Настав час покласти край зрадництву пакистанського режиму у відношенні Кашміру

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Пакистані піддав різкій критиці невиконання пакистанським режимом свого боргу перед окупованим Кашміром і обмеження лише погрозами помсти у відповідь на напади через Лінію контролю.

У своїй заяві інформаційний офіс Хізба пише: «Індія переконана, що пакистанський режим сліпо буде дотримуватись політики стриманості, нав’язаної Сполучними Штатами,тому індуїстська держава об’явила про анексію Кашміру. У відповідь на цю агресію пакистанський режим знов приповз до ніг ООН, прохаючи допомоги, що дало Індії досить часу, щоб зміцнити свої позиції в регіоні, розгорнувши там озброєні сили і здійснивши рішучі кроки по скороченню мусульманської більшості в окупованому Кашмірі».

Звертаючись до населення Пакистану, Хізб ут-Тахрір заявив: «Пакистанський режим надав Індії повну свободу підсилити контроль над окупованим Кашміром, не дозволяючи нашим озброєним силам здійснювати які-небудь дії. Тому настав час покласти край зрадництвам режиму шляхом встановлення Халіфату, який буде управляти на основі Ісламу і примусить наших ворогів відступити».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
10.06.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая