Відповіді на питання

Питання: Уряд Німеччини 14.06.2023, уперше після Другої світової війни, утвердив стратегію національної безпеки. Остаточно стратегія буда утверджена після року переговорів між різними німецькими відомствами.

Питання: На півночі Косово спалахнули демонстрації, в ході яких сербські протестувальники стикнулись з поліцією і миротворчими силами НАТО.

Питання: Голова ПВК «Вагнер» 24.06.2023 заявив про початок заколоту проти озброєних сил Російської Федерації, вимагаючи видачі міністра оборони і начальника Генерального штабу, після чого почав по суті військову операцію проти них.

Питання: Міжнародна китайська телевізійна мережа «CGTN» 30.06.2023 опублікувала наступне: «Міністерство іноземних справ Китаю розкритикувало США за безвідповідальні заяви про двобічні відносини.

Питання: Телемережа «Sky News Arabia» опублікувала на своєму сайті новину про те, що вранці у неділю 23 квітня 2023 року Америка евакуювала свої дипломатів із Судану.

Питання: Напруженість між Афганістаном і Іраном знов загострилась через давню суперечку щодо розподілу води із греблі Гільменд, яка є основним джерелом води для двох країн.

Питання: В книзі «Партійне згуртування» використовується слово «філософія» (اَلْفَلْسَفَةُ), яке в контексті книги ми розуміємо як фікрат (ідея) Ісламу. Звідси питання: чому неможна було використати інше слово, зокрема слово «фікрат»,щоб уникнути непорозумінь? Адже Хізб в деяких своїх книгах критикує філософів.