Відповіді на питання

Питання:

На тлі геноциду, який коїться єврейським утворенням за підтримкою Америки вже понад п’ять місяців, жертвами якого стали більше ста тисяч людей вбитими і пораненими, не говорячи вже про суцільні руйнування, почастішали розмови про післявоєнний устрій Гази. В якому напрямку розвивається політична обстановка? Які плани у колоніальних держав на чолі з Америкою?

Відповідь на питання

Питання: «Видний партійний діяч заявив, що дві найбільші партії Пакистану — «Пакистанська мусульманська ліга» і «Пакистанська народна партія» зустрінуться в понеділок, щоб обговорити формування коаліційного уряду після виборів, в яких жодна із партій на тлі політичної і економічної нестабільності в країні не набрала потрібної кількості голосів. Данні переговори стануть п’ятим раундом переговорів про формування коаліційного уряду» (Reuters, 19.02.2024).

Низка відповідей вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, аміра Хізб ут-Тахрір, на питання, задані на його сторінці в «Фейсбук» на ідейну тематику

Відповідь на питання

Питання:

Командуючий пакистанською армією Асім Мунір під час свого візиту до Америки заявив: «Пакистан бажає розширити двобічну взаємодію зі Сполученими Штатами за допомогою довгострокового багатопрофільного партнерства», — а також підкреслив, що «його зустрічі з політичним і військовим керівництвом США були дуже позитивними» (сторінка пакистанської армії на платформі «X» від 20.12.2023). Командування пакистанської армії від 11.12.2023 заявило, що командуючий армією відвідає США в рамках свого першого офіційного візиту з миті свого призначення.

Питання: В останній два місяці, жовтень і листопад 2023 року, спостерігалось, що в конфлікті між суданською армією і Силами швидкого реагування (СШР) кожен закріплюється в конкретних регіонах. Армія зосереджується в Хартумі, а СШР — в Дарфурі.

Питання: За станом на 30 вересня 2023 року більше 100 тисяч вірмен покинуло Нагірний Карабах, де до останніх військових подій проживало біля 120 тисяч людей. Вони втекли до Вірменії після того, як Азербайджан 19 вересня 2023 року почав операцію по відновленню контролю над карабаським регіоном і очищенню його від провірменських озброєних сил, які, у свою чергу, не спричини опору, здали зброю і об’явили про свою капітуляцію.

Питання: «Наслідний принц Саудівської Аравії в інтерв’ю американському каналу «Fox News», уривки із якого були показані в середу, заявив, що Королівство «добивається прогресу» на шляху до нормалізації. Ібн Салман сказав: «Кожен день ми стаємо усе ближче і ближче до нормалізації відносин з «Ізраїлем». Адміністрація президента Байдена підтримує це досягнення» (Арабська служба ВВС 21.09.2023).

Питання: 30 серпня 2023 року група офіцерів національних озброєних сил, Республіканської гвардії та інших силових структур Габону об’явила про захоплення влади. Їх заява пролунала в ефірі місцевого телебачення через декілька хвилин після того, як стало відомо, що діючий президент Алі Бонго Ондімба переобраний на третій строк. Військові заявили, що результати виборів були скасовані, а президент знаходиться під домашним арештом.

Головне меню