Правителі Судану — ніщо інше, як інструменти, що реалізують вимоги колонізаторів

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Коментуючи прийняття Радою Безпеки ООН рішення направити міжнародну місію у Судан на основі запиту прем’єр-міністра Абдуллаха Хамдока, Хізб ут-Тахрір в Судані зазначив, що правителі мусульман, включаючи суданських, є лише інструментами, які виконують те, що вимагає колонізатор через свої інститути та організації, несправедливо названі «міжнародними», і подають їм наші країни на блюдці.

У прес-релізі, опублікованому інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір у Судані, говориться: «Запит суданського уряду на таку місію підтверджує, що він не справився з дорученнями і прямо заявляє про цю невдачу, прохаючи своїх хазяїв призначити опікунів всередині країни, оскільки посольств вже недостатньо».

В заяві підкреслюється, що запрошуючи такі місії, правителі Судану відмовляються від так званого «національного суверенітету».

Звертаючись до жителів Судану, Хізб ут-Тахрір пише: «Чи не вистачило цій країні більше шести втрачених десятиріч при таких урядах, чия місія полягає у тому, щоб служити колонізатору?Подивіться, вони без якого-небудь сорому і страху бути притягнутими до відповідальності відкрито просять колонізатора втрутитись у справи країни!».

На завершення вказується: «Ми закликаємо приєднатись до Хізб ут-Тахрір, щоб повністю звільнити країну від колонізатора, його прихвоснів та агентів, а потім повернути життя на основі ісламської акиди. Так панування буде належати Аллаху, а не людям, і служити ми будемо Господу світів, а не Його створінням. Ми закликаємо до встановлення Другого Праведного Халіфату, який покладе край владі колонізатора і поверне в життя закони Аллаха».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
10.06.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая