Прокламації

بسم الله الرحمن الرحيم

27 лютого озброєними людьми було захоплено адміністративні будівлі. По території півострову вільно пересуваються збройні сили Росії. Регулярно надходить інформація про захоплення і спроби захоплення військових частин збройних сил України і громадських об’єктів.

بسم الله الرحمن الرحيم

11 вересня 2009 року Головне управління МВС України в АРК розповсюдило повідомлення про те, що 10.09.2009 року члени партії Хізб ут-Тахрір, що проживають на території Кіровського району, без дозволу імама мечеті села Журавки проникли на територію мечеті, де проводили молебень.

Безглузді заяви генерального консула Росії у Криму повністю відповідають репресивній політиці Росії та ставлять метою втягти Україну у війну з Ісламом

بسم الله الرحمن الرحيم

12 травня 2009 року, на брифінгу для журналістів, прес-секретар СБУ, Марина Остапенко, заявила про результати спецоперації, проведеної службою безпеки України, яка «викрила спроби іноземців створити вперше на території України комірку забороненої в 29 країнах світу  міжнародної терористичної організації «Хізб ут-Тахрір»».

Хвала Аллаху, Господу світів, благословення і мир Пророку Аллаха, його сім'ї, сподвижникам, і тим, хто пішов за ним!Хізб ут-Тахрір в Україні вітає мусульман України, та в цілому ісламську Умму, з благословенним святом Ід аль-Адха (К'урбан-байрам)! Нехай Всевишній Аллах зробить бездоганним зробленний паломниками хадж. 

Сьогодні мас-медіа відіграють важливу роль у процесі формування громадської думки. Ні для кого не секрет, що існують заангажовані ЗМІ, що використовуються в особистих, вузькопартійних та інших інтересах, тому питання об'єктивності та достовірності наданої ними інформаці у них на «порядку денному» не стоїть.