Допомога

После аннексии Крыма Россией Google применил санкции в отношении Крыма, с тех пор не работают его некоторые сервисы в том числе Play Market. Из-за этого крымчане не могут установить необходимые приложения по безопасности и анонимности.

Офіційний сайт Хізб ут-Тахрір в Україні доступний на двох мовах - українською та російською.

Більшість публікацій сайту, окрім друкованих «Хізб ут-Тахрір Україна», є перекладом з арабської.

Практично кожна публікація забезпечена посиланням на оригінал. При виникненні зауважень до перекладів прохання повідомити нас про це.

В публикациях и книгах партии встречаются слова, которые могут быть неизвестны и непонятны для некоторых пользователей. Это могут быть различные термины или понятия. Мы решили разъяснить их.

Офіційний сайт Хізб ут-Тахрір в Україні протягом декількох років блокується Роскомнадзором. Після анексії Криму Росією ця практика поширилася також на територію Криму.

HIZB.ORG.UA є офіційним сайтом партії Хізб ут-Тахрір в Україні.

Всі наведені матеріали, прокламації і прес-релізи від імені регіональних відділень, інформ-офісів і офіційних представників є офіційною позицією партії. Тому інформація про партію, що викладається в інших джерелах такою не є. Матеріали інших видань, що наводяться на нашому сайті, висловлюють думку їх авторів.

Дозволяється копіювання матеріалів з нашого сайту без узгодження з редакцією, з умовою не змінювати і не спотворювати текст, його зміст або цитату, при цьому вказуючи «hizb.org.ua» як джерело.