Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо: реальна проблема полягає у триваючому расизмі у цій країні, який носить хронічний характер
Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо напав на президента США Дональда Трампа, сказавши, що він викликає військових проти американських громадян, які зібрались навколо Білого дому у понеділок на знак протесту проти вбивства Джорджа Флойда поліцейським. Про це повідомляє агентство «CNN» 02.06.22020.