Афганістан

Прес-реліз

У травні цього року співробітники розвідки в провінції Герат заарештували трьох членів партії «Хізб ут-Тахрір» за звинуваченням у «заклику до Халіфату і єдності мусульман». При спробі затримання одного із членів партії співробітники розвідки помилково затримали його брата, який повертався додому із мечеті. Коли він прийшов в управління розвідки, щоб добитись звільнення брата і здатись, співробітники розвідки ув’язнили обох братів, що суперечить як нормам Шаріату, так і місцевим звичаям.

«The Washington Post» опублікувала засекречені документи на 2000 сторінках, які розкривають правду про 18-річну військову кампанію Сполучених Штатів в Афганістані.

О п’ятниці 10 лютого 2017 р. через варварський наліт американських та натовських сил на місто Сангін у провінції Гільменд, Афганістан, 15 членів однієї родини та п’ять членів іншої, а також декілька представників общини, включаючи жінок, дітей та старих, були вбиті як мученики.

Поруч з містечком Торкхем на афгано-пакистанському кордоні відбулися бойові зіткнення між прикордонними силами обох боків.

25 жовтня 2014 р. студенти кабульських університетів організували масові мітинги проти демократії і західного втручання у справи Афганістану.

Дружина новообраного президента Афганістану Ашрафа Гані Рула Гані у своєму нещодавньому інтерв’ю агентству «Франс-Пресс» (AFP) заявила, що підтримує рішення французької влади про заборону на носіння нікабу в громадських місцях, прийняту у 2011 році.

Спеціальний генеральний інспектор з відновлення Афганістану (SIGAR) є відповідальною особою, яка контролює розвиток діяльності США в Афганістані.

13 жовтня 2014, у столиці провінції Пактія, жорстокими і безжальними силами США і НАТО були здійснені авіа удари, у результаті яких загинуло 7 невинних мусульман Афганістану.