундів і роки, витрачені на них, можна з упевненістю сказати, що це було порожньою тратою часу.

Як повідомляє агентство новин «Анадолу» 23 грудня 2021 року, президент Туреччини Ердоган підкреслив необхідність зусиль усіх сторін для зміцнення миру і стабільності на Близькому Сході. Про це він заявив на зустрічі з членами єврейської общини Туреччини і Альянсу рабинів мусульманських країн в Президентському комплексі в Анкарі.

Сотні індуїстських активістів і монахів відкрито закликали своїх послідовників вбивати мусульман, щоб відновити «Велику Індію».

Як вказується в заяві члена інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір Насіра Шейха Абдульхая: «Ми побачили черговий злочин проти революції і революціонерів, скоєний так званим «урядом порятунку», пов’язаним з «Хаят Тахрір аш-Шам».

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая