Африка

На початку місяця Раджаб 1444 року хіджри Хізб ут-Тахрір в Судані провів прес-конференцію в інформаційному агентстві SUNA в Хартумі, яка ознаменувала початок потужної кампанії, скерованої проти проблеми наркотиків, які усе більше поширюються в країні і спричиняють руйнівний вплив на суспільство, особливо на молоде покоління.

Не минув і місяць з миті підписання Тунісом меморандуму про взаєморозуміння в сфері стратегічного і всеохоплюючого партнерства з Європейським Союзом, як було швидко об’явлено про отримання ним більше 300 мільйонів євро від Європейської комісії для підтримки фінансування електричного зв’язку між Тунісом і Італією, а саме — між Манзел Тмімом і Сицилією.

Міністр по справам релігії і вакуфів Судану Насруддін Муфаррах прийняв рішення призупинити проведення п’ятничних і колективних намазів у мечетях провінції Хартум строком на три тижні.

Після спалаху коронавірусу і визнання глобальної епідемії уряд Тунісу прискорив заходи по запобіганню поширення вірусу, призупинивши заняття, зачинивши мечеті і заборонивши проведення спільних молитов, але залишивши кафе, бари і ресторани відкритими щоденно до 16:00.

Веб-ресурс BajNews опублікував статтю Ліни Якуб, де та, коментуючи організований партією «Хізб ут-Тахрір» пікет по засудженню так званої «зустрічі донорів «Друзі Судану», пише: